Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2013-09-04, 19:30 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax RTU 42:20
2013-09-04, 19:30 Ogre Rīgas čempionāts HK Ogre Celtnieks/LSPA 23:32
2013-09-06, 19:45 Spuņņciems Rīgas čempionāts RTU Jūrmalas Sports 15:17
2013-09-07, 13:00 Spuņņciems Rīgas čempionāts Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 30:39
2013-09-08, 18:00 Ogre Rīgas čempionāts MSĢ HK Ogre 26:33
2013-09-10, 19:45 LSPA Rīgas čempionāts Celtnieks/LSPA MSĢ 39:16
2013-09-13, 19:45 LSPA Rīgas čempionāts RTU MSĢ 26:24
2013-09-14, 14:30 ASK Rīgas čempionāts HK Ogre Jūrmalas Sports 26:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-09-14, 16:15 ASK Rīgas čempionāts Dobeles Tenax Celtnieks/LSPA 35:21 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-09-21, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Minskas SKA (BLR) 29:33
2013-09-21, 16:00 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA Riihimaen Cocks (FIN) 23:34
2013-09-21, 16:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) HC Meshkov Brest (BLR) 26:32
2013-09-21, 18:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 26:24
2013-09-22, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Meshkov Brest (BLR) 26:25
2013-09-22, 15:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Minskas SKA (BLR) 23:30
2013-09-22, 16:30 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA HC Kehra (EST) 30:27
2013-09-22, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 33:32
2013-09-27, 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LAT-98 38:15
2013-09-27, 20:15 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK LAT-96 23:27
2013-09-28, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA LAT-98 34:18
2013-09-28, 15:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 35:13
2013-09-28, 16:45 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU LAT-96 26:25
2013-09-28, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA Jūrmalas Sports 24:23
2013-09-28, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre RTU 15:21 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-09-29, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode ASK/LU 24:21
2013-09-29, 14:45 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Dobeles SS/REIR 31:25
2013-09-29, 17:00 Ogre Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-98 28:17
2013-09-29, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA LAT-96 37:19
2013-10-01, 20:15 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK Celtnieks/LSPA 18:37
2013-10-05, 13:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports HK Ogre 27:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-10-05, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 30:33
2013-10-05, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 25:35
2013-10-05, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Meshkov Brest (BLR) 29:23
2013-10-05, 16:45 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA HC Vitjaz (BLR) 39:32
2013-10-05, 18:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 23:21
2013-10-06, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 37:16
2013-10-06, 13:30 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU HK Vaiņode 24:30
2013-10-06, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) HC Meshkov Brest (BLR) 29:24
2013-10-06, 14:45 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Dobeles Tenax 23:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-10-06, 15:15 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori ONSC/HK Ogre 28:14
2013-10-06, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR) 27:33
2013-10-06, 16:30 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA Klaipēdas Dragunas (LTU) 25:29
2013-10-06, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Vitjaz (BLR) 40:27
2013-10-09, 19:00 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS Skrīveri/Aizkraukle 20:24
2013-10-12, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode Jūrmalas Sports 24:33
2013-10-12, 13:00 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži SK Latgols juniori 18:34
2013-10-12, 15:00 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU RTU 29:17
2013-10-12, 16:45 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA SK Latgols 34:27
2013-10-12, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Stopiņu NHK 32:30
2013-10-13, 17:00 LSPA 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 Jūrmalas Sports-2 30:43
2013-10-16, 19:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax Celtnieks/LSPA 27:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-10-16, 19:30 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle 19:34
2013-10-18, 19:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports LAT-96 33:18
2013-10-19, 11:15 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Dobeles SS 27:20
2013-10-19, 13:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports ASK/LU 30:17
2013-10-19, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK HK Vaiņode 29:23
2013-10-19, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax LAT-96 35:25
2013-10-20, 11:30 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode LAT-96 31:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-10-20, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 25:24
2013-10-20, 14:45 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols HK Ogre 21:31
2013-10-20, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR Salaspils SS 38:31
2013-10-20, 18:45 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži MSĢ/LAT-98 38:34
2013-10-25, 12:30 Kretinga RADOS TAURĖS 97/98 Kretinga RADA LAT-98 27:22
2013-10-25, 17:30 Kretinga RADOS TAURĖS 97/98 LAT-98 Tallinas REVAL SPORT 19:23
2013-10-26, 12:00 Kretinga RADOS TAURĖS 97/98 LAT-98 Alytus SRC 21:13
2013-10-26, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA Dobeles SS/REIR 34:22
2013-10-26, 15:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 39:28
2013-10-26, 16:00 Kretinga RADOS TAURĖS 97/98 Šauļu SAULE DUBYSA LAT-98 27:19
2013-10-26, 16:45 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU Jūrmalas Sports 13:28
2013-10-26, 16:45 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA HK Ogre 23:25
2013-10-27, 11:00 Kretinga RADOS TAURĖS 97/98 Viļņas TAURAS LAT-98 23:18
2013-10-27, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU Stopiņu NHK 21:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-10-29, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 Dobeles SS/REIR 31:34
2013-10-30, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 LSPA 23:31
2013-10-30, 23:00 Portugāle 2015.g. PČ kval. Portugāle Latvija 26:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-10-31, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 Salaspils SS 28:25
2013-10-31, 20:00 Igaunija 2015.g. PČ kval. Igaunija Bosnija un Hercegovina 26:29
2013-11-02, 13:00 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre 39:14
2013-11-02, 18:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Jūrmalas Sports-2 30:24
2013-11-02, 18:30 LSPA 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 RTU-Seniori 30:38
2013-11-03, 10:15 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS Celtnieks/Vangaži 35:24
2013-11-03, 12:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR Stopiņu NHK 18:30
2013-11-03, 15:05 Dobele 2015.g. PČ kval. Latvija Igaunija 35:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-11-03, 18:00 BIH 2015.g. PČ kval. Bosnija un Hercegovina Portugāle 31:29
2013-11-06, 19:30 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Dobeles Tenax 27:27
2013-11-09, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 24:24
2013-11-09, 15:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) Celtnieks/LSPA 34:24
2013-11-09, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR SK Latgols 25:37
2013-11-09, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK RTU 26:27
2013-11-09, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 34:29
2013-11-09, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Vitjaz (BLR) 46:26
2013-11-09, 16:45 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori SK Latgols juniori 27:24
2013-11-09, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax HK Vaiņode 33:25
2013-11-10, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols ASK/LU 31:20
2013-11-10, 13:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) Polva Serviti (EST) 32:36
2013-11-10, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) HC Vitjaz (BLR) 38:32
2013-11-10, 14:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Klaipēdas Dragunas (LTU) 33:27
2013-11-10, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Celtnieks/LSPA 41:29
2013-11-13, 19:30 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Jūrmalas Sports-2 24:29
2013-11-15, 19:45 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži Skrīveri/Aizkraukle 26:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-11-15, 20:30 Ulbroka Virslīga vīriešiem LAT-96 Stopiņu NHK 27:21
2013-11-16, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode Celtnieks/LSPA 30:33
2013-11-16, 13:00 Spuņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports Stopiņu NHK 25:16
2013-11-16, 15:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 26:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-11-16, 16:45 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU SK Latgols 20:26
2013-11-16, 18:30 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori Dobeles SS 31:27
2013-11-16, 19:00 Salaspils Virslīga vīriešiem LAT-96 HK Ogre 25:21
2013-11-17, 14:00 Salaspils Virslīga vīriešiem LAT-96 RTU 24:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-11-17, 17:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 30:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-11-17, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU Dobeles Tenax 25:45
2013-11-20, 19:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax Stopiņu NHK 35:22
2013-11-22, 19:45 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Celtnieks/Vangaži 31:19
2013-11-23, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Jūrmalas Sports 21:19
2013-11-23, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 29:24
2013-11-23, 15:00 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS SK Latgols juniori 34:35
2013-11-23, 16:45 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA ASK/LU 42:24
2013-11-23, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax RTU 35:11
2013-11-23, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre HK Vaiņode 30:20
2013-11-24, 12:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Dobeles SS/REIR 31:35
2013-11-24, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Celtnieks/LSPA 28:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-11-24, 17:00 LSPA 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 ONSC/HK Ogre 35:30
2013-11-24, 18:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RTU-Seniori 15:20
2013-11-27, 19:30 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Celtnieks/Vangaži 24:36
2013-11-28, 18:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR LSPA 31:36
2013-11-30, 13:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 19:36
2013-11-30, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK SK Latgols 27:34
2013-11-30, 16:45 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU Celtnieks/LSPA 23:37
2013-11-30, 18:30 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori Jūrmalas Sports-2 18:17
2013-12-01, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 20:25
2013-12-01, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 26:36
2013-12-01, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode SK Latgols 27:32
2013-12-01, 14:45 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle 23:24
2013-12-01, 17:00 LSPA 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 Dobeles SS 33:46
2013-12-04, 19:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports Celtnieks/LSPA 26:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-07, 15:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Dobeles SS/REIR 35:29
2013-12-07, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 43:24
2013-12-07, 15:15 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori MSĢ/LAT-98 30:27
2013-12-07, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) HC Kehra (EST) 36:26
2013-12-07, 16:45 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA Polva Serviti (EST) 25:35
2013-12-07, 17:00 Ludza Virslīga vīriešiem LAT-96 SK Latgols 32:37
2013-12-07, 18:30 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU HK Ogre 22:26
2013-12-08, 10:00 Ludza 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 SK Latgols juniori 24:36
2013-12-08, 11:45 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols LAT-96 37:27
2013-12-08, 15:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 20:31
2013-12-08, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU HK Vaiņode 27:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-09, 15:30 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) Minskas SKA (BLR) 30:22
2013-12-13, 18:00 Ludza Pārbaudes sp. U18 vīr. Latvija Igaunija 24:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-13, 19:30 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 SK Latgols 25:33
2013-12-13, 19:30 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK Dobeles Tenax 20:55
2013-12-13, 19:45 Ludza Pārbaudes sp. U18 vīr. SK Latgols Somija 25:41 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-14, 18:00 Ludza Pārbaudes sp. U18 vīr. Latvija Somija 23:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-14, 19:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 Stopiņu NHK 16:38
2013-12-14, 19:45 Ludza Pārbaudes sp. U18 vīr. Igaunija SK Latgols 41:41 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-15, 09:00 Ludza Pārbaudes sp. U18 vīr. Somija Igaunija 20:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-15, 10:45 Ludza Pārbaudes sp. U18 vīr. SK Latgols Latvija 27:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-15, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 Salaspils SS 23:25
2013-12-15, 15:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Celtnieks/LSPA 28:35
2013-12-15, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU HK Ogre 18:31
2013-12-26, 12:40 OSC, Rīga Pārbaudes sp. U18 vīr. Latvija Lietuva 22:31
2013-12-26, 14:30 OSC, Rīga Pārbaudes spēles siev. Latvija Latvija 2 32:25
2013-12-26, 17:30 OSC, Rīga Rīgas Domes kauss Latvija Lietuva 29:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-26, 19:30 OSC, Rīga Rīgas Domes kauss Igaunija Slovākija 27:40
2013-12-27, 12:40 OSC, Rīga Pārbaudes sp. U18 vīr. Latvija Lietuva 27:26
2013-12-27, 14:30 OSC, Rīga Pārbaudes spēles siev. Latvija Latvija 2 33:33
2013-12-27, 17:30 OSC, Rīga Rīgas Domes kauss Slovākija Lietuva 18:22
2013-12-27, 19:30 OSC, Rīga Rīgas Domes kauss Latvija Igaunija 34:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2013-12-28, 11:00 OSC, Rīga Rīgas Domes kauss Lietuva Igaunija 27:34
2013-12-28, 13:00 OSC, Rīga Rīgas Domes kauss Latvija Slovākija 24:20 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-02, 18:00 Vitez, BIH 2015.g. PČ kval. Bosnija un Hercegovina Latvija 27:26
2014-01-02, 20:00 Polva 2015.g. PČ kval. Igaunija Portugāle 17:25
2014-01-05, 15:05 Dobele 2015.g. PČ kval. Latvija Bosnija un Hercegovina 21:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-05, 17:00 Portugāle 2015.g. PČ kval. Portugāle Igaunija 35:27
2014-01-05, 18:45 ASK Virslīga vīriešiem LAT-96 ASK/LU 34:31
2014-01-06, 19:30 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre LAT-96 32:20
2014-01-08, 18:00 BIH 2015.g. PČ kval. Bosnija un Hercegovina Igaunija 28:26
2014-01-08, 19:05 Dobele 2015.g. PČ kval. Latvija Portugāle 24:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-10, 17:00 Minska 2014.g. EČ U-18 kval. Latvija Baltkrievija 26:36 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-11, 14:00 Minska 2014.g. EČ U-18 kval. Itālija Latvija 30:30
2014-01-11, 16:00 Pilva 2015.g. PČ kval. Igaunija Latvija 32:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-12, 11:00 Minska 2014.g. EČ U-18 kval. Baltkrievija Itālija 38:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-12, 17:00 Portugāle 2015.g. PČ kval. Portugāle Bosnija un Hercegovina 27:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-16, 19:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 26:28
2014-01-17, 19:45 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži RTU-Seniori 25:28
2014-01-18, 16:30 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA HC Meshkov Brest (BLR) 31:34
2014-01-18, 17:00 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS ONSC/HK Ogre 37:22
2014-01-18, 18:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LAT-98 36:25
2014-01-18, 18:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle MSĢ/LAT-98 23:26
2014-01-18, 18:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Minskas SKA (BLR) 39:22
2014-01-19, 11:15 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LAT-98 29:26
2014-01-19, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 17:51
2014-01-19, 13:00 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2 18:32
2014-01-19, 16:30 ASK Baltijas līga Celtnieks/LSPA Minskas SKA (BLR) 32:33
2014-01-19, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Meshkov Brest (BLR) 36:23
2014-01-22, 19:30 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Jūrmalas Sports 27:24
2014-01-24, 19:45 LSPA 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 Celtnieks/Vangaži 23:24
2014-01-25, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Dobeles SS/REIR 36:30
2014-01-25, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode RTU 23:22
2014-01-25, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA LAT-98 32:21
2014-01-25, 15:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 47:15
2014-01-25, 16:45 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA Stopiņu NHK 26:20
2014-01-25, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax SK Latgols 40:17 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-01-25, 18:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre 34:23
2014-01-25, 19:00 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS Jūrmalas Sports-2 32:26
2014-01-26, 12:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR LAT-98 28:26
2014-02-01, 13:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports HK Vaiņode 23:22
2014-02-01, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Vitjaz (BLR) 43:27
2014-02-01, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU ASK/LU 20:21
2014-02-01, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Meshkov Brest (BLR) 24:22
2014-02-01, 16:30 ASK Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 22:38 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-02-01, 16:45 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK HK Ogre 19:31
2014-02-02, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 24:25
2014-02-02, 13:00 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori RTU-Seniori 26:25
2014-02-02, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 20:27
2014-02-02, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Celtnieks/LSPA 37:24
2014-02-07, 19:00 Salaspils Virslīga vīriešiem LAT-96 Celtnieks/LSPA 23:39
2014-02-08, 13:00 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 MSĢ/LAT-98 30:22
2014-02-08, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode Stopiņu NHK 32:21
2014-02-08, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU LAT-96 23:23
2014-02-08, 15:00 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA Dobeles Tenax 25:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-02-08, 17:00 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RTU-Seniori 18:27
2014-02-08, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre SK Latgols 31:30
2014-02-09, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 22:21
2014-02-09, 14:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Dobeles SS 34:23
2014-02-09, 14:45 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori Celtnieks/Vangaži 44:24
2014-02-09, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR Salaspils SS 25:22
2014-02-09, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU Jūrmalas Sports 24:29
2014-02-14, 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LAT-98 38:17
2014-02-14, 19:45 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži Dobeles SS 29:36
2014-02-15, 13:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports RTU 20:17
2014-02-15, 15:00 ASK Virslīga sievietēm LSPA Dobeles SS/REIR 40:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-02-15, 15:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 31:25
2014-02-15, 16:45 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK ASK/LU 18:19
2014-02-15, 16:45 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA HK Vaiņode 40:28
2014-02-15, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax HK Ogre 24:20
2014-02-16, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols HK Vaiņode 32:24
2014-02-16, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 28:22
2014-02-22, 13:00 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle 21:15
2014-02-22, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode Dobeles Tenax 16:33
2014-02-22, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU Stopiņu NHK 28:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-02-22, 16:45 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori MSĢ/LAT-98 36:23
2014-02-22, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR Stopiņu NHK 25:29
2014-02-22, 17:00 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori 22:41
2014-02-22, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Celtnieks/LSPA 25:32
2014-02-23, 12:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 20:26
2014-02-23, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU SK Latgols 23:37
2014-02-26, 19:30 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre MSĢ/LAT-98 27:28
2014-02-28, 17:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) HC Kehra (EST) 31:43
2014-02-28, 17:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 28:24
2014-02-28, 19:45 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži Jūrmalas Sports-2 21:29
2014-03-01, 13:00 Ludza 1.līga vīriešiem SK Latgols juniori Dobeles SS 37:31
2014-03-01, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Polva Serviti (EST) 24:29
2014-03-01, 14:45 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols RTU 29:21
2014-03-01, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem Stopiņu NHK Jūrmalas Sports 15:28
2014-03-01, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Kehra (EST) 35:28
2014-03-01, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm LAT-98 Dobeles SS/REIR 21:38
2014-03-01, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax ASK/LU 37:24
2014-03-01, 17:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 20:32
2014-03-02, 13:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) HC Kehra (EST) 31:25
2014-03-02, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Celtnieks/LSPA 35:28
2014-03-02, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 27:25
2014-03-02, 17:00 Minska Baltijas līga HC Vitjaz (BLR) Polva Serviti (EST) 27:45
2014-03-07, 19:30 Salaspils Virslīga vīriešiem LAT-96 Dobeles Tenax 28:36
2014-03-08, 13:00 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports SK Latgols 19:21 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-08, 15:00 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU Dobeles Tenax 26:35
2014-03-08, 16:45 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori Skrīveri/Aizkraukle 22:25
2014-03-08, 17:00 Salaspils Virslīga vīriešiem LAT-96 HK Vaiņode 21:26
2014-03-08, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Dobeles SS/REIR 19:22
2014-03-09, 12:45 Salaspils Virslīga vīriešiem LAT-96 Jūrmalas Sports 23:26
2014-03-09, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode HK Ogre 28:31
2014-03-09, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU Celtnieks/LSPA 25:37
2014-03-15, 13:00 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 ONSC/HK Ogre 25:21
2014-03-15, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Stopiņu NHK 41:18
2014-03-15, 15:00 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA RTU 39:22
2014-03-15, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre ASK/LU 31:20
2014-03-16, 20:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Celtnieks/Vangaži 31:22
2014-03-17, 19:45 LSPA Latvijas Universiāde NAA LSPA 18:24
2014-03-17, 20:45 LSPA Latvijas Universiāde LU RTU 10:27
2014-03-18, 19:15 LSPA Latvijas Universiāde LSPA LU 33:17
2014-03-18, 20:15 LSPA Latvijas Universiāde RTU NAA 35:16
2014-03-19, 18:00 LSPA Latvijas Universiāde LiepU LSPA 18:18
2014-03-19, 19:00 LSPA Latvijas Universiāde LU NAA 21:25
2014-03-19, 19:30 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 26:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-19, 20:00 LSPA Latvijas Universiāde RTU LiepU 28:14
2014-03-20, 18:00 LSPA Latvijas Universiāde LiepU LU 22:23
2014-03-20, 19:00 LSPA Latvijas Universiāde NAA LiepU 26:29
2014-03-20, 20:00 LSPA Latvijas Universiāde LSPA RTU 25:19
2014-03-21, 19:00 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS RTU-Seniori 23:29
2014-03-22, 15:00 Dobele Zvaigžņu spēle Rietumi Austrumi 55:51 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-23, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR Salaspils SS 40:20
2014-03-26, 13:00 Grieķija Challenge Trophy Grieķija Latvija 29:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-26, 15:00 Grieķija Challenge Trophy Moldova Beļģija 20:36 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-26, 17:00 Grieķija Challenge Trophy Bulgārija Izraēla 24:21 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-26, 19:00 Dobele 1.līga vīriešiem Dobeles SS MSĢ/LAT-98 32:33
2014-03-26, 19:00 Grieķija Challenge Trophy Armēnija Igaunija 17:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-27, 13:00 Grieķija Challenge Trophy Beļģija Grieķija 21:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-27, 15:00 Grieķija Challenge Trophy Latvija Moldova 27:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-27, 17:00 Grieķija Challenge Trophy Armēnija Bulgārija 15:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-27, 19:00 Grieķija Challenge Trophy Izraēla Igaunija 33:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-28, 13:00 Grieķija Challenge Trophy Grieķija Moldova 27:20 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-28, 15:00 Grieķija Challenge Trophy Latvija Beļģija 26:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-28, 17:00 Grieķija Challenge Trophy Bulgārija Igaunija 37:12 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-28, 19:00 Grieķija Challenge Trophy Izraēla Armēnija 25:16 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-28, 19:45 LSPA 1.līga vīriešiem Celtnieks/Vangaži ONSC/HK Ogre 28:28
2014-03-29, 13:00 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RTU-Seniori 18:22
2014-03-29, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Polva Serviti (EST) 15:29
2014-03-29, 14:00 Grieķija Challenge Trophy Latvija Armēnija 33:13 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-29, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 36:19
2014-03-29, 15:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) HC Vitjaz (BLR) 38:31
2014-03-29, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Celtnieks/LSPA 37:19
2014-03-29, 16:00 Grieķija Challenge Trophy Igaunija Moldova 27:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-29, 18:00 Aizkraukle 1.līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 25:32
2014-03-29, 18:00 Grieķija Challenge Trophy Grieķija Izraēla 23:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-29, 20:00 Grieķija Challenge Trophy Bulgārija Beļģija 27:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-30, 12:00 Grieķija Challenge Trophy Armēnija Moldova 20:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-30, 13:00 Bresta Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:26
2014-03-30, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks/LSPA 27:28
2014-03-30, 14:00 Grieķija Challenge Trophy Latvija Igaunija 22:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-30, 15:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Vitjaz (BLR) 39:37
2014-03-30, 16:00 Riihimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST) 29:25
2014-03-30, 16:00 Grieķija Challenge Trophy Grieķija Beļģija 23:16 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-03-30, 18:00 Grieķija Challenge Trophy Izraēla Bulgārija 23:34 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-01, 20:15 Ulbroka Virslīga vīriešiem RTU Dobeles Tenax 16:41
2014-04-05, 13:00 Spuņņciems 1.līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 SK Latgols juniori 24:21
2014-04-05, 13:00 LSPA 1.līga vīriešiem MSĢ/LAT-98 Skrīveri/Aizkraukle 12:29
2014-04-05, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR Stopiņu NHK 26:37
2014-04-05, 15:30 Spuņņciems Virslīga vīriešiem Jūrmalas Sports SK Latgols 30:28
2014-04-05, 17:00 Ogre 1.līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Dobeles SS 32:25
2014-04-05, 18:00 Ulbroka 1.līga vīriešiem RTU-Seniori Celtnieks/Vangaži 31:32
2014-04-06, 13:00 Vaiņode Virslīga vīriešiem HK Vaiņode HK Ogre 29:34 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-06, 14:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax RTU 32:18
2014-04-06, 16:30 ASK Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 24:26
2014-04-06, 18:30 ASK Virslīga vīriešiem ASK/LU Celtnieks/LSPA 22:26
2014-04-11, 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Dobeles SS/REIR 33:24
2014-04-12, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 27:16
2014-04-12, 15:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Jūrmalas Sports 26:25 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-12, 16:30 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA ASK/LU 32:18
2014-04-12, 17:00 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Meshkov Brest (BLR) 37:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-12, 18:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre HK Vaiņode 33:22
2014-04-12, 19:30 Pilva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 30:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-13, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Jūrmalas Sports 35:20
2014-04-13, 13:00 Pilva Baltijas līga HC Meshkov Brest (BLR) Riihimaen Cocks (FIN) 26:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-13, 15:30 Pilva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Minskas SKA (BLR) 26:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-18, 18:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Celtnieks/LSPA 29:27 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-19, 15:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Dobeles Tenax 28:38
2014-04-26, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 29:20
2014-04-26, 16:30 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA HK Ogre 17:25
2014-04-26, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax SK Latgols 28:18 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-04-29, 19:00 Dobele Virslīga sievietēm Dobeles SS/REIR LSPA 24:25
2014-05-02, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 24:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-05-03, 12:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 25:24 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-05-03, 14:00 Ulbroka Virslīga sievietēm LSPA Dobeles SS/REIR 29:23
2014-05-03, 14:00 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA SK Latgols 27:33
2014-05-03, 17:00 Dobele Virslīga vīriešiem Dobeles Tenax HK Ogre 27:19 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-05-07, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Dobeles Tenax 28:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-05-09, 19:00 Ogre Virslīga vīriešiem HK Ogre Dobeles Tenax 27:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-05-10, 19:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Celtnieks/LSPA 27:28
2014-05-11, 13:00 Ludza Virslīga vīriešiem SK Latgols Celtnieks/LSPA 33:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-05-17, 16:30 ASK Virslīga vīriešiem Celtnieks/LSPA SK Latgols 22:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2014-06-14, 14:00 Minska Pārbaudes sp. 98 vīr. Baltkrievija Latvija 34:26
2014-06-14, 16:00 Minska Pārbaudes sp. 96 vīr. Baltkrievija Latvija 39:24
2014-06-15, 11:00 Minska Pārbaudes sp. 98 vīr. Baltkrievija Latvija 34:30
2014-06-15, 13:00 Minska Pārbaudes sp. 96 vīr. Baltkrievija Latvija 35:24
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg