Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2015-09-26, 14:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Kehra (EST) 28:35
2015-09-26, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Viljandi HC (EST) 25:27
2015-09-26, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax HC Meshkov Brest 2 (BLR) 33:32
2015-09-26, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Vitjaz (BLR) 36:24
2015-09-26, 18:00 Ogre Baltijas līga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga 34:30
2015-09-26, 19:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 27:28
2015-09-27, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 33:24
2015-09-27, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax HC Vitjaz (BLR) 37:19
2015-09-27, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Meshkov Brest 2 (BLR) 31:30
2015-09-27, 16:00 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST) 29:28
2015-09-27, 19:30 Viljandi Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Viljandi HC (EST) 28:22
2015-11-14, 16:30 Kehra Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 28:23
2015-11-14, 18:00 Ulbroka Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR) 21:41
2015-11-14, 18:00 Ogre Baltijas līga HK Ogre/Miandum Klaipēdas Dragunas (LTU) 24:25
2015-11-14, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 34:30
2015-11-15, 13:00 Kehra Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Kauņas Granitas (LTU) 31:25
2015-11-15, 15:30 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Klaipēdas Dragunas (LTU) 23:23
2015-11-15, 16:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) HC Meshkov Brest 2 (BLR) 22:27
2015-11-15, 17:00 Ogre Baltijas līga HK Ogre/Miandum Minskas SKA (BLR) 22:48
2015-11-15, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 41:27
2015-12-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 26:26
2015-12-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Minskas SKA (BLR) 35:31
2015-12-12, 15:00 Polva Baltijas līga HC Meshkov Brest 2 (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 30:41
2015-12-12, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax 30:32
2015-12-12, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) HK Ogre/Miandum 35:25
2015-12-12, 18:00 Polva Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Polva Serviti (EST) 26:42
2015-12-13, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) HK Ogre/Miandum 36:20
2015-12-13, 14:00 Polva Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 29:30
2015-12-13, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 41:27
2015-12-13, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga 34:25
2015-12-13, 17:00 Polva Baltijas līga HC Meshkov Brest 2 (BLR) Polva Serviti (EST) 30:42
2016-01-10, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 33:27
2016-01-20, 20:30 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 36:23
2016-01-23, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 28:35
2016-01-23, 17:00 Dobele Baltijas līga HC Meshkov Brest 2 (BLR) Dobeles Tenax 28:29
2016-01-23, 17:00 Viļņa Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Kauņas Granitas (LTU) 26:37
2016-01-23, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 26:25
2016-01-24, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 32:27
2016-01-24, 14:00 Dobele Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Dobeles Tenax 27:36
2016-01-24, 14:00 Viļņa Baltijas līga HC Meshkov Brest 2 (BLR) Kauņas Granitas (LTU) 25:41
2016-01-24, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Minskas SKA (BLR) 29:32
2016-02-06, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HK Ogre/Miandum 43:22
2016-02-06, 15:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest 2 (BLR) HC Vitjaz (BLR) 21:24
2016-02-06, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 30:32
2016-02-06, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Polva Serviti (EST) 17:25
2016-02-06, 18:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Celtnieks Rīga 35:22
2016-02-07, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Celtnieks Rīga 34:21
2016-02-07, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 25:29
2016-02-07, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 23:36
2016-02-07, 15:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 31:24
2016-02-07, 18:00 Ogre Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HK Ogre/Miandum 37:25
2016-02-27, 15:30 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 30:22
2016-02-27, 16:30 Kehra Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Meshkov Brest 2 (BLR) 37:26
2016-02-27, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Kauņas Granitas (LTU) 22:25
2016-02-27, 18:00 Ogre Baltijas līga HK Ogre/Miandum Viljandi HC (EST) 23:29
2016-02-27, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Vitjaz (BLR) 10:0
2016-02-28, 13:00 Kehra Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Vitjaz (BLR) 35:23
2016-02-28, 15:30 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 27:27
2016-02-28, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Meshkov Brest 2 (BLR) 33:25
2016-02-28, 18:00 Ogre Baltijas līga HK Ogre/Miandum HC Kehra (EST) 28:38
2016-03-11, 16:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Viljandi HC (EST) 30:26
2016-03-12, 13:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 30:34
2016-03-12, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 32:33
2016-03-13, 15:30 Dobele Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Dobeles Tenax 31:27
2016-03-19, 18:30 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Kehra (EST) 32:24
2016-03-20, 14:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU) 25:23
2016-03-20, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Polva Serviti (EST) 27:27
2016-03-20, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 28:25
2016-04-16, 17:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 36:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-04-16, 19:15 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Kauņas Granitas (LTU) 33:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-04-17, 12:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 30:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-04-17, 14:15 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 32:36 Video translāciju spēļu kalendārs
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg