Valmierā Latvija vēlreiz centīsies apspēlēt Igauniju

14/04/2019

Šodien Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) Valmierā Latvijas nacionālā handbola izlase 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ietvaros spēkosies ar Igauniju, kuru pirms dažām dienām pieveicām Tallinā. Mača sākums pulksten 15:10.

Latvija ar Igauniju, kura šajā kvalifikācijas turnīrā līdz šim zaudējusi visās trīs spēlēs, pirmo spēli aizvadīja ceturtdien Tallinā, kur mūsējiem ļoti smagi klājās spēles pirmajā puslaikā, pēc kura pat bijām iedzinējos ar 10:11, taču otrajā puslaikā lauzām spēles gaitu un galarezultātā uzvarējām ļoti pārliecinoši ar rezultātu 24:18.

Valmierā Latvijas nacionālā izlase ieradās piektdien pa taisno no Tallinas. Piektdien bija viegls atjaunošanās treniņš, bet sestdien Armanda Uščina vadītā komanda aizvadīja divus treniņus zālē. Šorīt komandai ir kopīga pastaiga un gatavošanās spēlei.

Kā sestdien sarunā atzīmēja Latvijas izlases galvenais treneris, spēlei gatavi ir visi handbolisti. "Igaunijā gaidījām, ka viņi ļoti skries pirmajā puslaikā, gribējām viņus bremzēt. Valmierā centīsimies būt spēles tempa noteicēji, spēlēsim ātri. Pirmajā spēlē apzināti neskrējām," par spēles plānu stāsta A.Uščins.

Mača sākums pulksten 15:10. Biļetes arī pirms pirms spēles varēsiet iegādāties Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra kasēs. Tiešraidē spēli varēs vērot LTV7 kanālā.

Latvijas grupā pēc trim nospēlētiem mačiem līdere ar trīs uzvarām trīs spēlēs ir Slovēnija, Latvija ar divām uzvarām un vienu zaudējumu ierindojas otrajā vietā, bet tālāk seko Nīderlande (1-2) un Igaunija (0-3).

Kvalifikācijas turnīrā piedalās 32 valstu izlases, kas tika ielozētas astoņās grupās pa četrām komandām katrā. Gaidāmais kvalifikācijas turnīrs būs plašākais, kāds jebkad ir noticis. Eiropas čempionātam kvalificēsies katras grupas divas labākās komandas, kā arī četras labākās trešo vietu ieguvējas.

Eiropas čempionāta finālturnīram jau kvalificējušās tā organizatores Zviedrija, Austrija un Norvēģija, kā arī esošā Eiropas čempione Spānija. 2020.gadā Eiropas čempionātā pirmoreiz piedalīsies 24 valstu izlases (iepriekš - 16). Eiropas čempionāta finālturnīrs norisināsies no 2020.gada 10. līdz 26.janvārim.


LATVIJAS IZLASE

Vārtsargi: Artūrs Kuģis (TV Gosswallstadt, Vācija), Raitis Puriņš (Celtnieks Rīga)

Kreisā mala: Nils Kreicbergs (Riihimaen Cocks, Somija), Oskars Arājs (Tenax Dobele)

Kreisie ārējie: Aivis Jurdžs (DHfK Leipzig, Vācija), Emīls Kurzemnieks (Afturelding, Islande)

Saspēles vadītāji: Māris Veršakovs (TGS Pforzheim, Vācija), Ģirts Lilienfelds (HSC Coburg 2000, Vācija)

Labie ārējie: Dainis Krištopāns (Vardar, Maķedonija), Evars Klešniks (LiT Tribe Germania, Vācija), Guntis Piļpuks (HF Mors, Dānija)

Labā mala: Andis Ērmanis (Tenax Dobele), Uvis Strazdiņš (Kehra, Igaunija), Ņikita Pančenko (Tenax Dobele)

Līnijas spēlētāji: Egils Politers (Tenax Dobele), Artūrs Meikšāns (SK Latgols), Antons Šuleiko (Tenax Dobele)

Oficiālās personas: Armands Uščins (galvenais treneris), Andrejs Narnickis (treneris), Arnolds Straume (treneris), Agate Adiņa (fizioterapeite), Guntis Ciematnieks (delegācijas vadītājs)


IGAUNIJAS IZLASE

Vārtsargi: Mariuss Aleksejevs (Akureyri HF, Islande), Rasmuss Ots (Bergischer HC, Vācija)

Kreisā mala: Henri Silaste (Polva Serviti, Igaunija), Kaspars Lēss (HC Kehra, Igaunija)

Kreisie ārējie: Karls Toms (TW Emsdetten, Vācija), Alfreds Timmo (Polva Serviti, Igaunija), Henri Hiends (Polva Serviti, Igaunija), Robins Obergs (HC Tallinn, Igaunija)

Saspēles vadītāji: Karls Rosna (HSG Krefeld, Vācija), Kristo Voika (TSG Soflingen, Vācija)

Labie ārējie: Deners Jānimā (TUS N Lubbecke, Vācija), Andris Celmiņš (RK Maribor Branik, Slovēnija)

Labā mala: Jurgens Roba (IFK Karlskrona, Zviedrija)

Līnijas spēlētāji: Armi Pārts (Mecklenburger Stiere Schwerin, Vācija), Hendriks Varuls (Polva Serviti, Igaunija)

SynotTip
Hertz
Molten
Virši-A
Sporta Centrs
Sporto.lv
Venden
Days Hotel
Balta Tour
Latvijas Valsts Meži
Krio
Live Riga
IBNC
LOK
Rīga
Jekabpils
Salaspils
Auce
Dobele
Inčukalns
Jūrmala
Ludza
Ogre
Olaine
Priekule
Skrīveri
Stopiņi