Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2018-09-16, 15:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 23:40
2018-09-19, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 32:26
2018-09-29, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 30:18
2018-09-29, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax HC Tallinn (EST) 36:26
2018-09-29, 20:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 26:22
2018-09-30, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Viljandi HC (EST) 31:26
2018-09-30, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 26:30
2018-09-30, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 33:24
2018-09-30, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST) 26:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-11-09, 19:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Kehra (EST) 33:22
2018-11-09, 19:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:23
2018-11-10, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Celtnieks Rīga 32:29
2018-11-10, 15:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) Viljandi HC (EST) 30:18
2018-11-10, 16:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST) 28:19
2018-11-10, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax 27:27
2018-11-11, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga 23:25
2018-11-11, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax 36:30
2018-11-11, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 25:29
2018-11-11, 16:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 31:25
2018-12-08, 15:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) ZTR Zaporozhye (UKR) 22:28
2018-12-08, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 24:28
2018-12-08, 16:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) VHC Sviesa (LTU) 27:22
2018-12-08, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 24:26
2018-12-08, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 28:30
2018-12-08, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU) 24:28
2018-12-09, 13:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 20:29
2018-12-09, 15:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR) 28:31
2018-12-09, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 19:31
2018-12-09, 16:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU) 26:20
2019-01-18, 17:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Kehra (EST) 33:25
2019-01-18, 18:00 Mesikäpa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 23:29
2019-01-18, 19:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Minskas SKA (BLR) 26:26
2019-01-19, 16:00 Sõle Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga 41:32
2019-01-19, 18:00 Viljandi spordihoone Baltijas līga Viljandi HC (EST) Dobeles Tenax 28:42
2019-01-19, 18:30 LUES sport hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 28:27
2019-01-20, 13:00 Viljandi spordihoone Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga 30:31
2019-01-20, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 28:26
2019-01-20, 16:00 Sõle Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Dobeles Tenax 31:34
2019-01-20, 16:00 Mesikäpa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) Minskas SKA (BLR) 29:24
2019-02-02, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Polva Serviti (EST) 23:24
2019-02-02, 15:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Tallinn (EST) 24:24
2019-02-02, 16:00 RTDP O.Kalpaka Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU) 33:30
2019-02-02, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU) 32:28
2019-02-03, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Kauņas Granitas (LTU) 29:28
2019-02-03, 16:00 RTDP O.Kalpaka Baltijas līga Celtnieks Rīga VHC Sviesa (LTU) 24:29
2019-02-05, 19:00 Kehra Sportshall Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Kehra (EST) 42:23
2019-02-08, 18:00 Mesikäpa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 25:24
2019-02-10, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 21:25
2019-02-15, 19:00 Minsk Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 26:22
2019-02-17, 17:00 Zaporozhye Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Riihimaen Cocks (FIN)
2019-02-23, 14:00 LUES Sports Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Viljandi HC (EST)
2019-02-23, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Polva Serviti (EST)
2019-02-23, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga
2019-02-23, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga
2019-02-23, 17:00 Kaunas Hale Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Tallinn (EST)
2019-02-23, 18:00 Viimsi Keskkool, EST Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2019-02-24, 14:00 LUES Sports Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Tallinn (EST)
2019-02-24, 14:00 Kaunas Hale Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Viljandi HC (EST)
2019-02-24, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2019-02-24, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2019-02-24, 17:00 Minsk Baltijas līga Minskas SKA (BLR) ZTR Zaporozhye (UKR)
2019-02-24, 19:00 Viimsi Keskkool, EST Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST)
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg