Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Sākusies pieteikšanās Latvijas jaunatnes čempionātam

2017-08-21

Šodien, 21. augustā, sākusies pieteikšanās Latvijas jaunatnes čempionātam handbolā, kas šajā sezonā norisināsies septiņās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm.

Novembrī Dobelē norisināsies skolēnu spartakiāde mini handbolā

2017-08-01

24. novembrī Dobeles sporta namā pulcēsies jaunie handbolisti, lai mērotos spēkiem skolēnu 71.spartakiādē mini handbolā.

Vēl var pieteikties mini handbola nometnei Kocēnos

2017-07-28

Izmanto iespēju un piesakies bērnu vasaras sporta un atpūtas mini handbola nometnei, kas no 6. līdz 12. augustam norisināsies Kocēnos.

Tērvetes novads finālspēlē pieveic Vaiņodi un triumfē jaunatnes olimpiādē (+foto)

2017-07-09

Šodien par Latvijas jaunatnes olimpiādes čempioniem kļuva Tērvetes novada handbolisti, kas finālspēlē ar 28:17 pārspēja Vaiņodes novadu.

Par jaunatnes olimpiādes titulu puišiem sacentīsies Tērvete un Vaiņode, dāmām triumfē Ludza

2017-07-08

Šodien Latvijas jaunatnes olimpiādes puišu handbola turnīrā finālā iekļuva Tērvetes un Vaiņodes komandas, bet meiteņu konkurencē jau priekšlaicīgi titulu nodrošināja Ludzas novada handbolistes.

Aizvadīta Latvijas Jaunatnes olimpiādes pirmā diena

2017-07-07

Piektdien tika aizvadītas pirmās cīņas Latvijas Jaunatnes olimpiādes handbola turnīros zēniem un meitenēm.

Piektdien Valmierā startēs Latvijas Jaunatnes olimpiādes handbola turnīrs

2017-07-06

Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā no 7. līdz 9. jūlijam norisināsies Latvijas Jaunatnes olimpiādes turnīri zēniem un meitenēm.

Rudenī norisināsies tradicionālais Salaspils kauss meitenēm

2017-06-26

Šī gada rudenī, no 29. septembra līdz 1. oktobrim, norisināsies tradicionālais handbola turnīrs meitenēm "Salaspils kauss 2017", kas šogad tiks aizvadīts jau 16. reizi.

Valmieras mini handbola turnīrā uzvar Ogres un Salaspils komandas

2017-06-19

15. jūnijā pie tirdzniecības centra "Valleta" norisinājās mini handbola turnīrs divās vecuma grupās.

Saņemts finansējums Latvijas mini handbola kausa organizēšanai

2017-06-14

Latvijas Sporta federāciju padome nolēmusi piešķirt Latvijas Handbola federācijai finansējumu Latvijas mini handbola kausa organizēšanai šī gada rudenī.

Jaunatnes čempionāts noslēdzas ar Tērvetes uzvaru U-18 grupā zēniem (+foto)

2017-06-07

Aizvadītajā nedēļas nogalē Murjāņu Sporta ģimnāzijā norisinājās pēdējais sabraukums U-18 vecuma grupā zēniem, kas vienlaikus bija arī noslēdzošais posms jaunatnes čempionātā kopumā. Par uzvarētājiem šajā vecuma grupā kļuva Tērvete.

Valmierā pirms Latvijas izlases spēles tiks aizvadīts mini handbola turnīrs

2017-06-01

15. jūnijā pie Valmieras kultūras centra notiks mini handbola turnīrs "Valmiera Summer Cup 2017" divās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm.

U-19 grupā zēniem uzvaru Ludzas handbolisti

2017-05-30

Aizvadītajā nedēļā ar Ludzas puišu (attēlā) uzvaru noslēdzās Latvijas jaunatnes čempionāts U-19 vecuma grupā.

Jūrmalas mini handbola turnīrā uzvar Jūrmalas sporta skola un Auce

2017-05-29

27.maijā Pumpuru vidusskolā Jūrmalā notika mini handbola turnīrs 2006. un 2007. gadā dzimušajiem zēniem, kurā uzvaras izcīnīja Jūrmalas un Auces komandas.

U-13 grupā sīvā cīņā uzvar Jēkabpils handbolistes, zēniem triumfē Vaiņode (+foto)

2017-05-22

Aizvadītajā nedēļas nogalē par Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājām U-13 vecuma grupā meitenēm kļuva Jēkabpils sporta skolas handbolistes.