Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''Tenax Dobele'' izmanto ''Celtnieka" kļūdas un izcīna uzvaru

2018-12-08

Šovakar Rīgā Baltijas handbola līgas turnīra ietvaros savstarpējo spēli aizvadīja Latvijas handbola spēcīgākās komandas ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga''. Visai saspringtā spēlē uzvaru ar 30:28 izcīnīja Dobeles handbolisti.

''Tenax Dobele'' Baltijas līgā spēlē neizšķirti, ''Celtniekam'' zaudējums

2018-11-10

Latvijas handbola vadošie klubi ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga'' šovakar aizvadīja spēles Lietuvā Baltijas handbola līgas ietvaros. ''Tenax Dobele'' savu cīņu noslēdza ar kaujiniecisku neizšķirtu, kamēr ''Celtnieks Rīga'' piedzīvoja zaudējumu.

"Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga" aizvadīs cīņas Baltijas līgā

2018-11-10

SynotTip handbola Virslīgas līdervienības ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga'' šajā nedēļas nogalē katra aizvadīs pa divām spēlēm Baltijas handbola līgas turnīrā.

"Tenax" izcīna otro uzvaru Baltijas līgā, ''Celtniekam'' pirmais zaudējums

2018-09-30

Baltijas handbola līgas turnīrā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja ''Tenax Dobele'', kamēr ''Celtnieks Rīga'' aizvadīja vāju otro puslaiku pret ''Tallinn'' un noslēgumā piedzīvoja pirmo zaudējumu Baltijas līgas sezonā.

''Tenax" un "Celtnieks" nedēļas nogalē sāks Baltijas līgas sezonu

2018-09-28

Šajā nedēļas nogalē Baltijas līgas turnīrā pirmās spēles aizvadīs pagājušās sezonas ''SynotTip'' handbola Virslīgas finālistes ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga''. Abām mūsu komandām sestdien un svētdienas paredzētas spēles savā laukumā.

Tenax un Celtnieks BHL sezonu sāks 29.septembrī

2018-09-07

Jaunā Baltijas Handbola līga sāksies 16.septembrī ar Igaunijas "Kehra" un Somijas "Riihimaen Cocks" dueli, bet Latvijas komandas "Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga" pirmās spēles aizvadīs 29. un 30. septembrī.

Tenax ar vēl vienu zaudējumu noslēdz BHL sezonu

2018-03-18

Dobeles "Tenax" handbolisti šodien Baltijas Handbola līgas (BHL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 20:30 piekāpās Minskas SKA, divu spēļu summā atzīstot baltkrievu kluba pārākumu ar 40:63.

Tenax BHL ceturtdaļfināla pirmajā spēlē kapitulē SKA

2018-03-18

Sestdien Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Dobeles "Tenax" savu līdzjutēju priekšā nespēja izrādīt nopietnu pretestību Minskas SKA, piekāpjoties ar 20:33.

Tenax mēģinās sasniegt Baltijas līgas Final Four

2018-03-17

Sestdien plkst. 17:00 un svētdien plkst. 15:00 Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla spēles aizvadīs Dobeles "Tenax", kas savu līdzjutēju priekšā duelī pret Minskas SKA mēģinās sasniegt turnīra "Final Four".

Celtnieks neiekļūst ceturtdaļfinālā, Tenax zaudē Viljandi

2018-02-24

Baltijas Handbola līgas regulārā čempionāta pēdējā spēlē "Celtnieks Rīga" viesos cīnījās neizšķirti 24:24 ar Kauņas "Granitas", tomēr ar to bija par maz, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam. Citā spēlē "Tenax" piedzīvoja zaudējumu pret "Viljandi".

Celtniekam izšķirošā spēle par iekļūšanu BHL ceturtdaļfinālā

2018-02-24

Sestdien abi Latvijas klubi "Celtnieks Rīga" un Dobeles "Tenax" aizvadīs noslēdzošās spēles Baltijas Handbola līgas regulārajā čempionātā.

Lazdiņam 16 vārti, Celtnieks sakauj Tallinu

2018-02-04

Šodien Baltijas Handbola līgas spēlē svarīgu panākumu izcīnīja Latvijas čempioni "Celtnieks Rīga", kas savā laukumā ar 30:23 apspēlēja Igaunijas klubu "Tallinn". Artūrs Lazdiņš guva 16 vārtus.

Tenax uzvar un nodrošina vietu play off, Celtniekam zaudējums

2018-02-03

Šovakar Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfinālam priekšlaicīgi kvalificējās Dobeles "Tenax", kas savā laukumā galotnē ar 31:29 pieveica Igaunijas "Kehra". Savukārt "Celtnieks Rīga" piekāpās Igaunijas čempioniem "Polva Serviti".

Tenax un Celtnieks turpinās cīņu par svarīgiem punktiem Baltijas līgā

2018-02-02

Šajā nedēļas nogalē kārtējās spēles Baltijas Handbola līgā aizvadīs Latvijas vadošie klubi, atkarībā no rezultātiem - tuvinot vai gluži pretēji - attālinot sevi no cerībām spēlēt izslēgšanas spēlēs.

Tenax sakauj Lietuvas čempioni, Celtniekam zaudējumi pret BHL medaļniekiem

2018-01-21

Šajā nedēļas nogalē Baltijas Handbola līgā kārtējās spēles aizvadīja Latvijas klubi Dobeles "Tenax" un "Celtnieks Rīga". Pie panākuma gan izdevās tikt tikai dobelniekiem.