Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2016-09-02, 19:00 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 34:29
2016-09-02, 20:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 27:19
2016-09-07, 19:00 Ogre Rīgas čempionāts HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 32:17
2016-09-07, 19:30 Spuņciems Rīgas čempionāts Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-98 18:25
2016-09-09, 20:00 ASK, Rīga Rīgas čempionāts ASK/LSPA Dobeles Tenax 25:39
2016-09-09, 20:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts MSĢ/LAT-98 Celtnieks Rīga 27:32
2016-09-11, 13:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts MSĢ/LAT-98 HK Ogre/Miandum 31:34
2016-09-11, 15:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 27:24
2016-09-16, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 28:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-09-17, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 37:20
2016-09-18, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori MSĢ/LAT-2000 35:36
2016-09-18, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT-98 37:27
2016-09-20, 19:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ASK/LSPA-2 31:29
2016-09-21, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT-98 40:26
2016-09-23, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum HK Vaiņode 31:26
2016-09-23, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 23:17
2016-09-23, 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 ASK/LSPA 38:28
2016-09-23, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM 32:19
2016-09-24, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ONSC/HK Ogre 43:28
2016-09-25, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 20:20
2016-09-25, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 36:21
2016-09-30, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT-98 40:32
2016-09-30, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 42:25
2016-10-01, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ASK/LSPA-2 27:36
2016-10-01, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols 20:26
2016-10-01, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 33:14
2016-10-01, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 26:26
2016-10-01, 15:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Kehra (EST) 27:31
2016-10-01, 16:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete MSĢ/LAT-2000 33:26
2016-10-01, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Kauņas Granitas (LTU) 33:24
2016-10-01, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS 29:27
2016-10-01, 18:00 Viljandi Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Viljandi HC (EST) 27:19
2016-10-02, 11:00 Ludza U-18 (1999.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 26:19
2016-10-02, 12:00 Ludza U-18 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 20:35
2016-10-02, 13:00 Ludza U-18 (1999.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 28:21
2016-10-02, 14:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Kehra (EST) 34:21
2016-10-02, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 27:32
2016-10-02, 15:00 Viljandi Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Viljandi HC (EST) 24:35
2016-10-02, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) VHC Sviesa (LTU) 33:19
2016-10-02, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:25
2016-10-04, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 30:47
2016-10-05, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 30:25
2016-10-07, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA 27:21
2016-10-08, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ONSC/HK Ogre 22:28
2016-10-08, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT-98 27:24
2016-10-08, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 37:28
2016-10-08, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils SS 33:27
2016-10-08, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils/Mērnieks ZM 44:32
2016-10-08, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 31:30
2016-10-08, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 35:14
2016-10-08, 18:45 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Skrīveri/Aizkraukle 26:30
2016-10-09, 11:00 Ludza U-19 (1998.g.), zēni Ludza Vangaži 30:19
2016-10-09, 12:20 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 19:17
2016-10-09, 13:30 Ludza U-19 (1998.g.), zēni Tērvete Vangaži 45:20
2016-10-09, 14:50 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Tērvete Jēkabpils SS 13:17
2016-10-09, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 RTU-Seniori 27:24
2016-10-09, 16:00 Ludza U-19 (1998.g.), zēni Ludza Tērvete 28:30
2016-10-09, 17:20 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Ludzas NSS Tērvete 17:23
2016-10-09, 18:30 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 15:20
2016-10-11, 19:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM RTU-Seniori 18:31
2016-10-12, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum MSĢ/LAT-98 37:30
2016-10-14, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 30:22
2016-10-15, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK MSĢ/LAT-2000 30:36
2016-10-15, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 20:31
2016-10-15, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 29:29
2016-10-15, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre ASK/LSPA-2 25:22
2016-10-16, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 21:17
2016-10-16, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Dobele/Tērvete 31:35
2016-10-16, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax 18:29
2016-10-18, 20:30 Ulbroka 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 RTU-Seniori 25:27
2016-10-19, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports 24:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-10-19, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode 35:29
2016-10-19, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA 32:31
2016-10-22, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Ulbroka SK 22:33
2016-10-22, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 24:24
2016-10-22, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 29:20
2016-10-22, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 29:24
2016-10-23, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 45:16
2016-10-23, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 MSĢ/LAT-2000 43:26
2016-10-24, 10:00 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 23:2
2016-10-24, 10:45 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 37:2
2016-10-24, 11:30 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 10:8
2016-10-24, 12:15 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 6:15
2016-10-24, 13:00 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 3:29
2016-10-24, 13:45 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 12:18
2016-10-24, 14:30 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 29:2
2016-10-24, 15:15 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 2:23
2016-10-24, 16:00 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 7:8
2016-10-24, 16:45 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Vaiņode 9:4
2016-10-25, 10:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Ulbrokas SK 13:19
2016-10-25, 10:50 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 12:17
2016-10-25, 11:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Dobeles SS 14:19
2016-10-25, 12:00 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Tērvete 26:14
2016-10-25, 12:30 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 12:25
2016-10-25, 12:50 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 12:23
2016-10-25, 13:20 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 27:12
2016-10-25, 14:00 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 29:7
2016-10-25, 14:10 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Salaspils SS 18:13
2016-10-25, 14:50 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 22:23
2016-10-25, 15:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 17:19
2016-10-25, 15:50 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 11:27
2016-10-25, 16:00 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 12:22
2016-10-25, 16:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Rīga 14:22
2016-10-25, 16:50 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Tērvete 15:15
2016-10-25, 17:30 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 14:19
2016-10-25, 20:30 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Skrīveri/Aizkraukle 26:31
2016-10-26, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax 24:32
2016-10-27, 09:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Ulbrokas SK 17:25
2016-10-27, 10:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 8:33
2016-10-27, 11:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 5:29
2016-10-27, 12:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Skrīveri 35:14
2016-10-27, 12:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 29:18
2016-10-27, 13:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Jūrmalas SS 10:18
2016-10-27, 13:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 29:21
2016-10-27, 14:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 10:19
2016-10-27, 14:30 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 11:24
2016-10-27, 15:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 22:31
2016-10-27, 15:30 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Skrīveri 31:17
2016-10-27, 16:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 21:18
2016-10-27, 17:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 21:36
2016-10-27, 17:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ogres SC 23:18
2016-10-27, 18:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 11:31
2016-10-27, 18:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 26:24
2016-10-28, 11:00 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:17
2016-10-28, 12:00 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 16:21
2016-10-28, 13:20 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 22:19
2016-10-28, 14:20 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 17:8
2016-10-28, 15:40 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 17:15
2016-10-28, 16:40 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 10:27
2016-10-29, 11:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-98 29:24
2016-10-29, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga 23:30
2016-10-29, 16:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 24:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-10-30, 11:00 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 18:11
2016-10-30, 11:00 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 14:11
2016-10-30, 11:50 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 16:8
2016-10-30, 11:50 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 30:5
2016-10-30, 13:00 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 22:16
2016-10-30, 13:00 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 24:7
2016-10-30, 13:50 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 15:20
2016-10-30, 13:50 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 6:20
2016-10-30, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Salaspils/Mērnieks ZM 36:20
2016-10-30, 15:00 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 8:30
2016-10-30, 15:00 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 15:16
2016-10-30, 15:50 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 14:18
2016-10-30, 15:50 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 18:4
2016-10-30, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre/Miandum 24:24
2016-11-02, 19:00 Ņīreģhāza 2018.g. EČ kval. Ungārija Latvija 24:16 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-11-03, 21:30 Brondbī 2018.g. EČ kval. Dānija Nīderlande 29:20
2016-11-04, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols 24:29
2016-11-04, 19:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ONSC/HK Ogre 25:31
2016-11-05, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori ONSC/HK Ogre 24:27
2016-11-05, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK 32:27
2016-11-05, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 36:23
2016-11-05, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA 28:19
2016-11-05, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ASK/LSPA-2 31:23
2016-11-06, 16:00 Hertogenbosa 2018.g. EČ kval. Nīderlande Ungārija 27:28
2016-11-06, 17:10 Valmiera 2018.g. EČ kval. Latvija Dānija 23:36
2016-11-09, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre MSĢ/LAT-2000 25:21
2016-11-09, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Dobeles Tenax 30:39
2016-11-12, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete 28:26
2016-11-12, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 13:33
2016-11-12, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Skrīveri/Aizkraukle 22:30
2016-11-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Minskas SKA (BLR) 26:33
2016-11-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 26:23
2016-11-12, 16:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax 28:29
2016-11-12, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Polva Serviti (EST) 24:29
2016-11-12, 18:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS REIR Dobele 24:35
2016-11-12, 20:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga ZTR Zaporozhye (UKR) 24:31
2016-11-13, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre/Miandum 32:33
2016-11-13, 13:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR) 26:40
2016-11-13, 13:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Polva Serviti (EST) 28:39
2016-11-13, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax 28:22
2016-11-13, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 25:25
2016-11-13, 15:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 28:25
2016-11-13, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 SK Latgols juniori 25:39
2016-11-13, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 25:22
2016-11-16, 18:30 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT-98 26:40 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-11-16, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 20:23
2016-11-19, 11:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 24:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-11-19, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 18:26
2016-11-19, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS 19:30
2016-11-19, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori RTU-Seniori 23:22
2016-11-19, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ASK/LSPA-2 27:27
2016-11-19, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 31:32
2016-11-20, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols 24:34
2016-11-20, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS 39:31
2016-11-20, 15:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM MSĢ/LAT-2000 23:24
2016-11-20, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre 32:26
2016-11-23, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Skrīveri/Aizkraukle 31:33
2016-11-23, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Celtnieks Rīga 23:28
2016-11-25, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 24:25
2016-11-26, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Salaspils/Mērnieks ZM 32:23
2016-11-26, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 23:22
2016-11-26, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 24:31
2016-11-26, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 32:30
2016-11-26, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 39:26
2016-11-26, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 28:23
2016-11-26, 18:00 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 18:14
2016-11-26, 19:10 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 8:22
2016-11-27, 09:00 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 23:16
2016-11-27, 10:10 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 18:9
2016-11-27, 11:20 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 11:10
2016-11-27, 12:30 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Dobeles SS 30:20
2016-11-27, 13:40 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 7:14
2016-11-27, 14:50 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 13:22
2016-11-27, 16:00 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 14:17
2016-11-27, 17:10 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 17:16
2016-11-27, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori 31:25
2016-11-30, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Dobele/Tērvete 23:28
2016-12-02, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 28:20
2016-12-03, 11:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri Ogres SC 27:15
2016-12-03, 11:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni IK Auseklis (Rīga) Tērvete 10:0
2016-12-03, 12:00 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Salaspils SS 13:19
2016-12-03, 12:00 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:21
2016-12-03, 12:50 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Dobeles SS Olaines SC 14:7
2016-12-03, 12:50 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Olaines SC 2:8
2016-12-03, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 HK Vaiņode 34:28
2016-12-03, 13:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC IK Auseklis (Rīga) 19:4
2016-12-03, 13:40 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 7:22
2016-12-03, 13:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 0:10
2016-12-03, 14:00 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 23:6
2016-12-03, 14:30 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Salaspils SS 4:17
2016-12-03, 14:50 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Olaines SC Ludzas NSS 17:27
2016-12-03, 15:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC Tērvete 10:0
2016-12-03, 15:20 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 10:13
2016-12-03, 15:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri IK Auseklis (Rīga) 30:8
2016-12-03, 16:00 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 9:8
2016-12-03, 16:10 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Olaines SC 24:10
2016-12-03, 16:50 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Olaines SC 26:10
2016-12-03, 17:00 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 9:7
2016-12-03, 17:50 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 28:6
2016-12-03, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga 27:33
2016-12-04, 09:30 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 6:27
2016-12-04, 10:20 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 12:9
2016-12-04, 11:10 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Ludzas NSS 6:7
2016-12-04, 12:00 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 33:8
2016-12-04, 12:50 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Olaines SC 9:12
2016-12-04, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 27:37
2016-12-04, 13:40 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 15:8
2016-12-04, 14:30 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 12:29
2016-12-04, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 26:42
2016-12-04, 17:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Ulbroka SK 21:30
2016-12-09, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK 19:39
2016-12-10, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RTU-Seniori 37:29
2016-12-10, 13:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Dobele/Tērvete 27:22
2016-12-10, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Skrīveri/Aizkraukle 24:26
2016-12-10, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 30:26
2016-12-10, 16:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 30:25
2016-12-10, 17:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 37:29
2016-12-10, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 34:28
2016-12-10, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga 27:22
2016-12-10, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 26:31
2016-12-11, 11:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:18
2016-12-11, 12:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 21:14
2016-12-11, 13:30 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 11:20
2016-12-11, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 33:27
2016-12-11, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 23:33
2016-12-11, 14:30 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 12:18
2016-12-11, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:25
2016-12-11, 16:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 19:13
2016-12-11, 17:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 18:14
2016-12-13, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 16:32
2016-12-14, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 HK Ogre/Miandum 26:27
2016-12-14, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax ASK/LSPA 44:18
2016-12-16, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 43:23
2016-12-17, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Dobele/Tērvete 28:32
2016-12-17, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle 28:33
2016-12-17, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele 18:30
2016-12-17, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS 37:32
2016-12-17, 16:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Salaspils/Mērnieks ZM 40:36
2016-12-17, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode 38:25
2016-12-27, 13:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U18 siev. Latvija Lietuva 33:25
2016-12-27, 15:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U16 vīr. Latvija Lietuva 26:20
2016-12-27, 18:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Krievija Ēģipte 24:23
2016-12-27, 20:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Latvija Baltkrievija 23:20
2016-12-28, 13:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U18 siev. Latvija Lietuva 33:32
2016-12-28, 15:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U16 vīr. Latvija Lietuva 24:23
2016-12-28, 18:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Baltkrievija Ēģipte 28:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-12-28, 20:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Latvija Krievija 19:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-12-29, 10:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Baltkrievija Krievija 21:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-12-29, 12:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Latvija Ēģipte 20:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-01-06, 17:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Krievija Latvija 26:20
2017-01-06, 19:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Nīderlande Itālija 31:21
2017-01-07, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 23:30
2017-01-07, 17:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Latvija Nīderlande 15:38
2017-01-07, 19:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Itālija Krievija 22:36
2017-01-08, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga 24:46
2017-01-08, 17:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Nīderlande Krievija 30:31
2017-01-08, 19:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Itālija Latvija 24:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-01-10, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 21:35
2017-01-12, 19:00 Sēja SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Jūrmalas Sports 41:25
2017-01-12, 19:30 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Dobeles Tenax 31:36
2017-01-13, 19:00 Sēja SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 SK Latgols 26:39
2017-01-14, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 28:23
2017-01-14, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 36:16
2017-01-14, 16:30 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS (U-16) 28:19
2017-01-14, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 26:26
2017-01-14, 17:30 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Tērvete 15:30
2017-01-14, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 27:22
2017-01-14, 18:50 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ulbrokas SK 30:16
2017-01-14, 20:10 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 36:29
2017-01-15, 09:00 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 28:36
2017-01-15, 10:20 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ulbrokas SK 26:12
2017-01-15, 11:40 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Dobeles SS 28:21
2017-01-15, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS 31:16
2017-01-15, 13:00 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Tērvete 28:20
2017-01-15, 14:20 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS (U-16) 25:25
2017-01-15, 15:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode 33:27
2017-01-17, 20:00 Salaspils U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Tērvete 7:22
2017-01-21, 11:00 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 12:20
2017-01-21, 11:45 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 5:19
2017-01-21, 12:30 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Jēkabpils SS 5:24
2017-01-21, 13:15 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 9:8
2017-01-21, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS 20:29
2017-01-21, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 31:24
2017-01-21, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Celtnieks Rīga 35:31
2017-01-21, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 25:30
2017-01-21, 14:00 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 5:11
2017-01-21, 14:45 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 11:13
2017-01-21, 15:30 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 28:4
2017-01-21, 16:15 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 17:6
2017-01-21, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU) 31:25
2017-01-21, 17:00 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 21:5
2017-01-21, 17:45 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 3:20
2017-01-21, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 27:26
2017-01-21, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Minskas SKA (BLR) 17:25
2017-01-22, 10:00 Dobele U-18 (1999.g.), zēni Tērvete Jūrmalas SS 36:14
2017-01-22, 11:30 Dobele U-18 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 15:38
2017-01-22, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 27:31
2017-01-22, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Kauņas Granitas (LTU) 25:25
2017-01-22, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 19:24
2017-01-22, 15:30 Dobele U-18 (1999.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 25:25
2017-01-22, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) VHC Sviesa (LTU) 27:26
2017-01-28, 13:00 Ludza LHF kauss, sievietes REIR Dobele Jēkabpils SS 38:21
2017-01-28, 15:00 Ludza LHF kauss, sievietes Stopiņu NHK SK Latgols 30:23
2017-01-28, 17:00 Ludza LHF kauss, vīrieši Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 27:30
2017-01-28, 19:00 Ludza LHF kauss, vīrieši Dobeles Tenax SK Latgols 29:30
2017-01-29, 13:00 Ludza LHF kauss, sievietes Stopiņu NHK REIR Dobele 25:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-01-29, 15:00 Ludza LHF kauss, vīrieši SK Latgols HK Ogre/Miandum 26:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-02-01, 18:30 Spuņciems SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Jūrmalas Sports 33:30
2017-02-01, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Ulbroka SK 21:23
2017-02-02, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 34:32
2017-02-03, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 25:17
2017-02-04, 10:00 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 23:21
2017-02-04, 11:00 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:18
2017-02-04, 12:20 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 14:13
2017-02-04, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 36:18
2017-02-04, 13:20 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 28:11
2017-02-04, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 31:28
2017-02-04, 14:40 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 18:17
2017-02-04, 15:00 LSPA 1. līga vīriešiem RTU-Seniori ASK/LSPA-2 29:29
2017-02-04, 15:30 RTDP, Rīga Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Celtnieks Rīga 0:10
2017-02-04, 15:40 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 14:18
2017-02-04, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST) 32:31
2017-02-04, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 23:24
2017-02-04, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 30:26
2017-02-04, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 28:29
2017-02-04, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Dobele/Tērvete 35:31
2017-02-05, 10:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 23:16
2017-02-05, 10:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Rīga 14:24
2017-02-05, 11:40 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 8:34
2017-02-05, 12:30 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 10:23
2017-02-05, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 31:27
2017-02-05, 13:20 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Rīga Salaspils SS 19:16
2017-02-05, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 37:23
2017-02-05, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Celtnieks Rīga 10:0
2017-02-05, 14:10 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 29:9
2017-02-05, 15:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 12:23
2017-02-05, 15:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Rīga Dobeles SS 13:20
2017-02-05, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 37:17
2017-02-05, 16:40 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 23:27
2017-02-05, 17:30 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Rīga Ulbrokas SK 12:16
2017-02-05, 18:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM SK Latgols juniori 28:34
2017-02-08, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Ulbroka SK 20:29
2017-02-10, 14:45 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Ulbrokas SK 11:22
2017-02-10, 15:45 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ogres SC 22:28
2017-02-10, 16:45 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 18:39
2017-02-11, 10:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 37:21
2017-02-11, 11:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 20:27
2017-02-11, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Salaspils/Mērnieks ZM 30:20
2017-02-11, 12:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 18:44
2017-02-11, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 25:35
2017-02-11, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 35:24
2017-02-11, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils SS 35:17
2017-02-11, 14:00 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 12:29
2017-02-11, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete SK Latgols juniori 22:22
2017-02-11, 19:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 36:27
2017-02-12, 10:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 40:16
2017-02-12, 11:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 18:40
2017-02-12, 12:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 18:21
2017-02-12, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 27:34
2017-02-12, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT-98 25:32
2017-02-12, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 ONSC/HK Ogre 31:31
2017-02-12, 15:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Dobele/Tērvete 24:41
2017-02-12, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 26:22
2017-02-12, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 26:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-02-15, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 ASK/LSPA-2 26:17
2017-02-15, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 30:19
2017-02-18, 12:00 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 23:20
2017-02-18, 12:50 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 13:26
2017-02-18, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols 35:28
2017-02-18, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 30:22
2017-02-18, 13:50 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 16:21
2017-02-18, 15:00 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 26:26
2017-02-18, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 28:31
2017-02-18, 15:50 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 23:28
2017-02-18, 17:00 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 17:18
2017-02-18, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RTU-Seniori 27:34
2017-02-18, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK 35:23
2017-02-19, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA 32:22
2017-02-19, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 ASK/LSPA 29:34
2017-02-22, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Salaspils/Mērnieks ZM 33:26
2017-02-23, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax 32:34
2017-02-24, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 20:24
2017-02-25, 11:00 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 26:7
2017-02-25, 11:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni IK Auseklis (Rīga) Tērvete 10:21
2017-02-25, 11:50 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Olaines SC Ludzas NSS 9:28
2017-02-25, 11:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri Ogres SC 26:16
2017-02-25, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori MSĢ/LAT-2000 23:26
2017-02-25, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS REIR Dobele 23:28
2017-02-25, 13:00 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Olaines SC 26:5
2017-02-25, 13:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri IK Auseklis (Rīga) 34:12
2017-02-25, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 28:30
2017-02-25, 13:50 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 20:10
2017-02-25, 13:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Ogres SC 15:19
2017-02-25, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 21:35
2017-02-25, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori 47:28
2017-02-25, 15:00 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Salaspils SS 7:16
2017-02-25, 15:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC IK Auseklis (Rīga) 23:12
2017-02-25, 15:50 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Dobeles SS Olaines SC 15:3
2017-02-25, 15:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 17:23
2017-02-25, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 27:35
2017-02-26, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-98 33:26
2017-02-26, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 24:36
2017-02-26, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Skrīveri/Aizkraukle 27:32
2017-02-26, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 38:36
2017-03-03, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA 34:20
2017-03-04, 11:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 5:31
2017-03-04, 11:50 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Salaspils SS 2:17
2017-03-04, 12:00 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 15:20
2017-03-04, 12:40 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 13:7
2017-03-04, 12:50 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Tērvete 34:24
2017-03-04, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 23:34
2017-03-04, 13:30 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Olaines SC 18:3
2017-03-04, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Viljandi HC (EST) 24:23
2017-03-04, 14:00 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Tērvete Ogres SC 25:14
2017-03-04, 14:20 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 23:4
2017-03-04, 14:50 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 25:20
2017-03-04, 15:10 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 18:4
2017-03-04, 16:00 Spuņciems Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 24:28
2017-03-04, 16:00 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 25:13
2017-03-04, 16:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:13
2017-03-04, 16:50 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 13:21
2017-03-04, 16:50 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Olaines SC 4:11
2017-03-04, 18:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) ZTR Zaporozhye (UKR) 36:30
2017-03-04, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 32:25
2017-03-05, 10:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 2:27
2017-03-05, 10:50 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 12:5
2017-03-05, 11:40 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Ludzas NSS 20:4
2017-03-05, 12:30 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 29:6
2017-03-05, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS 37:27
2017-03-05, 13:20 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Olaines SC 4:14
2017-03-05, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 27:24
2017-03-05, 14:10 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 19:2
2017-03-05, 15:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 10:29
2017-03-05, 18:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 25:31
2017-03-08, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 ONSC/HK Ogre 32:23
2017-03-10, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 35:35
2017-03-11, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ASK/LSPA-2 10:0
2017-03-11, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 23:32
2017-03-11, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 27:22
2017-03-11, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 28:22
2017-03-11, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 25:34
2017-03-11, 19:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Ulbroka SK 26:31
2017-03-12, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 31:24
2017-03-12, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 HK Vaiņode 37:31
2017-03-12, 14:00 Dobele Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Dobeles Tenax 39:24
2017-03-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Polva Serviti (EST) 27:26
2017-03-12, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RTU-Seniori 35:28
2017-03-13, 11:00 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 29:5
2017-03-13, 11:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 14:7
2017-03-13, 11:50 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 16:15
2017-03-13, 12:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 15:13
2017-03-13, 12:40 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 11:25
2017-03-13, 13:30 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 16:8
2017-03-13, 13:30 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 11:9
2017-03-13, 14:20 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 25:10
2017-03-13, 14:30 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 10:18
2017-03-13, 15:10 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 4:18
2017-03-13, 16:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 14:11
2017-03-13, 17:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 12:12
2017-03-15, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Salaspils/Mērnieks ZM 30:24
2017-03-15, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga 32:33
2017-03-17, 18:30 Rīhimaki Baltijas līga Viljandi HC (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 26:38
2017-03-17, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 28:35
2017-03-17, 20:30 Rēgensburga 2017.g. EČ U-19 kval. Latvija Vācija 17:48
2017-03-18, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori SK Latgols juniori 25:27
2017-03-18, 15:00 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 18:18
2017-03-18, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Viljandi HC (EST) 41:22
2017-03-18, 16:10 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 10:15
2017-03-18, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 33:25
2017-03-18, 17:00 Rēgensburga 2017.g. EČ U-19 kval. Polija Latvija 39:13
2017-03-18, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 24:27
2017-03-18, 17:20 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 26:23
2017-03-18, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle 27:31
2017-03-18, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 25:24
2017-03-18, 18:30 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 19:14
2017-03-18, 19:40 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:19
2017-03-19, 10:00 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 12:13
2017-03-19, 11:10 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 22:11
2017-03-19, 12:20 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Dobeles SS 18:23
2017-03-19, 13:30 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 12:12
2017-03-19, 14:00 Kauņa Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Kauņas Granitas (LTU) 29:22
2017-03-19, 14:40 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 19:35
2017-03-19, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Dobele/Tērvete 24:42
2017-03-19, 15:30 Rēgensburga 2017.g. EČ U-19 kval. Vācija Polija 37:20
2017-03-19, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT-98 37:38
2017-03-19, 17:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 27:29
2017-03-22, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 SK Latgols juniori 33:26
2017-03-22, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 27:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-03-24, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK 29:38
2017-03-25, 12:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Skrīveri 30:14
2017-03-25, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre 37:21
2017-03-25, 13:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 21:16
2017-03-25, 14:30 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Jūrmalas SS Vaiņode 22:26
2017-03-25, 15:30 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 11:36
2017-03-25, 15:30 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 26:29
2017-03-25, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 37:26
2017-03-25, 17:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 21:31
2017-03-25, 18:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 28:26
2017-03-25, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle MSĢ/LAT-2000 32:24
2017-03-26, 13:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Ulbroka SK 15:33
2017-03-26, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete RTU-Seniori 30:22
2017-03-26, 15:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 34:29
2017-03-26, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 30:43
2017-03-31, 10:00 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 10:0
2017-04-01, 12:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 30:20
2017-04-01, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS 33:28
2017-04-01, 13:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 23:31
2017-04-01, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele 26:40
2017-04-01, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 33:27
2017-04-01, 14:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 24:20
2017-04-01, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 27:23
2017-04-01, 16:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS (U-16) 32:21
2017-04-01, 17:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 39:23
2017-04-01, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports 19:21 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-01, 18:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS (U-16) 38:18
2017-04-02, 09:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 22:38
2017-04-02, 10:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ulbrokas SK 34:18
2017-04-02, 11:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Dobeles SS 23:21
2017-04-02, 13:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Tērvete 26:25
2017-04-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre 34:15
2017-04-02, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ASK/LSPA-2 25:23
2017-04-02, 14:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS (U-16) 25:18
2017-04-02, 14:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 17:28
2017-04-02, 15:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 24:39
2017-04-07, 20:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 18:24
2017-04-07, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 27:21 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-08, 10:00 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 17:5
2017-04-08, 11:30 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 13:14
2017-04-08, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete 22:25
2017-04-08, 13:00 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 10:7
2017-04-08, 14:30 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 12:14
2017-04-08, 15:30 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 10:12
2017-04-08, 16:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST) 31:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-08, 17:00 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 10:17
2017-04-08, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 34:23
2017-04-08, 18:30 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR) 36:35 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-09, 12:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Minskas SKA (BLR) 23:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-09, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 21:18
2017-04-09, 14:30 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Riihimaen Cocks (FIN) 18:20 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-09, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 37:25
2017-04-09, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 33:27
2017-04-10, 19:30 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 26:26
2017-04-11, 16:30 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Tērvete 28:40
2017-04-11, 18:00 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 24:32
2017-04-11, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 37:29
2017-04-13, 13:00 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 17:8
2017-04-13, 14:30 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Tērvete Salaspils SS 18:11
2017-04-13, 16:00 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 15:24
2017-04-13, 17:30 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Ludzas NSS Tērvete 11:16
2017-04-13, 19:00 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 15:9
2017-04-13, 20:30 Jēkabpils U-19 (1998.g.), meitenes Tērvete Jēkabpils SS 20:18
2017-04-15, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 21:25
2017-04-15, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 30:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-15, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax 20:26
2017-04-17, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 39:22
2017-04-19, 19:30 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 27:16
2017-04-21, 17:00 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS (U-16) 18:17
2017-04-22, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 31:28
2017-04-22, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 45:15
2017-04-22, 16:30 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 21:23
2017-04-22, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 30:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-22, 17:30 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS (U-16) 18:17
2017-04-22, 18:50 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 18:16
2017-04-23, 13:00 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS (U-16) 24:25
2017-04-23, 14:20 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ulbrokas SK 23:19
2017-04-26, 17:00 Ulbroka U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 32:24
2017-04-28, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 24:32
2017-04-28, 20:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 25:32
2017-04-29, 10:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Skrīveri 19:21
2017-04-29, 10:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 13:11
2017-04-29, 11:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Olaines SC 36:6
2017-04-29, 11:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Dobeles SS IK Auseklis (Rīga)
2017-04-29, 12:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 13:20
2017-04-29, 12:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 16:10
2017-04-29, 13:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Dobeles SS 19:20
2017-04-29, 13:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni IK Auseklis (Rīga) Olaines SC
2017-04-29, 14:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Salaspils SS 13:16
2017-04-29, 14:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri Ogres SC 19:15
2017-04-29, 15:00 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 29:27
2017-04-29, 15:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni IK Auseklis (Rīga) Tērvete
2017-04-29, 15:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Olaines SC Dobeles SS 7:34
2017-04-29, 16:10 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 15:14
2017-04-29, 17:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori 26:33
2017-04-29, 17:20 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Dobeles SS 18:20
2017-04-29, 18:30 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 28:12
2017-04-29, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Dobele/Tērvete 28:25
2017-04-29, 19:40 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 18:26
2017-04-30, 09:00 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 17:14
2017-04-30, 10:10 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 27:14
2017-04-30, 11:20 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 17:26
2017-04-30, 12:30 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 19:14
2017-04-30, 13:40 Dobele U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:26
2017-04-30, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 26:23
2017-04-30, 16:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 25:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-30, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 32:25
2017-05-03, 19:35 Valmiera 2018.g. EČ kval. Latvija Nīderlande 27:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-04, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 33:27
2017-05-04, 19:00 Budapešta 2018.g. EČ kval. Ungārija Dānija 25:25
2017-05-05, 10:00 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Ulbrokas SK Dobeles SS 22:23
2017-05-05, 11:30 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Vaiņode 30:41
2017-05-05, 12:50 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 29:27
2017-05-05, 14:10 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Ludzas NSS 36:33
2017-05-05, 15:30 Dobele U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Tērvete 30:27
2017-05-06, 11:00 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 9:28
2017-05-06, 11:50 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 22:16
2017-05-06, 12:40 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 22:15
2017-05-06, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 28:32
2017-05-06, 13:30 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Olaines SC 27:13
2017-05-06, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 34:35
2017-05-06, 14:20 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 8:12
2017-05-06, 15:10 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 15:8
2017-05-06, 16:00 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Salaspils SS 12:16
2017-05-06, 16:50 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 11:7
2017-05-07, 10:00 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Olaines SC 0:10
2017-05-07, 10:50 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 7:14
2017-05-07, 11:40 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 36:9
2017-05-07, 12:30 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Ludzas NSS 12:15
2017-05-07, 13:20 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 0:10
2017-05-07, 14:10 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Olaines SC 6:13
2017-05-07, 15:00 Emena 2018.g. EČ kval. Nīderlande Latvija 25:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-07, 15:00 Ludza U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 12:25
2017-05-07, 21:30 Orhūsa 2018.g. EČ kval. Dānija Ungārija 35:27
2017-05-09, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 31:33
2017-05-13, 14:30 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Ulbrokas SK 13:35
2017-05-13, 15:30 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Skrīveri 17:14
2017-05-13, 16:30 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Ulbrokas SK 15:24
2017-05-13, 17:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Salaspils SS 31:10
2017-05-13, 17:30 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Vaiņode 7:19
2017-05-13, 18:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Jūrmalas SS 18:17
2017-05-13, 19:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 26:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-13, 19:35 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 22:29
2017-05-13, 20:35 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 18:26
2017-05-14, 09:00 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Ulbrokas SK Vaiņode 19:22
2017-05-14, 10:00 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Vangaži 32:16
2017-05-14, 10:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Jūrmalas SS 16:17
2017-05-14, 11:00 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 12:30
2017-05-14, 11:00 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 23:6
2017-05-14, 11:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 20:27
2017-05-14, 12:00 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 14:17
2017-05-14, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 26:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-14, 13:20 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 16:25
2017-05-14, 14:20 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 14:10
2017-05-14, 15:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 28:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-14, 15:40 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 19:16
2017-05-14, 16:40 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 19:26
2017-05-17, 15:00 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ogres SC 12:18
2017-05-17, 16:30 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Skrīveri 10:16
2017-05-17, 17:30 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Vangaži 35:16
2017-05-18, 16:00 Ogre U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Rīga 12:14
2017-05-19, 20:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 28:37 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-20, 11:30 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:11
2017-05-20, 12:15 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Vaiņode 10:6
2017-05-20, 13:00 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 17:18
2017-05-20, 13:45 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 2:20
2017-05-20, 14:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Vangaži 16:13
2017-05-20, 14:30 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 0:20
2017-05-20, 14:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Tērvete Ogres SC 20:11
2017-05-20, 15:15 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 13:13
2017-05-20, 15:20 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Rīga 9:16
2017-05-20, 16:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Vangaži 12:9
2017-05-20, 16:00 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 17:2
2017-05-20, 16:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Tērvete Salaspils SS 14:12
2017-05-20, 16:45 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 6:32
2017-05-20, 17:30 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 23:8
2017-05-20, 17:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Tērvete 11:23
2017-05-20, 18:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 11:13
2017-05-20, 18:15 Jēkabpils U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 24:9
2017-05-21, 11:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 19:14
2017-05-21, 11:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 14:20
2017-05-21, 11:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 23:20
2017-05-21, 12:20 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Tērvete 20:9
2017-05-21, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 27:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-21, 13:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Vaiņode 20:20
2017-05-21, 13:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 19:12
2017-05-21, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 25:24
2017-05-21, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 33:29
2017-05-21, 15:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 24:18
2017-05-21, 15:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 13:18
2017-05-28, 11:00 Dobele U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 16:10
2017-05-28, 11:50 Dobele U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 21:4
2017-05-28, 12:50 Dobele U-19 (1998.g.), zēni Tērvete Vangaži 40:23
2017-05-28, 14:00 Dobele U-14 (2003.g.), zēni par 3. vietu par 3. vietu
2017-05-28, 14:50 Dobele U-14 (2003.g.), zēni fināls fināls
2017-05-28, 15:50 Dobele U-19 (1998.g.), zēni Vangaži Ludza 17:30
2017-05-28, 17:20 Dobele U-19 (1998.g.), zēni Ludza Tērvete 37:29
2017-06-02, 15:30 Murjāņi U-18 (1999.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 28:18
2017-06-02, 17:00 Murjāņi U-18 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 12:39
2017-06-02, 18:30 Murjāņi U-18 (1999.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 31:21
2017-06-09, 17:00 Garļava (LTU) Pārbaudes spēles vīr. Lietuva Latvija 40:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-06-10, 13:00 Garļava (LTU) Pārbaudes spēles vīr. Latvija Lietuva 23:36
2017-06-14, 20:30 Almere 2018.g. EČ kval. Nīderlande Dānija 24:36 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-06-15, 19:35 Valmiera 2018.g. EČ kval. Latvija Ungārija 23:35 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-06-18, 19:00 Vesprema 2018.g. EČ kval. Ungārija Nīderlande 35:30
2017-06-18, 21:15 Koldinga 2018.g. EČ kval. Dānija Latvija 33:16 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-07-07, 11:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Ludzas novads Tērvetes novads 25:32
2017-07-07, 12:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Stopiņu novads Vaiņodes novads 29:30
2017-07-07, 14:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, siev. Vaiņodes novads Jēkabpils 19:29
2017-07-07, 15:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, siev. Salaspils novads Ludzas novads 17:28
2017-07-07, 17:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Dobeles novads Ludzas novads 24:28
2017-07-07, 18:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Jūrmala Stopiņu novads 23:30
2017-07-08, 11:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Tērvetes novads Dobeles novads 44:18
2017-07-08, 12:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Vaiņodes novads Jūrmala 27:14
2017-07-08, 14:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, siev. Jēkabpils Ludzas novads 21:27
2017-07-08, 15:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, siev. Salaspils novads Vaiņodes novads 21:21
2017-07-08, 17:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Tērvetes novads Stopiņu novads 32:15
2017-07-08, 18:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Vaiņodes novads Ludzas novads 29:28
2017-07-09, 10:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Dobeles novads Jūrmala 22:20
2017-07-09, 11:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, siev. Jēkabpils Salaspils novads 16:17
2017-07-09, 13:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, siev. Ludzas novads Vaiņodes novads 39:23
2017-07-09, 14:30 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Ludzas novads Stopiņu novads 32:23
2017-07-09, 16:00 Valmiera Jaunatnes olimpiāde, vīr. Tērvetes novads Vaiņodes novads 28:17
2017-08-14, 17:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Ukraina Latvija
2017-08-14, 19:30 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Somija Lielbritānija
2017-08-15, 17:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Lielbritānija Ukraina
2017-08-15, 19:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Latvija Lietuva
2017-08-16, 17:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Latvija Lielbritānija
2017-08-16, 19:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Lietuva Somija
2017-08-18, 17:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Somija Ukraina
2017-08-18, 19:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Lietuva Lielbritānija
2017-08-19, 17:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Somija Latvija
2017-08-19, 19:00 Klaipēda 2017.g. EČ U-17 2.d. Ukraina Lietuva
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg