Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2016-10-01, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 26:26
2016-10-01, 15:00 Kehra Baltijas līga Minskas SKA (BLR) HC Kehra (EST) 27:31
2016-10-01, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Kauņas Granitas (LTU) 33:24
2016-10-01, 18:00 Viljandi Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Viljandi HC (EST) 27:19
2016-10-02, 14:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Kehra (EST) 34:21
2016-10-02, 15:00 Viljandi Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Viljandi HC (EST) 24:35
2016-10-02, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) VHC Sviesa (LTU) 33:19
2016-10-02, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:25
2016-11-12, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Minskas SKA (BLR) 26:33
2016-11-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 26:23
2016-11-12, 16:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax 28:29
2016-11-12, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Polva Serviti (EST) 24:29
2016-11-12, 20:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga ZTR Zaporozhye (UKR) 24:31
2016-11-13, 13:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Minskas SKA (BLR) 26:40
2016-11-13, 13:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Polva Serviti (EST) 28:39
2016-11-13, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax 28:22
2016-11-13, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 25:25
2016-12-10, 16:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 30:25
2016-12-10, 17:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 37:29
2016-12-10, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 34:28
2016-12-10, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga 27:22
2016-12-10, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 26:31
2016-12-11, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 33:27
2016-12-11, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 23:33
2016-12-11, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:25
2017-01-21, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Celtnieks Rīga 35:31
2017-01-21, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 25:30
2017-01-21, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax VHC Sviesa (LTU) 31:25
2017-01-21, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Kauņas Granitas (LTU) 27:26
2017-01-21, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Minskas SKA (BLR) 17:25
2017-01-22, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 27:31
2017-01-22, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Kauņas Granitas (LTU) 25:25
2017-01-22, 15:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 19:24
2017-01-22, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) VHC Sviesa (LTU) 27:26
2017-02-04, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 31:28
2017-02-04, 15:30 RTDP, Rīga Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Celtnieks Rīga 0:10
2017-02-04, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Polva Serviti (EST) 32:31
2017-02-04, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 30:26
2017-02-04, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 28:29
2017-02-05, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 37:23
2017-02-05, 14:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Celtnieks Rīga 10:0
2017-02-05, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 37:17
2017-02-25, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 27:35
2017-02-26, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Riihimaen Cocks (FIN) 24:36
2017-03-04, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Viljandi HC (EST) 24:23
2017-03-04, 16:00 Spuņciems Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 24:28
2017-03-04, 18:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) ZTR Zaporozhye (UKR) 36:30
2017-03-04, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 32:25
2017-03-05, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 27:24
2017-03-05, 18:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 25:31
2017-03-11, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 25:34
2017-03-12, 14:00 Dobele Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Dobeles Tenax 39:24
2017-03-12, 14:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Polva Serviti (EST) 27:26
2017-03-17, 18:30 Rīhimaki Baltijas līga Viljandi HC (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 26:38
2017-03-18, 16:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Viljandi HC (EST) 41:22
2017-03-18, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) ZTR Zaporozhye (UKR) 24:27
2017-03-18, 18:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 25:24
2017-03-19, 14:00 Kauņa Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Kauņas Granitas (LTU) 29:22
2017-04-08, 16:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST) 31:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-08, 18:30 Polva Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR) 36:35 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-09, 12:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Minskas SKA (BLR) 23:26 Video translāciju spēļu kalendārs
2017-04-09, 14:30 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Riihimaen Cocks (FIN) 18:20 Video translāciju spēļu kalendārs
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg