Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Tenax vēlreiz pārliecinoši piekāpjas SKA Minsk un noslēdz dalību Baltijas līgā

2017-03-12

Šodien Baltijas Handbola līgas (BHL) otrajā ceturtdaļfināla spēlē Dobeles "Tenax" savā laukumā ar 24:39 piekāpās Minskas SKA, divu spēļu summā kapitulējot ar 49:73 un izstājoties no turnīra.

Dobeles Tenax handbolistiem pirmajā ceturtdaļfināla spēlē -9

2017-03-11

Pirmajā Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla cīņā Latvijas čempione "Dobele/Tenax" ar 25:34 piekāpās Minskas SKA. Atbildes spēle svētdien plkst. 14:00.

Tenax handbolistiem cīņa par Baltijas Final Four pret spēcīgo SKA Minsk

2017-03-11

Šajā nedēļas nogalē Baltijas līgas ceturtdaļfināla spēles aizvadīs Latvijas čempioni Dobeles "Tenax", divreiz savā laukumā tiekoties ar Baltkrievijas klubu "SKA Minsk".

BHL: Lazdiņš – rezultatīvākais, Tenax brīvdienās ceturtdaļfināls pret SKA

2017-03-06

Svētdien noslēdzās Baltijas Handbola līgas regulārais čempionāts, un par tā rezultatīvāko spēlētāju kļuva "Celtnieks Rīga" līderis Artūrs Lazdiņš. Savukārt Dobeles "Tenax" jau šajā nedēļas nogalē gaidāmas ceturtdaļfināla spēles.

Celtnieks ar zaudējumu noslēdz Baltijas līgu

2017-03-05

Šovakar ar zaudējumu Baltijas līgas čempionātu noslēdza "Celtnieks Rīga", kas savā laukumā ar 25:31 piekāpās "Viljandi", nekvalificējoties ceturtdaļfinālam.

Celtnieks piekāpjas Kehrai, bet saglabā izredzes, zaudējums arī Tenax

2017-03-04

Šovakar Baltijas Handbola līgā Rīgas "Celtnieks" savā laukumā piekāpās "Kehra" komandai, taču saglabāja izredzes kvalificēties ceturtdaļfinālam, savukārt vietu izslēgšanas spēlēs jau nodrošinājušie Dobeles "Tenax" viesos zaudēja "Polva Serviti".

Baltijas līga: vai Celtnieks spēs ielēkt pēdējā vagonā?

2017-03-03

Šajās brīvdienās tiks noslēgts Baltijas Handbola līgas (BHL) regulārais čempionāts. Ja Dobeles "Tenax" jau laikus nodrošinājuši vietu play off, tad Rīgas "Celtniekam" par to vēl jāpacīnās.

Tenax un Celtnieks kapitulē Baltijas līgas favorītiem

2017-02-05

Šodien Baltijas Handbola līgas spēlēs pamatīgus zaudējumus piedzīvoja Latvijas klubi Dobeles "Tenax" un "Celtnieks Rīga", kapitulējot, attiecīgi, "Riihimaen Cocks" un "SKA Minsk".

Celtnieks pārliecinoši piekāpjas ZTR Zaporozhye

2017-02-04

Šovakar Baltijas Handbola līgas spēlē zaudējumu piedzīvoja "Celtnieks Rīga", kas savā laukumā ar 17:27 atzina A apakšgrupas līderes "ZTR Zaporozhye" (Ukraina) pārākumu.

Celtnieks uzņems ukraiņus un baltkrievus, Tenax ciemos pie BHL čempioniem

2017-02-04

Šajā nedēļas nogalē Baltijas Handbola līgas turnīru turpinās Dobeles "Tenax" un "Celtnieks Rīga" – dobelniekiem izbraukuma spēle Rīhimaki, savukārt rīdzinieki aizvadīs divas spēles savā laukumā.

Tenax ar uzvaru un neizšķirtu nodrošina BHL ceturtdaļfinālu, Celtniekam zaudējums

2017-01-22

Aizvadītajā nedēļas nogalē kārtējās Baltijas Handbola līgas (BHL) spēles aizvadīja Dobeles "Tenax" un "Celtnieks Rīga" – dobelnieki divās spēlēs tika pie uzvaras un neizšķirta, bet rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu.

Tenax un Celtnieks mēģinās uzlabot pozīcijas Baltijas līgā

2017-01-20

Šajā nedēļas nogalē kārtējās spēles Baltijas Handbola līgā aizvadīs Latvijas vadošie klubi Dobeles "Tenax" un "Celtnieks Rīga".

Tenax pārliecinoši zaudē BHL čempioniem, neveiksme arī Celtniekam

2016-12-11

Baltijas Handbola līgas spēlē šodien zaudējumus piedzīvoja abi Latvijas klubi Dobeles "Tenax" un "Celtnieks Rīga", piekāpjoties, attiecīgi, Somijas "Riihimaen Cocks" un Igaunijas "Kehra".

Baltijas līga: Celtnieks viesos atzīst Viljandi pārākumu

2016-12-10

Šovakar Baltijas Handbola līgas spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas vicečempioni "Celtnieks Rīga", kas izbraukumā ar 22:27 piekāpās "Viljandi".

Celtniekam Igaunijas tūre, Tenax uzņems BHL čempionus

2016-12-09

Šajā nedēļas nogalē kārtējās spēles Baltijas Handbola līgas turnīrā aizvadīs Latvijas vadošie klubi "Celtnieks Rīga" un Dobeles "Tenax".