Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Šīs nedēļas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-04-01, 12:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS
2017-04-01, 13:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete
2017-04-01, 14:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK
2017-04-01, 16:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS (U-16)
2017-04-01, 17:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK
2017-04-01, 18:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS (U-16)
2017-04-02, 09:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode
2017-04-02, 10:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ulbrokas SK
2017-04-02, 11:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Dobeles SS
2017-04-02, 13:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Tērvete
2017-04-02, 14:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS (U-16)
2017-04-02, 15:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2016-10-02, 11:00 Ludza U-18 (1999.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 26:19
2016-10-02, 12:00 Ludza U-18 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 20:35
2016-10-02, 13:00 Ludza U-18 (1999.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 28:21
2016-10-09, 11:00 Ludza U-19 (1998.g.), zēni Ludza Vangaži 30:19
2016-10-09, 12:20 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 19:17
2016-10-09, 13:30 Ludza U-19 (1998.g.), zēni Tērvete Vangaži 45:20
2016-10-09, 14:50 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Tērvete Jēkabpils SS 13:17
2016-10-09, 16:00 Ludza U-19 (1998.g.), zēni Ludza Tērvete 28:30
2016-10-09, 17:20 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Ludzas NSS Tērvete 17:23
2016-10-09, 18:30 Ludza U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 15:20
2016-10-24, 10:00 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 23:2
2016-10-24, 10:45 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 37:2
2016-10-24, 11:30 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 10:8
2016-10-24, 12:15 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 6:15
2016-10-24, 13:00 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 3:29
2016-10-24, 13:45 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 12:18
2016-10-24, 14:30 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 29:2
2016-10-24, 15:15 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 2:23
2016-10-24, 16:00 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 7:8
2016-10-24, 16:45 Salaspils U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Vaiņode 9:4
2016-10-25, 10:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Ulbrokas SK 13:19
2016-10-25, 10:50 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 12:17
2016-10-25, 11:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Dobeles SS 14:19
2016-10-25, 12:00 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Tērvete 26:14
2016-10-25, 12:30 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 12:25
2016-10-25, 12:50 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 12:23
2016-10-25, 13:20 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 27:12
2016-10-25, 14:00 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 29:7
2016-10-25, 14:10 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Rīga Salaspils SS 18:13
2016-10-25, 14:50 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 22:23
2016-10-25, 15:00 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 17:19
2016-10-25, 15:50 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 11:27
2016-10-25, 16:00 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 12:22
2016-10-25, 16:40 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Rīga 14:22
2016-10-25, 16:50 Vaiņode U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Tērvete 15:15
2016-10-25, 17:30 Salaspils U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 14:19
2016-10-27, 09:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Ulbrokas SK 17:25
2016-10-27, 10:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 8:33
2016-10-27, 11:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 5:29
2016-10-27, 12:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Skrīveri 35:14
2016-10-27, 12:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 29:18
2016-10-27, 13:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Jūrmalas SS 10:18
2016-10-27, 13:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 29:21
2016-10-27, 14:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 10:19
2016-10-27, 14:30 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 11:24
2016-10-27, 15:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 22:31
2016-10-27, 15:30 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Skrīveri 31:17
2016-10-27, 16:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 21:18
2016-10-27, 17:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 21:36
2016-10-27, 17:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ogres SC 23:18
2016-10-27, 18:00 Ludza U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 11:31
2016-10-27, 18:30 Salaspils U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 26:24
2016-10-28, 11:00 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:17
2016-10-28, 12:00 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 16:21
2016-10-28, 13:20 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 22:19
2016-10-28, 14:20 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 17:8
2016-10-28, 15:40 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 17:15
2016-10-28, 16:40 Jēkabpils U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 10:27
2016-10-30, 11:00 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 18:11
2016-10-30, 11:00 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 14:11
2016-10-30, 11:50 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 16:8
2016-10-30, 11:50 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 30:5
2016-10-30, 13:00 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 22:16
2016-10-30, 13:00 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 24:7
2016-10-30, 13:50 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 15:20
2016-10-30, 13:50 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 6:20
2016-10-30, 15:00 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 8:30
2016-10-30, 15:00 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 15:16
2016-10-30, 15:50 Jēkabpils U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 14:18
2016-10-30, 15:50 Vaiņode U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 18:4
2016-11-26, 18:00 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 18:14
2016-11-26, 19:10 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 8:22
2016-11-27, 09:00 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 23:16
2016-11-27, 10:10 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 18:9
2016-11-27, 11:20 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 11:10
2016-11-27, 12:30 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Dobeles SS 30:20
2016-11-27, 13:40 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 7:14
2016-11-27, 14:50 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 13:22
2016-11-27, 16:00 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 14:17
2016-11-27, 17:10 Vaiņode U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 17:16
2016-12-03, 11:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri Ogres SC 27:15
2016-12-03, 11:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni IK Auseklis (Rīga) Tērvete 10:0
2016-12-03, 12:00 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Salaspils SS 13:19
2016-12-03, 12:00 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:21
2016-12-03, 12:50 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Dobeles SS Olaines SC 14:7
2016-12-03, 12:50 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Olaines SC 2:8
2016-12-03, 13:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC IK Auseklis (Rīga) 19:4
2016-12-03, 13:40 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 7:22
2016-12-03, 13:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 0:10
2016-12-03, 14:00 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 23:6
2016-12-03, 14:30 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Salaspils SS 4:17
2016-12-03, 14:50 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Olaines SC Ludzas NSS 17:27
2016-12-03, 15:00 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC Tērvete 10:0
2016-12-03, 15:20 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 10:13
2016-12-03, 15:50 Aizkraukle U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri IK Auseklis (Rīga) 30:8
2016-12-03, 16:00 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 9:8
2016-12-03, 16:10 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Olaines SC 24:10
2016-12-03, 16:50 Ludza U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Olaines SC 26:10
2016-12-03, 17:00 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 9:7
2016-12-03, 17:50 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 28:6
2016-12-04, 09:30 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 6:27
2016-12-04, 10:20 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 12:9
2016-12-04, 11:10 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Ludzas NSS 6:7
2016-12-04, 12:00 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 33:8
2016-12-04, 12:50 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Olaines SC 9:12
2016-12-04, 13:40 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 15:8
2016-12-04, 14:30 Salaspils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 12:29
2016-12-11, 11:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:18
2016-12-11, 12:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 21:14
2016-12-11, 13:30 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 11:20
2016-12-11, 14:30 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 12:18
2016-12-11, 16:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 19:13
2016-12-11, 17:00 Jēkabpils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 18:14
2017-01-14, 16:30 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS (U-16) 28:19
2017-01-14, 17:30 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Tērvete 15:30
2017-01-14, 18:50 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ulbrokas SK 30:16
2017-01-14, 20:10 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 36:29
2017-01-15, 09:00 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 28:36
2017-01-15, 10:20 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ulbrokas SK 26:12
2017-01-15, 11:40 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Dobeles SS 28:21
2017-01-15, 13:00 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Tērvete 28:20
2017-01-15, 14:20 Ludza U-17 (2000.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS (U-16) 25:25
2017-01-17, 20:00 Salaspils U-19 (1998.g.), meitenes Salaspils SS Tērvete 7:22
2017-01-21, 11:00 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 12:20
2017-01-21, 11:45 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 5:19
2017-01-21, 12:30 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Jēkabpils SS 5:24
2017-01-21, 13:15 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 9:8
2017-01-21, 14:00 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 5:11
2017-01-21, 14:45 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 11:13
2017-01-21, 15:30 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 28:4
2017-01-21, 16:15 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 17:6
2017-01-21, 17:00 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 21:5
2017-01-21, 17:45 Ludza U-13 (2004.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 3:20
2017-01-22, 10:00 Dobele U-18 (1999.g.), zēni Tērvete Jūrmalas SS 36:14
2017-01-22, 11:30 Dobele U-18 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 15:38
2017-01-22, 15:30 Dobele U-18 (1999.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 25:25
2017-02-04, 10:00 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 23:21
2017-02-04, 11:00 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 13:18
2017-02-04, 12:20 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 14:13
2017-02-04, 13:20 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 28:11
2017-02-04, 14:40 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 18:17
2017-02-04, 15:40 Dobele U-15 (2002.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 14:18
2017-02-05, 10:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 23:16
2017-02-05, 10:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Rīga 14:24
2017-02-05, 11:40 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 8:34
2017-02-05, 12:30 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 10:23
2017-02-05, 13:20 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Rīga Salaspils SS 19:16
2017-02-05, 14:10 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 29:9
2017-02-05, 15:00 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 12:23
2017-02-05, 15:50 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Rīga Dobeles SS 13:20
2017-02-05, 16:40 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 23:27
2017-02-05, 17:30 Dobele U-13 (2004.g.), zēni Rīga Ulbrokas SK 12:16
2017-02-10, 14:45 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Ulbrokas SK 11:22
2017-02-10, 15:45 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ogres SC 22:28
2017-02-10, 16:45 Ulbroka U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 18:39
2017-02-11, 10:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 37:21
2017-02-11, 11:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 20:27
2017-02-11, 12:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 18:44
2017-02-11, 14:00 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 12:29
2017-02-12, 10:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Dobeles SS Vangaži 40:16
2017-02-12, 11:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 18:40
2017-02-12, 12:30 Tērvete U-15 (2002.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 18:21
2017-02-18, 12:00 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 23:20
2017-02-18, 12:50 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 13:26
2017-02-18, 13:50 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 16:21
2017-02-18, 15:00 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 26:26
2017-02-18, 15:50 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 23:28
2017-02-18, 17:00 Tērvete U-14 (2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 17:18
2017-02-25, 11:00 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 26:7
2017-02-25, 11:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni IK Auseklis (Rīga) Tērvete 10:21
2017-02-25, 11:50 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Olaines SC Ludzas NSS 9:28
2017-02-25, 11:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri Ogres SC 26:16
2017-02-25, 13:00 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Salaspils SS Olaines SC 26:5
2017-02-25, 13:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Skrīveri IK Auseklis (Rīga) 34:12
2017-02-25, 13:50 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 20:10
2017-02-25, 13:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Ogres SC 15:19
2017-02-25, 15:00 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Salaspils SS 7:16
2017-02-25, 15:00 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Ogres SC IK Auseklis (Rīga) 23:12
2017-02-25, 15:50 Salaspils U-12 (2005.g.), zēni Dobeles SS Olaines SC 15:3
2017-02-25, 15:50 Tērvete U-12 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 17:23
2017-03-04, 11:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 5:31
2017-03-04, 11:50 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Salaspils SS 2:17
2017-03-04, 12:00 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 15:20
2017-03-04, 12:40 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 13:7
2017-03-04, 12:50 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Tērvete 34:24
2017-03-04, 13:30 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Olaines SC 18:3
2017-03-04, 14:00 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Tērvete Ogres SC 25:14
2017-03-04, 14:20 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 23:4
2017-03-04, 14:50 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 25:20
2017-03-04, 15:10 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 18:4
2017-03-04, 16:00 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 25:13
2017-03-04, 16:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:13
2017-03-04, 16:50 Ludza U-13 (2004.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 13:21
2017-03-04, 16:50 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Olaines SC 4:11
2017-03-05, 10:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 2:27
2017-03-05, 10:50 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 12:5
2017-03-05, 11:40 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Olaines SC Ludzas NSS 20:4
2017-03-05, 12:30 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 29:6
2017-03-05, 13:20 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Olaines SC 4:14
2017-03-05, 14:10 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 19:2
2017-03-05, 15:00 Jēkabpils U-12 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 10:29
2017-03-13, 11:00 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 29:5
2017-03-13, 11:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri 14:7
2017-03-13, 11:50 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 16:15
2017-03-13, 12:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 15:13
2017-03-13, 12:40 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 11:25
2017-03-13, 13:30 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 16:8
2017-03-13, 13:30 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 11:9
2017-03-13, 14:20 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 25:10
2017-03-13, 14:30 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 10:18
2017-03-13, 15:10 Ludza U-14 (2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 4:18
2017-03-13, 16:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 14:11
2017-03-13, 17:00 Salaspils U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 12:12
2017-03-18, 15:00 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 18:18
2017-03-18, 16:10 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 10:15
2017-03-18, 17:20 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Salaspils SS Vaiņode 26:23
2017-03-18, 18:30 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 19:14
2017-03-18, 19:40 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:19
2017-03-19, 10:00 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 12:13
2017-03-19, 11:10 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 22:11
2017-03-19, 12:20 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Vaiņode Dobeles SS 18:23
2017-03-19, 13:30 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Skrīveri Salaspils SS 12:12
2017-03-19, 14:40 Ludza U-16 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 19:35
2017-03-25, 12:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Vaiņode Skrīveri 30:14
2017-03-25, 13:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 21:16
2017-03-25, 14:30 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Jūrmalas SS Vaiņode 22:26
2017-03-25, 15:30 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 11:36
2017-03-25, 17:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 21:31
2017-03-25, 18:00 Vaiņode U-15 (2002.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 28:26
2017-04-01, 12:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS
2017-04-01, 13:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete
2017-04-01, 14:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK
2017-04-01, 16:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS (U-16)
2017-04-01, 17:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK
2017-04-01, 18:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS (U-16)
2017-04-02, 09:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode
2017-04-02, 10:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Tērvete Ulbrokas SK
2017-04-02, 11:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ludzas NSS (U-16) Dobeles SS
2017-04-02, 13:00 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Vaiņode Tērvete
2017-04-02, 14:20 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS (U-16)
2017-04-02, 15:40 Vaiņode U-17 (2000.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS
2017-04-08, 10:00 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri
2017-04-08, 11:30 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS
2017-04-08, 13:00 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Salaspils SS Skrīveri
2017-04-08, 14:30 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS
2017-04-08, 15:30 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS
2017-04-08, 17:00 Ludza U-17 (2000.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS
2017-04-09, 10:30 Dobele U-19 (1998.g.), zēni Tērvete Vangaži
2017-04-09, 12:30 Dobele U-19 (1998.g.), zēni Vangaži Ludza
2017-04-09, 14:00 Dobele U-19 (1998.g.), zēni Ludza Tērvete
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg