Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2018-09-16, 15:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 23:40
2018-09-19, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 32:26
2018-09-29, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST)
2018-09-29, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax HC Tallinn (EST)
2018-09-29, 20:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST)
2018-09-30, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Viljandi HC (EST)
2018-09-30, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU)
2018-09-30, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST)
2018-09-30, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST)
2018-11-09, 19:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Kehra (EST)
2018-11-09, 19:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2018-11-10, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Celtnieks Rīga
2018-11-10, 15:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) Viljandi HC (EST)
2018-11-10, 16:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST)
2018-11-10, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax
2018-11-11, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga
2018-11-11, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax
2018-11-11, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2018-11-11, 16:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST)
2018-12-08, 15:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) ZTR Zaporozhye (UKR)
2018-12-08, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR)
2018-12-08, 16:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) VHC Sviesa (LTU)
2018-12-08, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU)
2018-12-08, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax
2018-12-08, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU)
2018-12-09, 13:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU)
2018-12-09, 15:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR)
2018-12-09, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) ZTR Zaporozhye (UKR)
2018-12-09, 16:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU)
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg