Salmane ar 12 vārtiem nodrošina "Salaspils SS" uzvaru pret LSPA

15/10/2019

Latvijas sieviešu handbola Virslīgas ietvaros par līderi kļuvusi "Salaspils Sporta centra" vienība, kas, pateicoties otrajā puslaikā ieslēgtajai aizsardzībai, ar 27:20 uzvarēja LSPA komandu, kam šis bija jau trešais zaudējums šosezon.

Latvijas vicečempione "Salaspils" vienīgajā līdz šim vakaram aizvadītajā spēlē ar 33:31 bija pieveikusi vairākkārtējo Latvijas čempioni "Stopiņu NHK", kamēr LSPA bija paguvusi aizvadīt trīs mačus. Studentes pieveica Ludzas "Latgolu", bet piedzīvoja sakāves pret Dobeles "REIR" un "Stopiņu NHK".

Mača ievadā LSPA veica 4:1 izrāvienu, lielāku vai mazāku vadību viešņām noturot līdz pat pirmā puslaika izskaņai. LSPA pārtraukumā devās ar +1 (14:13) kabatā. Cīņas otrajā cēlienā salaspilietes veica divus lielus izrāvienus - 6:1 un 7:2, 30 minūšu laikā savos vārtos ielaižot nieka sešas bumbas, kas ļāva izcīnīt divus punktus.

Uzvarētāju labā ar 12 vārtiem rezultatīvākā bija Renāte Salmane, savukārt LSPA sastāvā ar 11 rezultatīviem raidījumiem izcēlās Ida Marī.

Turnīra turpinājumā "Salaspils" 18. oktobrī uzņems "Latgolu", savukārt LSPA nākamā spēle paredzēta 2. novembrī, kad būs jāspēlē ar Latvijas pašreizējo čempioni "Jēkabpili".

Salaspils SS - LSPA 27:20 (13:14)
Salaspils: Salmane 12/3, Agarkova 4, Borisanova 3, Potapova 3/1, Kozlova 2, Sirsniņa 2.
LSPA: Marī 11/3, Pudovska 6, Engepretsena 2, Dumfa 1.

Izmantotie resursi:
www.sportacentrs.com

SynotTip
Hertz
Molten
Virši-A
Sporta Centrs
Sporto.lv
Venden
Days Hotel
Balta Tour
Latvijas Valsts Meži
Krio
Live Riga
IBNC
LOK
Rīga
Jekabpils
Salaspils
Auce
Dobele
Inčukalns
Jūrmala
Ludza
Ogre
Olaine
Priekule
Skrīveri
Stopiņi