Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Šīs nedēļas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-04-01, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS
2017-04-01, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele
2017-04-01, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS
2017-04-01, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA
2017-04-01, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports
2017-04-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2017-04-02, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ASK/LSPA-2
2017-04-02, 14:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2016-09-02, 19:00 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 34:29
2016-09-02, 20:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 27:19
2016-09-07, 19:00 Ogre Rīgas čempionāts HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 32:17
2016-09-07, 19:30 Spuņciems Rīgas čempionāts Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-98 18:25
2016-09-09, 20:00 ASK, Rīga Rīgas čempionāts ASK/LSPA Dobeles Tenax 25:39
2016-09-09, 20:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts MSĢ/LAT-98 Celtnieks Rīga 27:32
2016-09-11, 13:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts MSĢ/LAT-98 HK Ogre/Miandum 31:34
2016-09-11, 15:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 27:24
2016-09-16, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 28:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-09-17, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 37:20
2016-09-18, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori MSĢ/LAT-2000 35:36
2016-09-18, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT-98 37:27
2016-09-20, 19:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ASK/LSPA-2 31:29
2016-09-21, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT-98 40:26
2016-09-23, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum HK Vaiņode 31:26
2016-09-23, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 23:17
2016-09-23, 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 ASK/LSPA 38:28
2016-09-23, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM 32:19
2016-09-24, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ONSC/HK Ogre 43:28
2016-09-25, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 20:20
2016-09-25, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 36:21
2016-09-30, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT-98 40:32
2016-09-30, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 42:25
2016-10-01, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ASK/LSPA-2 27:36
2016-10-01, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols 20:26
2016-10-01, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 33:14
2016-10-01, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 26:26
2016-10-01, 15:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Kehra (EST) 27:31
2016-10-01, 16:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete MSĢ/LAT-2000 33:26
2016-10-01, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Kauņas Granitas (LTU) 33:24
2016-10-01, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS 29:27
2016-10-01, 18:00 Viljandi Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Viljandi HC (EST) 27:19
2016-10-02, 14:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Kehra (EST) 34:21
2016-10-02, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 27:32
2016-10-02, 15:00 Viljandi Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Viljandi HC (EST) 24:35
2016-10-02, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) VHC Sviesa (LTU) 33:19
2016-10-02, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:25
2016-10-04, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 30:47
2016-10-05, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 30:25
2016-10-07, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA 27:21
2016-10-08, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ONSC/HK Ogre 22:28
2016-10-08, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT-98 27:24
2016-10-08, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 37:28
2016-10-08, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils SS 33:27
2016-10-08, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils/Mērnieks ZM 44:32
2016-10-08, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 31:30
2016-10-08, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 35:14
2016-10-08, 18:45 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Skrīveri/Aizkraukle 26:30
2016-10-09, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 RTU-Seniori 27:24
2016-10-11, 19:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM RTU-Seniori 18:31
2016-10-12, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum MSĢ/LAT-98 37:30
2016-10-14, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 30:22
2016-10-15, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK MSĢ/LAT-2000 30:36
2016-10-15, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 20:31
2016-10-15, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 29:29
2016-10-15, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre ASK/LSPA-2 25:22
2016-10-16, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 21:17
2016-10-16, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Dobele/Tērvete 31:35
2016-10-16, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax 18:29
2016-10-18, 20:30 Ulbroka 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 RTU-Seniori 25:27
2016-10-19, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports 24:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-10-19, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode 35:29
2016-10-19, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA 32:31
2016-10-22, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Ulbroka SK 22:33
2016-10-22, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 24:24
2016-10-22, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 29:20
2016-10-22, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 29:24
2016-10-23, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 45:16
2016-10-23, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 MSĢ/LAT-2000 43:26
2016-10-25, 20:30 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Skrīveri/Aizkraukle 26:31
2016-10-26, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax 24:32
2016-10-29, 11:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-98 29:24
2016-10-29, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga 23:30
2016-10-29, 16:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 24:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-10-30, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Salaspils/Mērnieks ZM 36:20
2016-10-30, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre/Miandum 24:24
2016-11-02, 19:00 Ņīreģhāza 2018.g. EČ kval. Ungārija Latvija 24:16 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-11-03, 21:30 Brondbī 2018.g. EČ kval. Dānija Nīderlande 29:20
2016-11-04, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols 24:29
2016-11-04, 19:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ONSC/HK Ogre 25:31
2016-11-05, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori ONSC/HK Ogre 24:27
2016-11-05, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK 32:27
2016-11-05, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 36:23
2016-11-05, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA 28:19
2016-11-05, 20:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ASK/LSPA-2 31:23
2016-11-06, 16:00 Hertogenbosa 2018.g. EČ kval. Nīderlande Ungārija 27:28
2016-11-06, 17:10 Valmiera 2018.g. EČ kval. Latvija Dānija 23:36
2016-11-09, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre MSĢ/LAT-2000 25:21
2016-11-09, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Dobeles Tenax 30:39
2016-11-12, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete 28:26
2016-11-12, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 13:33
2016-11-12, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Skrīveri/Aizkraukle 22:30
2016-11-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Minskas SKA (BLR) 26:33
2016-11-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 26:23
2016-11-12, 16:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax 28:29
2016-11-12, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Polva Serviti (EST) 24:29
2016-11-12, 18:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS REIR Dobele 24:35
2016-11-12, 20:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga ZTR Zaporozhye (UKR) 24:31
2016-11-13, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre/Miandum 32:33
2016-11-13, 13:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR) 26:40
2016-11-13, 13:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Polva Serviti (EST) 28:39
2016-11-13, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax 28:22
2016-11-13, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 25:25
2016-11-13, 15:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 28:25
2016-11-13, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 SK Latgols juniori 25:39
2016-11-13, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 25:22
2016-11-16, 18:30 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT-98 26:40 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-11-16, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 20:23
2016-11-19, 11:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 24:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-11-19, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 18:26
2016-11-19, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS 19:30
2016-11-19, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori RTU-Seniori 23:22
2016-11-19, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ASK/LSPA-2 27:27
2016-11-19, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 31:32
2016-11-20, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols 24:34
2016-11-20, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS 39:31
2016-11-20, 15:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM MSĢ/LAT-2000 23:24
2016-11-20, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre 32:26
2016-11-23, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Skrīveri/Aizkraukle 31:33
2016-11-23, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Celtnieks Rīga 23:28
2016-11-25, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 24:25
2016-11-26, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Salaspils/Mērnieks ZM 32:23
2016-11-26, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 23:22
2016-11-26, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 24:31
2016-11-26, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 32:30
2016-11-26, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 39:26
2016-11-26, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 28:23
2016-11-27, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori 31:25
2016-11-30, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Dobele/Tērvete 23:28
2016-12-02, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 28:20
2016-12-03, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 HK Vaiņode 34:28
2016-12-03, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga 27:33
2016-12-04, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 27:37
2016-12-04, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 26:42
2016-12-04, 17:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Ulbroka SK 21:30
2016-12-09, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK 19:39
2016-12-10, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RTU-Seniori 37:29
2016-12-10, 13:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Dobele/Tērvete 27:22
2016-12-10, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Skrīveri/Aizkraukle 24:26
2016-12-10, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 30:26
2016-12-10, 16:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 30:25
2016-12-10, 17:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 37:29
2016-12-10, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 34:28
2016-12-10, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga 27:22
2016-12-10, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 26:31
2016-12-11, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 33:27
2016-12-11, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 23:33
2016-12-11, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:25
2016-12-13, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 16:32
2016-12-14, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 HK Ogre/Miandum 26:27
2016-12-14, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax ASK/LSPA 44:18
2016-12-16, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 43:23
2016-12-17, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Dobele/Tērvete 28:32
2016-12-17, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle 28:33
2016-12-17, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele 18:30
2016-12-17, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS 37:32
2016-12-17, 16:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Salaspils/Mērnieks ZM 40:36
2016-12-17, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode 38:25
2016-12-27, 13:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U18 siev. Latvija Lietuva 33:25
2016-12-27, 15:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U16 vīr. Latvija Lietuva 26:20
