Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Šīs nedēļas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-09-20, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 22:31
2017-09-22, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LAT-2002/Dobele
2017-09-23, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode
2017-09-23, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LAT-2002/Dobele
2017-09-23, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols
2017-09-24, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LAT-2002/Dobele
2017-09-24, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols
2017-09-24, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT
2017-09-24, 18:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-08-30, 19:30 Kauguri Rīgas čempionāts Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 24:37
2017-09-01, 19:30 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax MSĢ/LAT 39:24
2017-09-02, 18:00 Ogre Rīgas čempionāts HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports 27:23
2017-09-03, 17:00 ASK, Rīga Rīgas čempionāts ASK/LSPA Dobeles Tenax 19:32
2017-09-06, 19:00 Murjāņi Rīgas čempionāts MSĢ/LAT ASK/LSPA 29:30
2017-09-06, 20:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum 27:27
2017-09-09, 13:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 35:28
2017-09-09, 15:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 32:35
2017-09-13, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 30:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-16, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 28:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-16, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 20:29
2017-09-16, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum ASK/LSPA 30:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-17, 19:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT 36:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-09-20, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre/Miandum 22:31
2017-09-22, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LAT-2002/Dobele
2017-09-23, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode
2017-09-23, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LAT-2002/Dobele
2017-09-23, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum SK Latgols
2017-09-24, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LAT-2002/Dobele
2017-09-24, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols
2017-09-24, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT
2017-09-24, 18:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS
2017-09-27, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT Dobeles Tenax
2017-09-27, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga
2017-09-29, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS REIR Dobele
2017-09-30, 14:00 Spuņciems Baltijas līga Dobeles Tenax Klaipēdas Dragunas (LTU)
2017-09-30, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS
2017-09-30, 15:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Minskas SKA (BLR)
2017-09-30, 16:00 Spuņciems Baltijas līga Celtnieks Rīga ZTR Zaporozhye (UKR)
2017-09-30, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum HK Vaiņode
2017-09-30, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU)
2017-10-01, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA
2017-10-01, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele
2017-10-01, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR)
2017-10-01, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR)
2017-10-01, 14:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2017-10-01, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports
2017-10-01, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU)
2017-10-01, 18:00 Talinna Baltijas līga HC Tallinn (EST) Polva Serviti (EST)
2017-10-04, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT Jūrmalas Sports
2017-10-06, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA
2017-10-06, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre/Miandum
2017-10-07, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori ONSC/HK Ogre
2017-10-07, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK
2017-10-07, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA
2017-10-07, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols
2017-10-08, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK
2017-10-08, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Celtnieks Rīga-2
2017-10-08, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Salaspils/Mērnieks ZM
2017-10-08, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Jūrmalas Sports-2
2017-10-11, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT HK Ogre/Miandum
2017-10-11, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Jūrmalas Sports-2
2017-10-11, 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga
2017-10-12, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Ulbroka SK
2017-10-13, 20:30 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele REIR Dobele
2017-10-14, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode
2017-10-14, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Jēkabpils SS
2017-10-14, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga
2017-10-14, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols
2017-10-14, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Dobeles Tenax
2017-10-14, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM RPI-Seniori
2017-10-15, 11:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele SK Latgols
2017-10-15, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT
2017-10-15, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS
2017-10-15, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori
2017-10-17, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele
2017-10-18, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT HK Vaiņode
2017-10-18, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Salaspils/Mērnieks ZM
2017-10-20, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports
2017-10-21, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Celtnieks Rīga-2
2017-10-21, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax ASK/LSPA
2017-10-21, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre/Miandum
2017-10-21, 18:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK
2017-10-22, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Dobeles Tenax
2017-10-22, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 SK Latgols juniori
2017-10-22, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Skrīveri/Aizkraukle
2017-10-28, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS
2017-10-29, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA
2017-10-29, 16:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM SK Latgols juniori
2017-11-01, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum MSĢ/LAT
2017-11-04, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax
2017-11-04, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga
2017-11-04, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele
2017-11-04, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Ulbroka SK
2017-11-04, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR)
2017-11-04, 18:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols
2017-11-05, 15:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Jūrmalas Sports-2
2017-11-05, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols
2017-11-05, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Skrīveri/Aizkraukle
2017-11-07, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Celtnieks Rīga-2
2017-11-08, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT Celtnieks Rīga
2017-11-08, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports
2017-11-08, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle
2017-11-10, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS
2017-11-10, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode
2017-11-11, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori SK Latgols juniori
2017-11-11, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Viljandi HC (EST)
2017-11-11, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST)
2017-11-11, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga
2017-11-11, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Riihimaen Cocks (FIN)
2017-11-11, 17:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU)
2017-11-11, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols
2017-11-12, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols
2017-11-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN)
2017-11-12, 15:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Kehra (EST)
2017-11-12, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Jūrmalas Sports-2
2017-11-12, 15:30 ASK zāle Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols
2017-11-12, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU)
2017-11-12, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Celtnieks Rīga
2017-11-12, 17:30 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre/Miandum
2017-11-14, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA
2017-11-15, 19:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT ASK/LSPA
2017-11-15, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Jūrmalas Sports
2017-11-16, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS
2017-11-19, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA
2017-11-19, 15:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga
2017-11-19, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK
2017-11-20, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Celtnieks Rīga-2
2017-11-22, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA
2017-11-22, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT
2017-11-25, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS
2017-11-25, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre/Miandum
2017-11-25, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM
2017-11-26, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols
2017-11-26, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2017-11-26, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RPI-Seniori
2017-11-26, 17:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols
2017-11-26, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax
2017-11-26, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA
2017-11-28, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK
2017-11-29, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA
2017-11-30, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 ONSC/HK Ogre
2017-12-01, 20:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LAT-2002/Dobele
2017-12-02, 11:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Salaspils/Mērnieks ZM
2017-12-02, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT
2017-12-02, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA LAT-2002/Dobele
2017-12-02, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele
2017-12-02, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode
2017-12-02, 18:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre/Miandum Celtnieks Rīga
2017-12-02, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RPI-Seniori
2017-12-03, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK
2017-12-03, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax
2017-12-03, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode
2017-12-03, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-2002/Dobele
2017-12-06, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre/Miandum
2017-12-08, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Salaspils SS
2017-12-09, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports
2017-12-09, 13:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT SK Latgols
2017-12-09, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS
2017-12-09, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax
2017-12-09, 16:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Tallinn (EST)
2017-12-09, 17:00 Ulbroka Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Stopiņu NHK
2017-12-09, 17:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU)
2017-12-09, 17:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2017-12-09, 18:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST)
2017-12-09, 18:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST)
2017-12-10, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils SS
2017-12-10, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Dobeles Tenax
2017-12-10, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT
2017-12-10, 16:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele LSPA
2017-12-10, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Viljandi HC (EST)
2017-12-10, 16:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Tallinn (EST)
2017-12-10, 16:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST)
2017-12-10, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS
2018-01-13, 16:00 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 SK Latgols juniori
2018-01-23, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS
2018-01-26, 20:30 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LAT-2002/Dobele
2018-01-27, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA LAT-2002/Dobele
2018-01-28, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA
2018-01-28, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle
2018-01-28, 16:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-2002/Dobele
2018-01-28, 18:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Ulbroka SK
2018-01-31, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RPI-Seniori
2018-02-03, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Salaspils/Mērnieks ZM
2018-02-03, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle
2018-02-03, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS
2018-02-03, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols
2018-02-04, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele
2018-02-04, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 ONSC/HK Ogre
2018-02-08, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 RPI-Seniori
2018-02-09, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA
2018-02-10, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK
2018-02-10, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2
2018-02-10, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK
2018-02-11, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ONSC/HK Ogre
2018-02-16, 20:30 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Stopiņu NHK
2018-02-17, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele Jēkabpils SS
2018-02-17, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols
2018-02-18, 11:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/Dobele SK Latgols
2018-02-18, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS
2018-02-18, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Celtnieks Rīga-2
2018-02-20, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele
2018-02-24, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Skrīveri/Aizkraukle
2018-02-24, 15:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele
2018-02-24, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori
2018-02-24, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Celtnieks Rīga-2
2018-02-24, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Stopiņu NHK
2018-02-25, 18:40 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Jūrmalas Sports-2
2018-03-01, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Salaspils/Mērnieks ZM
2018-03-03, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS
2018-03-03, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori RPI-Seniori
2018-03-03, 15:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre
2018-03-03, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils SS
2018-03-04, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA
2018-03-15, 21:15 RTDP, Rīga 1. līga vīriešiem Celtnieks Rīga-2 Jūrmalas Sports-2
2018-03-17, 13:00 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Ulbroka SK
2018-03-17, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori
2018-03-18, 16:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Skrīveri/Aizkraukle
2018-03-19, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RPI-Seniori
2018-03-24, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils/Mērnieks ZM
2018-03-24, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ONSC/HK Ogre
2018-03-24, 18:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Celtnieks Rīga-2
2018-03-26, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Ulbroka SK
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg