"Vaiņode" Kauguros gūst sezonas pirmo uzvaru

06/10/2019

Šodien SynotTip handbola Virslīgas turnīrā pie pirmās uzvaras tika "Vaiņode". Mačā Kauguros Vaiņodes handbolisti noturēja pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru un noslēgumā pieveica "Jūrmalas Sports" komandu ar 27:25. 

Mača ievadā abām komandām bija lielas problēmas uzbrukumā. Desmit minūšu laikā komandas kopā bija iemetušas sešus vārtus, "Vaiņodei" esot vadībā ar 4:2. Ja viesi spēja uzlabot savu sniegumu un rezultativitāti, tad jūrmalniekiem pirmais puslaiks bija neveiksmīgs, un pēc 30 minūtēm "Vaiņode" bija vadībā ar piecu vārtu handikapu - 15:10. 

Otro puslaiku ar visai iespaidīgu četru vārtu izrāvienu sāka jūrmalnieki, kuri tādējādi arī atgrieza intrigu šajā mačā (14:15). Interesanti, ka puslaika turpinājumā mājinieki vēl pāris reizes pietuvojās līdz minimumam, taču nekādi tā arī nespēja izlīdzināt rezultātu. "Vaiņode" stabili nospēlēja galotni un uzvarēja ar 27:25. 

"Vaiņodes" sastāvā pa sešiem vārtiem šajā mačā guva uzreiz trīs handbolisti - Oskars Pāvils, Matīss Mickus un Deniss Pumpurs. Piecus vārtu guvumus pievienoja Ričards Juzups. Edgars Korzāns ar astoņiem vārtiem bija rezultatīvākais "Jūrmalas Sports" sastāvā, septiņi vārti Uldim Zariņam, seši - Ričardam Jablonskim.

SynotTip Virslīga, 6. oktobris
Jūrmalas Sports - HK Vaiņode 25:27 (10:15)
Jūrmalas Sports: Korzāns 8, Zariņš 7, Jablonskis 6, Roberts Frīdenbergs 3, Grenebergs-Grīnbergs 1, Jaunzems, Grīnbergs, Turkupols, Ričards Frīdenbergs, Vilsons, Gramsts
HK Vaiņode: Pāvils 6, Mickus 6, Pumpurs 6, Juzups 5, Greikšs 2, Dīks 2, Silnieks, Jurševskis, Sproģis, Žentiņš, Kanenieks, Plūme

SynotTip
Hertz
Molten
Virši-A
Sporta Centrs
Sporto.lv
Venden
Days Hotel
Balta Tour
Latvijas Valsts Meži
Krio
Live Riga
IBNC
LOK
Rīga
Jekabpils
Salaspils
Auce
Dobele
Inčukalns
Jūrmala
Ludza
Ogre
Olaine
Priekule
Skrīveri
Stopiņi