"Tenax Dobele" ar vēl vienu zaudējumu noslēdz dalību Baltijas līgā

09/03/2019

Šodien Dobeles sporta hallē otro zaudējumu divās dienās piedzīvoja "Tenax Dobele", kas Baltijas līgas izslēgšanas turnīra mačā ar 25:40 piekāpās Ukrainas "ZTR Zaporozhye", divu spēļu summā atzīstot pretinieku pārākumu ar 40:72.


"Tenax Dobele" Baltijas līgas turnīra pirmo posmu aizvadīja B grupā, kur izcīnīja pirmo vietu, desmit spēlēs iekrājot astoņas uzvaras, reizi spēlējot neizšķirti un piedzīvojot vienu zaudējumu. No B grupas "play-off" kvalificējās tikai divas spēcīgākās komandas, Dobeles handbolistiem pievienojoties Lietuvas komandas "Šviesa Vilnius", kamēr ceturto vietu grupā ieguva "Celtnieks Rīga", no Viļnas vienības atpaliekot par astoņiem punktiem.


Par "Tenax Dobele" pretiniekiem kļuva Ukrainas komanda "ZTR Zaporozhye", kas A grupā finišēja trešajā vietā. "ZTR Zaporozhye" ir otrā spēcīgākā Ukrainas komanda, kas pagājušajā sezonā valsts Superlīgā izcīnīja sudraba medaļas, paliekot tikai aiz Čempionu līgas dalībnieces "Motor Zaporozhye". Arī šogad Ukrainā tieši šīs divas komandas sezonas beigās, visticamāk, noskaidros spēcīgāko valsts klubu.


Vakardienas spēlē "ZTR Zaporozhye" komanda pārliecinoši pierādīja savu meistarības pārākumu, izcīnīja panākumu ar 32:15, tādējādi lielā mērā izšķirot šīs cīņas likteni arī divu spēļu summā.


Svētdien laukumā bija vērojams ļoti brīvs handbols, kurā dominēja uzbrukums, tiesa, ukraiņi vienalga pirmajās 30 minūtēs spēja iegūt drošu desmit vārtu pārsvaru - 22:12. Arī otrajā puslaikā par aizsardzību komandas domāja mazāk, tādējādi rezultāts uz tablo turpināja attīstīties strauji, viesi spēja sasniegt 40 gūto vārtu robežu un noslēgumā izcīnīja vēl vienu graujošu uzvaru - 40:25.


Dobeles komandas sastāvā rezultatīvākais ar sešiem vārtiem šajā mačā bija Ņikita Pančenko, bet pa trim vārtiem guva Nils Miķelsons, Aleksandrs Krastiņš un Kristaps Krivmanis.

SynotTip
Hertz
Molten
Virši-A
Sporta Centrs
Sporto.lv
Venden
Days Hotel
Balta Tour
Latvijas Valsts Meži
Krio
Live Riga
IBNC
LOK
Rīga
Jekabpils
Salaspils
Auce
Dobele
Inčukalns
Jūrmala
Ludza
Ogre
Olaine
Priekule
Skrīveri
Stopiņi