2016-12-27, 18:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Krievija Ēģipte 24:23
2016-12-27, 20:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Latvija Baltkrievija 23:20
2016-12-28, 13:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U18 siev. Latvija Lietuva 33:32
2016-12-28, 15:30 EOC, Rīga Pārb. sp. U16 vīr. Latvija Lietuva 24:23
2016-12-28, 18:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Baltkrievija Ēģipte 28:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-12-28, 20:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Latvija Krievija 19:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-12-29, 10:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Baltkrievija Krievija 21:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2016-12-29, 12:00 EOC, Rīga Rīgas domes kauss Latvija Ēģipte 20:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-01-06, 17:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Krievija Latvija 26:20
2017-01-06, 19:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Nīderlande Itālija 31:21
2017-01-07, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 23:30
2017-01-07, 17:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Latvija Nīderlande 15:38
2017-01-07, 19:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Itālija Krievija 22:36
2017-01-08, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga 24:46
2017-01-08, 17:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Nīderlande Krievija 30:31
2017-01-08, 19:00 Kjeti (ITA) 2017.g. PČ kval. U-21 Itālija Latvija 24:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-01-10, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 21:35
2017-01-12, 19:00 Sēja SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Jūrmalas Sports 41:25
2017-01-12, 19:30 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Dobeles Tenax 31:36
2017-01-13, 19:00 Sēja SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 SK Latgols 26:39
2017-01-14, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 28:23
2017-01-14, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 36:16
2017-01-14, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 26:26
2017-01-14, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 27:22
2017-01-15, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS 31:16
2017-01-15, 15:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode 33:27
2017-01-21, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS 20:29
2017-01-21, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 31:24
2017-01-21, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Celtnieks Rīga 35:31
2017-01-21, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 25:30
2017-01-21, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU) 31:25
2017-01-21, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 27:26
2017-01-21, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Minskas SKA (BLR) 17:25
2017-01-22, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 27:31
2017-01-22, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Kauņas Granitas (LTU) 25:25
2017-01-22, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 19:24
2017-01-22, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) VHC Sviesa (LTU) 27:26
2017-01-28, 13:00 Ludza LHF kauss, sievietes REIR Dobele Jēkabpils SS 38:21
2017-01-28, 15:00 Ludza LHF kauss, sievietes Stopiņu NHK SK Latgols 30:23
2017-01-28, 17:00 Ludza LHF kauss, vīrieši Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 27:30
2017-01-28, 19:00 Ludza LHF kauss, vīrieši Dobeles Tenax SK Latgols 29:30
2017-01-29, 13:00 Ludza LHF kauss, sievietes Stopiņu NHK REIR Dobele 25:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-01-29, 15:00 Ludza LHF kauss, vīrieši SK Latgols HK Ogre/Miandum 26:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-02-01, 18:30 Spuņciems SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 Jūrmalas Sports 33:30
2017-02-01, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Ulbroka SK 21:23
2017-02-02, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 34:32
2017-02-03, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum 25:17
2017-02-04, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 36:18
2017-02-04, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 31:28
2017-02-04, 15:00 LSPA 1. līga vīriešiem RTU-Seniori ASK/LSPA-2 29:29
2017-02-04, 15:30 RTDP, Rīga Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Celtnieks Rīga 0:10
2017-02-04, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST) 32:31
2017-02-04, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 23:24
2017-02-04, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 30:26
2017-02-04, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 28:29
2017-02-04, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Dobele/Tērvete 35:31
2017-02-05, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 31:27
2017-02-05, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 37:23
2017-02-05, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Celtnieks Rīga 10:0
2017-02-05, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 37:17
2017-02-05, 18:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM SK Latgols juniori 28:34
2017-02-08, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Ulbroka SK 20:29
2017-02-11, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori Salaspils/Mērnieks ZM 30:20
2017-02-11, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 25:35
2017-02-11, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 35:24
2017-02-11, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils SS 35:17
2017-02-11, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete SK Latgols juniori 22:22
2017-02-11, 19:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 36:27
2017-02-12, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 27:34
2017-02-12, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT-98 25:32
2017-02-12, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 ONSC/HK Ogre 31:31
2017-02-12, 15:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Dobele/Tērvete 24:41
2017-02-12, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 26:22
2017-02-12, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols 26:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-02-15, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 ASK/LSPA-2 26:17
2017-02-15, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 30:19
2017-02-18, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols 35:28
2017-02-18, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 30:22
2017-02-18, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 28:31
2017-02-18, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RTU-Seniori 27:34
2017-02-18, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK 35:23
2017-02-19, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA 32:22
2017-02-19, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 ASK/LSPA 29:34
2017-02-22, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Salaspils/Mērnieks ZM 33:26
2017-02-23, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax 32:34
2017-02-24, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 20:24
2017-02-25, 12:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori MSĢ/LAT-2000 23:26
2017-02-25, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS REIR Dobele 23:28
2017-02-25, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 28:30
2017-02-25, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 21:35
2017-02-25, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori 47:28
2017-02-25, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 27:35
2017-02-26, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-98 33:26
2017-02-26, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 24:36
2017-02-26, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Skrīveri/Aizkraukle 27:32
2017-02-26, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 38:36
2017-03-03, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA 34:20
2017-03-04, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 23:34
2017-03-04, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Viljandi HC (EST) 24:23
2017-03-04, 16:00 Spuņciems Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 24:28
2017-03-04, 18:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) ZTR Zaporozhye (UKR) 36:30
2017-03-04, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 32:25
2017-03-05, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS 37:27
2017-03-05, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 27:24
2017-03-05, 18:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 25:31
2017-03-08, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 ONSC/HK Ogre 32:23
2017-03-10, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 35:35
2017-03-11, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ASK/LSPA-2 10:0
2017-03-11, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 23:32
2017-03-11, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 27:22
2017-03-11, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum 28:22
2017-03-11, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 25:34
2017-03-11, 19:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Ulbroka SK 26:31
2017-03-12, 13:00 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 31:24
2017-03-12, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-98 HK Vaiņode 37:31
2017-03-12, 14:00 Dobele Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Dobeles Tenax 39:24
2017-03-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Polva Serviti (EST) 27:26
2017-03-12, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RTU-Seniori 35:28
2017-03-15, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 Salaspils/Mērnieks ZM 30:24
2017-03-15, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga 32:33
2017-03-17, 18:30 Rīhimaki Baltijas līga Viljandi HC (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 26:38
2017-03-17, 20:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 28:35
2017-03-17, 20:30 Rēgensburga 2017.g. EČ U-19 kval. Latvija Vācija 17:48
2017-03-18, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem RTU-Seniori SK Latgols juniori 25:27
2017-03-18, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Viljandi HC (EST) 41:22
2017-03-18, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 33:25
2017-03-18, 17:00 Rēgensburga 2017.g. EČ U-19 kval. Polija Latvija 39:13
2017-03-18, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 24:27
2017-03-18, 18:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle 27:31
2017-03-18, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 25:24
2017-03-19, 14:00 Kauņa Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Kauņas Granitas (LTU) 29:22
2017-03-19, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem ASK/LSPA-2 Dobele/Tērvete 24:42
2017-03-19, 15:30 Rēgensburga 2017.g. EČ U-19 kval. Vācija Polija 37:20
2017-03-19, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT-98 37:38
2017-03-19, 17:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 27:29
2017-03-22, 19:00 Sēja 1. līga vīriešiem MSĢ/LAT-2000 SK Latgols juniori 33:26
2017-03-22, 20:15 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 27:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-03-24, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK 29:38
2017-03-25, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre 37:21
2017-03-25, 15:30 Spuņciems SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 26:29
2017-03-25, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 37:26
2017-03-25, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle MSĢ/LAT-2000 32:24
2017-03-26, 13:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Ulbroka SK 15:33
2017-03-26, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete RTU-Seniori 30:22
2017-03-26, 15:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 34:29
2017-03-26, 15:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 30:43
2017-04-01, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS
2017-04-01, 14:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele
2017-04-01, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS
2017-04-01, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA
2017-04-01, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports
2017-04-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2017-04-02, 14:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ASK/LSPA-2
2017-04-02, 14:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols
2017-04-08, 16:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST)
2017-04-08, 18:30 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR)
2017-04-09, 12:00 Polva Baltijas līga par 3. vietu par 3. vietu
2017-04-09, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA
2017-04-09, 14:30 Polva Baltijas līga fināls fināls
2017-04-11, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS
2017-04-15, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS
2017-05-03, 19:30 Valmiera 2018.g. EČ kval. Latvija Nīderlande Video translāciju spēļu kalendārs
2017-05-04, 19:00 Budapešta 2018.g. EČ kval. Ungārija Dānija
2017-05-07, 15:00 Emena 2018.g. EČ kval. Nīderlande Latvija
2017-05-07, 21:30 Orhūsa 2018.g. EČ kval. Dānija Ungārija
2017-06-14, 20:30 Almere 2018.g. EČ kval. Nīderlande Dānija
2017-06-15, 19:30 Valmiera 2018.g. EČ kval. Latvija Ungārija
2017-06-18, 19:00 Vesprema 2018.g. EČ kval. Ungārija Nīderlande
2017-06-18, 21:15 Koldinga 2018.g. EČ kval. Dānija Latvija
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg