Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-09-16, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 20:29
2017-09-30, 14:00 Spuņciems Baltijas līga Dobeles Tenax Klaipēdas Dragunas (LTU) 19:30
2017-09-30, 15:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Minskas SKA (BLR) 24:40
2017-09-30, 16:00 Spuņciems Baltijas līga Celtnieks Rīga ZTR Zaporozhye (UKR) 26:29
2017-09-30, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 26:27
2017-10-01, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR) 26:30
2017-10-01, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 17:27
2017-10-01, 14:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:26
2017-10-01, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU) 32:25
2017-10-01, 18:00 Talinna Baltijas līga HC Tallinn (EST) Polva Serviti (EST) 25:33
2017-10-22, 15:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Kehra (EST) 41:26
2017-11-04, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 31:29
2017-11-11, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Viljandi HC (EST) 36:18
2017-11-11, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 33:27
2017-11-11, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga 27:21
2017-11-11, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 28:34
2017-11-11, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 42:29
2017-11-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 23:29
2017-11-12, 15:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Kehra (EST) 27:23
2017-11-12, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU) 26:31
2017-11-12, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Celtnieks Rīga 36:24
2017-12-09, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 37:19
2017-12-09, 16:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Tallinn (EST) 33:27
2017-12-09, 17:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU) 29:27
2017-12-09, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Klaipēdas Dragunas (LTU) 28:31
2017-12-09, 18:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 32:21
2017-12-09, 18:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST) 26:28
2017-12-10, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Dobeles Tenax 29:34
2017-12-10, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Viljandi HC (EST) 45:16
2017-12-10, 16:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Tallinn (EST) 23:21
2017-12-10, 16:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 33:33
2018-01-20, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Viljandi HC (EST) 29:26
2018-01-20, 17:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Celtnieks Rīga 25:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-01-20, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax 30:27
2018-01-20, 17:00 Kauņa Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Kauņas Granitas (LTU) 26:24
2018-01-20, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Tallinn (EST) 33:29
2018-01-21, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Celtnieks Rīga 31:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-01-21, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Dobeles Tenax 24:34
2018-01-21, 14:00 Kauņa Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Kauņas Granitas (LTU) 32:28
2018-01-21, 15:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Viljandi HC (EST) 22:22
2018-01-27, 15:30 Valga Baltijas līga HC Tallinn (EST) Minskas SKA (BLR) 22:35
2018-01-28, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Minskas SKA (BLR) 29:29
2018-02-03, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 36:28
2018-02-03, 17:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Polva Serviti (EST) 23:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-02-03, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax HC Kehra (EST) 31:29
2018-02-03, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Tallinn (EST) 31:25
2018-02-03, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 24:33
2018-02-04, 13:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 33:35
2018-02-04, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST) 30:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-02-04, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Polva Serviti (EST) 34:31
2018-02-04, 17:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 26:26
2018-02-20, 19:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) ZTR Zaporozhye (UKR) 31:27
2018-02-24, 14:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Dobeles Tenax 29:24
2018-02-24, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 26:33
2018-02-24, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga 24:24
2018-02-25, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:26
2018-02-25, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 24:22
2018-02-26, 15:30 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:26
2018-03-03, 18:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) VHC Sviesa (LTU) 29:19
2018-03-04, 13:30 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) VHC Sviesa (LTU) 30:21
2018-03-10, 19:00 Rīhimaki Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 29:40
2018-03-11, 14:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Kauņas Granitas (LTU) 36:30
2018-03-11, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Polva Serviti (EST) 22:31
2018-03-17, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 29:28
2018-03-17, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 20:33
2018-03-18, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 27:32
2018-03-18, 15:00 Dobele Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Dobeles Tenax 30:20
2018-03-18, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 27:29
2018-04-14, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 30:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-04-14, 19:15 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR) 27:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-04-15, 12:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) ZTR Zaporozhye (UKR) 40:37 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-04-15, 14:15 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST) 26:23 Video translāciju spēļu kalendārs
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg