Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2018-10-03, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Ulbroka SK 24:22
2018-10-06, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Jūrmalas Sports-2 29:29
2018-10-06, 17:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Dobele/Tērvete 37:20
2018-10-07, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Skrīveri/Aizkraukle 31:42
2018-10-09, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ONSC/HK Ogre 26:29
2018-10-10, 19:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Jūrmalas Sports-2 22:19
2018-10-13, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle 29:33
2018-10-14, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RPI-Seniori 27:28
2018-10-17, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Ulbroka SK
2018-10-20, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Salaspils/Mērnieks ZM
2018-10-20, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori
2018-10-20, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Dobele/Tērvete
2018-11-03, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori RPI-Seniori
2018-11-03, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Ulbroka SK
2018-11-03, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre
2018-11-04, 18:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Jūrmalas Sports-2
2018-11-08, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Dobele/Tērvete
2018-11-10, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Skrīveri/Aizkraukle
2018-11-11, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 SK Latgols juniori
2018-11-11, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Salaspils/Mērnieks ZM
2018-11-21, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RPI-Seniori
2018-11-24, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Jūrmalas Sports-2
2018-11-25, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori
2018-11-25, 15:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Salaspils/Mērnieks ZM
2018-12-01, 15:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 ONSC/HK Ogre
2018-12-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils/Mērnieks ZM
2018-12-02, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Skrīveri/Aizkraukle
2018-12-08, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Dobele/Tērvete
2019-01-19, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete SK Latgols juniori
2019-01-19, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM
2019-01-20, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ONSC/HK Ogre
2019-01-23, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RPI-Seniori
2019-01-30, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Salaspils/Mērnieks ZM
2019-01-30, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Dobele/Tērvete
2019-02-02, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Ulbroka SK
2019-02-02, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori
2019-02-09, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM RPI-Seniori
2019-02-09, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2019-02-09, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Skrīveri/Aizkraukle
2019-02-10, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Jūrmalas Sports-2
2019-02-13, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Salaspils/Mērnieks ZM
2019-02-16, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori SK Latgols juniori
2019-02-16, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle
2019-02-17, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete
2019-02-27, 19:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ONSC/HK Ogre
2019-03-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2
2019-03-02, 13:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM SK Latgols juniori
2019-03-02, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RPI-Seniori
2019-03-05, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Ulbroka SK
2019-03-09, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori ONSC/HK Ogre
2019-03-09, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK
2019-03-10, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK
2019-03-12, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Dobele/Tērvete
2019-03-13, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Jūrmalas Sports-2
2019-03-16, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle
2019-03-20, 19:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete RPI-Seniori
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg