Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-09-30, 10:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Vaiņode 30:31
2017-09-30, 11:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 25:42
2017-09-30, 12:00 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 34:12
2017-09-30, 13:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 20:35
2017-09-30, 13:30 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:29
2017-09-30, 14:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 30:38
2017-09-30, 15:00 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 16:25
2017-09-30, 16:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 34:28
2017-10-01, 09:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 37:25
2017-10-01, 10:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 24:26
2017-10-01, 12:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 18:17
2017-10-01, 13:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Vaiņode 19:34
2017-10-01, 15:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Dobeles SS 53:29
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 0:10
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Skrīveri 10:0
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 0:10
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Skrīveri 10:0
2017-10-07, 12:00 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 22:7
2017-10-07, 12:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 17:11
2017-10-07, 13:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 21:30
2017-10-07, 13:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 11:7
2017-10-07, 14:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Jūrmalas SS 9:38
2017-10-07, 14:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Olaine 19:12
2017-10-07, 14:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 2 15:20
2017-10-07, 14:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 7:29
2017-10-07, 14:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS 2 Vaiņode 9:15
2017-10-07, 15:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 4:51
2017-10-07, 15:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 13:13
2017-10-07, 16:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 13:25
2017-10-07, 16:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Salaspils SS 2 22:3
2017-10-07, 16:30 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 1:20
2017-10-07, 16:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 11:35
2017-10-07, 17:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Jūrmalas SS 11:45
2017-10-07, 17:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Salaspils SS 20:17
2017-10-07, 17:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Vaiņode 19:7
2017-10-07, 18:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Vangaži 32:9
2017-10-07, 18:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Vaiņode 19:32
2017-10-07, 18:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Salaspils SS 2 28:3
2017-10-07, 19:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS 2 40:17
2017-10-07, 19:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 27:19
2017-10-08, 09:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Vaiņode 14:28
2017-10-08, 10:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 2 22:15
2017-10-08, 11:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 33:3
2017-10-08, 12:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 27:18
2017-10-08, 13:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Dobeles SS 2 31:11
2017-10-14, 12:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Tērvete 4:22
2017-10-14, 12:50 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Dobeles SS 13:9
2017-10-14, 13:40 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 10:11
2017-10-14, 14:30 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 18:4
2017-10-14, 15:20 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 15:13
2017-10-14, 16:10 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 15:10
2017-10-14, 17:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 7:14
2017-10-15, 10:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 15:7
2017-10-15, 10:50 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Skrīveri 4:11
2017-10-15, 11:40 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 6:15
2017-10-15, 12:30 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 10:18
2017-10-15, 13:20 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Salaspils SS 7:14
2017-10-15, 14:10 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Celtnieks Rīga 14:3
2017-10-15, 15:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Tērvete 8:15
2017-10-21, 12:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 19:9
2017-10-21, 12:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 15:18
2017-10-21, 14:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 23:13
2017-10-21, 14:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 1:14
2017-10-21, 16:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 31:6
2017-10-21, 16:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 13:19
2017-11-04, 11:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 10:17
2017-11-04, 11:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 19:3
2017-11-04, 12:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Jūrmalas SS Olaines SC 15:8
2017-11-04, 13:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 13:23
2017-11-04, 13:00 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Ludza Jūrmalas SS 30:16
2017-11-04, 13:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 14:7
2017-11-04, 14:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Ogres SC 16:17
2017-11-04, 14:45 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Tērvete Ludza 28:25
2017-11-04, 15:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 12:19
2017-11-04, 16:30 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 16:37
2017-11-05, 10:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 4:14
2017-11-05, 10:50 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Jūrmalas SS 8:23
2017-11-05, 11:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Olaines SC 18:8
2017-11-05, 12:30 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Jūrmalas SS 7:19
2017-11-05, 13:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Salaspils SS 12:6
2017-11-05, 14:10 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 17:10
2017-11-05, 15:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Jūrmalas SS 10:13
2017-11-05, 15:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Olaines SC 1:8
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 0:10
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 10:0
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 0:10
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 10:0
2017-11-12, 10:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 22:13
2017-11-12, 11:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 9:24
2017-11-12, 12:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 8:20
2017-11-12, 13:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 20:22
2017-11-12, 14:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:21
2017-11-12, 15:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 8:12
2017-11-20, 10:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Dobeles SS 23:37
2017-11-20, 11:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:24
2017-11-20, 12:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 28:23
2017-11-20, 14:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 23:22
2017-11-20, 15:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:24
2017-11-20, 16:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 36:28
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Rīga Vangaži 10:0
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Vangaži 10:0
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Vangaži 10:0
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 0:10
2017-12-02, 11:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 10:14
2017-12-02, 11:50 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 23:20
2017-12-02, 13:50 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 8:24
2017-12-02, 14:40 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 24:10
2017-12-02, 15:40 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 5:24
2017-12-02, 16:30 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 28:14
2017-12-02, 19:50 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS 15:17
2017-12-02, 20:30 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 17:14
2017-12-02, 21:10 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Rīga 12:20
2017-12-03, 09:00 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 22:10
2017-12-03, 09:40 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Rīga Ludzas NSS 19:16
2017-12-03, 10:20 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Rīga 17:13
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg