Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Šīs nedēļas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-11-20, 10:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Dobeles SS 23:37
2017-11-20, 11:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:24
2017-11-20, 12:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 28:23
2017-11-20, 14:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 23:22
2017-11-20, 15:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:24
2017-11-20, 16:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 36:28
2017-11-22, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT-Hertz 44:28
2017-11-25, 10:00 Spuņciems 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Celtnieks Rīga-2
2017-11-25, 12:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols
2017-11-25, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS
2017-11-25, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre/Miandum
2017-11-25, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM
2017-11-26, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols
2017-11-26, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2017-11-26, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RPI-Seniori
2017-11-26, 17:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols
2017-11-26, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax
2017-11-26, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-08-30, 19:30 Kauguri Rīgas čempionāts Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 24:37
2017-09-01, 19:30 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax MSĢ/LAT-Hertz 39:24
2017-09-02, 18:00 Ogre Rīgas čempionāts HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports 27:23
2017-09-03, 17:00 ASK, Rīga Rīgas čempionāts ASK/LSPA Dobeles Tenax 19:32
2017-09-06, 19:00 Murjāņi Rīgas čempionāts MSĢ/LAT-Hertz ASK/LSPA 29:30
2017-09-06, 20:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 27:27
2017-09-09, 13:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 35:28
2017-09-09, 15:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 32:35
2017-09-13, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 30:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-16, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 28:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-16, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 20:29
2017-09-16, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 30:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-17, 19:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT-Hertz 36:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-20, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 22:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-22, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LAT-2002/Dobele 41:33
2017-09-23, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode 28:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-23, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LAT-2002/Dobele 47:30
2017-09-23, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 26:38 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-24, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LAT-2002/Dobele 35:28
2017-09-24, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols 25:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-24, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT-Hertz 29:32
2017-09-24, 18:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 29:36
2017-09-27, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Dobeles Tenax 28:41
2017-09-27, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 22:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-29, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS REIR Dobele 27:20
2017-09-30, 10:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Vaiņode 30:31
2017-09-30, 11:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 25:42
2017-09-30, 12:00 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 34:12
2017-09-30, 13:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 20:35
2017-09-30, 13:30 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:29
2017-09-30, 14:00 Spuņciems Baltijas līga Dobeles Tenax Klaipēdas Dragunas (LTU) 19:30
2017-09-30, 14:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 30:38
2017-09-30, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 21:35
2017-09-30, 15:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Minskas SKA (BLR) 24:40
2017-09-30, 15:00 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 16:25
2017-09-30, 16:00 Spuņciems Baltijas līga Celtnieks Rīga ZTR Zaporozhye (UKR) 26:29
2017-09-30, 16:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 34:28
2017-09-30, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum HK Vaiņode 35:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-30, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 26:27
2017-10-01, 09:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 37:25
2017-10-01, 10:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 24:26
2017-10-01, 12:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 18:17
2017-10-01, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 32:17
2017-10-01, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 29:25
2017-10-01, 13:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Vaiņode 19:34
2017-10-01, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR) 26:30
2017-10-01, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 17:27
2017-10-01, 14:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:26
2017-10-01, 15:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Dobeles SS 53:29
2017-10-01, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 32:35 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-01, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU) 32:25
2017-10-01, 18:00 Talinna Baltijas līga HC Tallinn (EST) Polva Serviti (EST) 25:33
2017-10-04, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Jūrmalas Sports 32:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-06, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA 24:19
2017-10-06, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 35:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 0:10
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Skrīveri 10:0
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 0:10
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Skrīveri 10:0
2017-10-07, 12:00 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 22:7
2017-10-07, 12:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 17:11
2017-10-07, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori ONSC/HK Ogre 33:27
2017-10-07, 13:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 21:30
2017-10-07, 13:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 11:7
2017-10-07, 14:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Jūrmalas SS 9:38
2017-10-07, 14:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Olaine 19:12
2017-10-07, 14:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 2 15:20
2017-10-07, 14:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 7:29
2017-10-07, 14:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS 2 Vaiņode 9:15
2017-10-07, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 23:24
2017-10-07, 15:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 4:51
2017-10-07, 15:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 13:13
2017-10-07, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 32:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-07, 16:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 13:25
2017-10-07, 16:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Salaspils SS 2 22:3
2017-10-07, 16:30 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 1:20
2017-10-07, 16:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 11:35
2017-10-07, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 36:32
2017-10-07, 17:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Jūrmalas SS 11:45
2017-10-07, 17:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Salaspils SS 20:17
2017-10-07, 17:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Vaiņode 19:7
2017-10-07, 18:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Vangaži 32:9
2017-10-07, 18:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Vaiņode 19:32
2017-10-07, 18:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Salaspils SS 2 28:3
2017-10-07, 19:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS 2 40:17
2017-10-07, 19:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 27:19
2017-10-08, 09:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Vaiņode 14:28
2017-10-08, 10:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 2 22:15
2017-10-08, 11:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 33:3
2017-10-08, 12:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 27:18
2017-10-08, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 15:24
2017-10-08, 13:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Dobeles SS 2 31:11
2017-10-08, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Celtnieks Rīga-2 36:26
2017-10-08, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Salaspils/Mērnieks ZM 33:21
2017-10-08, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Jūrmalas Sports-2 32:24
2017-10-09, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz HK Ogre/Miandum 25:35 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-11, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Jūrmalas Sports-2 24:32
2017-10-11, 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga 31:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-12, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Ulbroka SK 33:15
2017-10-13, 20:30 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele REIR Dobele 28:53
2017-10-14, 12:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Tērvete 4:22
2017-10-14, 12:50 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Dobeles SS 13:9
2017-10-14, 13:40 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 10:11
2017-10-14, 14:30 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 18:4
2017-10-14, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Jēkabpils SS 25:48
2017-10-14, 15:20 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 15:13
2017-10-14, 16:10 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 15:10
2017-10-14, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 33:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-14, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 25:29
2017-10-14, 17:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 7:14
2017-10-14, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax 28:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-14, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM RPI-Seniori 31:33
2017-10-15, 10:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 15:7
2017-10-15, 10:50 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Skrīveri 4:11
2017-10-15, 11:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 34:33
2017-10-15, 11:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele SK Latgols 29:40
2017-10-15, 11:40 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 6:15
2017-10-15, 12:30 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 10:18
2017-10-15, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT-Hertz 35:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-15, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 32:26
2017-10-15, 13:20 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Salaspils SS 7:14
2017-10-15, 14:10 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Celtnieks Rīga 14:3
2017-10-15, 15:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Tērvete 8:15
2017-10-15, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 30:22
2017-10-17, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 30:33
2017-10-18, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz HK Vaiņode 33:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-10-18, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Salaspils/Mērnieks ZM 36:20
2017-10-20, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 40:25
2017-10-21, 12:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 19:9
2017-10-21, 12:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 15:18
2017-10-21, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Celtnieks Rīga-2 29:44
2017-10-21, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax ASK/LSPA 44:27
2017-10-21, 14:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 23:13
2017-10-21, 14:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 1:14
2017-10-21, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 24:27
2017-10-21, 16:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 31:6
2017-10-21, 16:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 13:19
2017-10-21, 18:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK 26:29
2017-10-22, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Dobeles Tenax 23:42
2017-10-22, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 SK Latgols juniori 27:37
2017-10-22, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Skrīveri/Aizkraukle 21:23
2017-10-22, 15:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Kehra (EST) 41:26
2017-10-28, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 38:23
2017-10-29, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 42:20
2017-10-29, 16:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM SK Latgols juniori 27:24
2017-11-02, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum MSĢ/LAT-Hertz 34:24
2017-11-03, 19:30 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Skrīveri/Aizkraukle 36:24
2017-11-04, 11:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 10:17
2017-11-04, 11:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 19:3
2017-11-04, 12:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Jūrmalas SS Olaines SC 15:8
2017-11-04, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga 22:37
2017-11-04, 13:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 13:23
2017-11-04, 13:00 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Ludza Jūrmalas SS 30:16
2017-11-04, 13:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 14:7
2017-11-04, 14:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Ogres SC 16:17
2017-11-04, 14:45 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Tērvete Ludza 28:25
2017-11-04, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele 27:47
2017-11-04, 15:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 12:19
2017-11-04, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Ulbroka SK 35:25
2017-11-04, 16:30 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 16:37
2017-11-04, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 31:29
2017-11-04, 18:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols 32:31
2017-11-05, 10:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 4:14
2017-11-05, 10:50 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Jūrmalas SS 8:23
2017-11-05, 11:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Olaines SC 18:8
2017-11-05, 12:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 23:31
2017-11-05, 12:30 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Jūrmalas SS 7:19
2017-11-05, 13:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Salaspils SS 12:6
2017-11-05, 14:10 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 17:10
2017-11-05, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Jūrmalas Sports-2 31:26
2017-11-05, 15:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Jūrmalas SS 10:13
2017-11-05, 15:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Olaines SC 1:8
2017-11-05, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 29:38 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-11-07, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Celtnieks Rīga-2 18:30
2017-11-08, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Celtnieks Rīga 25:37
2017-11-08, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 30:23
2017-11-08, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle 20:26
2017-11-10, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 28:26
2017-11-10, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode 29:31
2017-11-11, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Viljandi HC (EST) 36:18
2017-11-11, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 33:27
2017-11-11, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga 27:21
2017-11-11, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 28:34
2017-11-11, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 42:29
2017-11-11, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 33:29
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 0:10
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 10:0
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 0:10
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 10:0
2017-11-12, 10:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 22:13
2017-11-12, 11:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 9:24
2017-11-12, 12:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 8:20
2017-11-12, 13:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 20:22
2017-11-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 23:29
2017-11-12, 14:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:21
2017-11-12, 15:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Kehra (EST) 27:23
2017-11-12, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Jūrmalas Sports-2 33:24
2017-11-12, 15:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 8:12
2017-11-12, 15:30 ASK zāle Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 25:30
2017-11-12, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU) 26:31
2017-11-12, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Celtnieks Rīga 36:24
2017-11-12, 17:30 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre/Miandum 31:29
2017-11-14, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 35:22
2017-11-15, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz ASK/LSPA 39:33
2017-11-16, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS 39:30
2017-11-16, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports 28:24
2017-11-19, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 38:22
2017-11-19, 15:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 30:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-11-19, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 33:24
2017-11-20, 10:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Dobeles SS 23:37
2017-11-20, 11:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:24
2017-11-20, 12:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 28:23
2017-11-20, 14:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 23:22
2017-11-20, 15:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:24
2017-11-20, 16:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 36:28
2017-11-22, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT-Hertz 44:28
2017-11-25, 10:00 Spuņciems 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Celtnieks Rīga-2
2017-11-25, 12:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols
2017-11-25, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS
2017-11-25, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre/Miandum
2017-11-25, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM
2017-11-26, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols
2017-11-26, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2017-11-26, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RPI-Seniori
2017-11-26, 17:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols
2017-11-26, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax
2017-11-26, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA
2017-11-27, 19:30 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA
2017-11-28, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK
2017-11-29, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA
2017-11-30, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 ONSC/HK Ogre
2017-12-01, 20:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LAT-2002/Dobele
2017-12-02, 11:00 Spuņciems 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Salaspils/Mērnieks ZM
2017-12-02, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-Hertz
2017-12-02, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA LAT-2002/Dobele
2017-12-02, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele
2017-12-02, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode
2017-12-02, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RPI-Seniori
2017-12-02, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga Video translāciju spēļu kalendārs
2017-12-03, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK
2017-12-03, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax
2017-12-03, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode
2017-12-03, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-2002/Dobele
2017-12-06, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum
2017-12-08, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Salaspils SS
2017-12-09, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports
2017-12-09, 13:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz SK Latgols
2017-12-09, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS
2017-12-09, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax
2017-12-09, 16:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Tallinn (EST)
2017-12-09, 17:00 Ulbroka Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Stopiņu NHK
2017-12-09, 17:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU)
2017-12-09, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2017-12-09, 18:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST)
2017-12-09, 18:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST)
2017-12-10, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils SS
2017-12-10, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Dobeles Tenax
2017-12-10, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT-Hertz
2017-12-10, 16:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele LSPA
2017-12-10, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Viljandi HC (EST)
2017-12-10, 16:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Tallinn (EST)
2017-12-10, 16:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST)
2017-12-10, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS
2018-01-13, 16:00 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 SK Latgols juniori
2018-01-23, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS
2018-01-26, 20:30 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LAT-2002/Dobele
2018-01-27, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA LAT-2002/Dobele
2018-01-28, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA
2018-01-28, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle
2018-01-28, 16:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-2002/Dobele
2018-01-28, 18:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Ulbroka SK
2018-01-31, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RPI-Seniori
2018-02-03, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Salaspils/Mērnieks ZM
2018-02-03, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle
2018-02-03, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS
2018-02-03, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols
2018-02-04, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele
2018-02-04, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 ONSC/HK Ogre
2018-02-08, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 RPI-Seniori
2018-02-09, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA
2018-02-10, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK
2018-02-10, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2
2018-02-10, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK
2018-02-11, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ONSC/HK Ogre
2018-02-16, 20:30 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Stopiņu NHK
2018-02-17, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori SK Latgols juniori
2018-02-17, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Jēkabpils SS
2018-02-17, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols
2018-02-18, 11:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele SK Latgols
2018-02-18, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS
2018-02-18, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Celtnieks Rīga-2
2018-02-20, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele
2018-02-24, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Skrīveri/Aizkraukle
2018-02-24, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele
2018-02-24, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori
2018-02-24, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Celtnieks Rīga-2
2018-02-24, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK
2018-02-25, 18:40 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Jūrmalas Sports-2
2018-03-01, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Salaspils/Mērnieks ZM
2018-03-03, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS
2018-03-03, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori RPI-Seniori
2018-03-03, 15:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre
2018-03-03, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS
2018-03-04, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA
2018-03-15, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Jūrmalas Sports-2
2018-03-17, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Ulbroka SK
2018-03-17, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori
2018-03-18, 16:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Skrīveri/Aizkraukle
2018-03-19, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RPI-Seniori
2018-03-24, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils/Mērnieks ZM
2018-03-24, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ONSC/HK Ogre
2018-03-24, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Celtnieks Rīga-2
2018-03-26, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Ulbroka SK
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg