Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2017-09-30, 10:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Vaiņode 30:31
2017-09-30, 11:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 25:42
2017-09-30, 12:00 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 34:12
2017-09-30, 13:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 20:35
2017-09-30, 13:30 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:29
2017-09-30, 14:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 30:38
2017-09-30, 15:00 Jēkabpils U-19 (1999.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 16:25
2017-09-30, 16:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 34:28
2017-10-01, 09:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 37:25
2017-10-01, 10:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 24:26
2017-10-01, 12:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 18:17
2017-10-01, 13:30 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Vaiņode 19:34
2017-10-01, 15:00 Vaiņode U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Dobeles SS 53:29
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 0:10
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Skrīveri 10:0
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Jūrmalas SS 0:10
2017-10-07, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Skrīveri 10:0
2017-10-07, 12:00 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 22:7
2017-10-07, 12:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 17:11
2017-10-07, 13:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 21:30
2017-10-07, 13:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 11:7
2017-10-07, 14:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Jūrmalas SS 9:38
2017-10-07, 14:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Olaine 19:12
2017-10-07, 14:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 2 15:20
2017-10-07, 14:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 7:29
2017-10-07, 14:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS 2 Vaiņode 9:15
2017-10-07, 15:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 4:51
2017-10-07, 15:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 13:13
2017-10-07, 16:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 13:25
2017-10-07, 16:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Salaspils SS 2 22:3
2017-10-07, 16:30 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 1:20
2017-10-07, 16:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 11:35
2017-10-07, 17:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Jūrmalas SS 11:45
2017-10-07, 17:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Salaspils SS 20:17
2017-10-07, 17:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Vaiņode 19:7
2017-10-07, 18:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Vangaži 32:9
2017-10-07, 18:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Vaiņode 19:32
2017-10-07, 18:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Salaspils SS 2 28:3
2017-10-07, 19:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS 2 40:17
2017-10-07, 19:30 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 27:19
2017-10-08, 09:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Vaiņode 14:28
2017-10-08, 10:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 2 22:15
2017-10-08, 11:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 33:3
2017-10-08, 12:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 27:18
2017-10-08, 13:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Dobeles SS 2 31:11
2017-10-14, 12:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Tērvete 4:22
2017-10-14, 12:50 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Dobeles SS 13:9
2017-10-14, 13:40 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 10:11
2017-10-14, 14:30 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 18:4
2017-10-14, 15:20 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 15:13
2017-10-14, 16:10 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 15:10
2017-10-14, 17:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 7:14
2017-10-15, 10:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 15:7
2017-10-15, 10:50 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Skrīveri 4:11
2017-10-15, 11:40 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 6:15
2017-10-15, 12:30 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 10:18
2017-10-15, 13:20 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Salaspils SS 7:14
2017-10-15, 14:10 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Celtnieks Rīga 14:3
2017-10-15, 15:00 Salaspils U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Tērvete 8:15
2017-10-21, 12:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 19:9
2017-10-21, 12:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 15:18
2017-10-21, 14:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 23:13
2017-10-21, 14:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 1:14
2017-10-21, 16:00 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 31:6
2017-10-21, 16:50 Jēkabpils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 13:19
2017-11-04, 11:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 10:17
2017-11-04, 11:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 19:3
2017-11-04, 12:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Jūrmalas SS Olaines SC 15:8
2017-11-04, 13:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 13:23
2017-11-04, 13:00 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Ludza Jūrmalas SS 30:16
2017-11-04, 13:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 14:7
2017-11-04, 14:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Ogres SC 16:17
2017-11-04, 14:45 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Tērvete Ludza 28:25
2017-11-04, 15:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 12:19
2017-11-04, 16:30 Ludza U-19 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 16:37
2017-11-05, 10:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 4:14
2017-11-05, 10:50 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Jūrmalas SS 8:23
2017-11-05, 11:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Olaines SC 18:8
2017-11-05, 12:30 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Jūrmalas SS 7:19
2017-11-05, 13:20 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Salaspils SS 12:6
2017-11-05, 14:10 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 17:10
2017-11-05, 15:00 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Jūrmalas SS 10:13
2017-11-05, 15:40 Salaspils U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Olaines SC 1:8
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 0:10
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 10:0
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 0:10
2017-11-12, Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 10:0
2017-11-12, 10:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 22:13
2017-11-12, 11:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 9:24
2017-11-12, 12:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 8:20
2017-11-12, 13:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 20:22
2017-11-12, 14:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 7:21
2017-11-12, 15:00 Ludza U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 8:12
2017-11-20, 10:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Dobeles SS 23:37
2017-11-20, 11:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 33:24
2017-11-20, 12:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 28:23
2017-11-20, 14:00 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 23:22
2017-11-20, 15:20 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:24
2017-11-20, 16:40 Tērvete U-17 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 36:28
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Rīga Vangaži 10:0
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Vangaži 10:0
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Vangaži 10:0
2017-12-02, Ludza U-14 (2004.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 0:10
2017-12-02, 11:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 10:14
2017-12-02, 11:50 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 23:20
2017-12-02, 13:50 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 8:24
2017-12-02, 14:40 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 24:10
2017-12-02, 15:40 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 5:24
2017-12-02, 16:30 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 28:14
2017-12-02, 19:50 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS 15:17
2017-12-02, 20:30 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 17:14
2017-12-02, 21:10 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Rīga 12:20
2017-12-03, 09:00 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 22:10
2017-12-03, 09:40 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Rīga Ludzas NSS 19:16
2017-12-03, 10:20 Ludza U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Rīga 17:13
2018-01-12, 17:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Salaspils SS 2 30:0
2018-01-13, 09:30 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Olaine 20:7
2018-01-13, 10:20 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS 2 Vaiņode 4:25
2018-01-13, 10:30 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Skrīveri Jēkabpils SS 8:28
2018-01-13, 11:10 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Olaine 3:20
2018-01-13, 11:20 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 9:22
2018-01-13, 12:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Salaspils SS 2 19:2
2018-01-13, 12:10 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 19:7
2018-01-13, 12:50 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 9:28
2018-01-13, 13:00 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 12:22
2018-01-13, 13:50 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Ludzas NSS 31:4
2018-01-13, 14:40 Jēkabpils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Skrīveri 19:5
2018-01-20, 10:00 Dobele U-17 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 25:21
2018-01-20, 11:00 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Tērvete 11:31
2018-01-20, 11:00 Dobele U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Dobeles SS 17:23
2018-01-20, 11:50 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Ogres SC 10:25
2018-01-20, 12:00 Dobele U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 31:26
2018-01-20, 12:40 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Skrīveri 17:17
2018-01-20, 13:00 Dobele U-17 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 21:24
2018-01-20, 13:30 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Tērvete Salaspils SS 24:17
2018-01-20, 14:00 Dobele U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 25:20
2018-01-20, 14:20 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Ogres SC 13:14
2018-01-20, 15:00 Dobele U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 14:21
2018-01-20, 15:10 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 27:12
2018-01-20, 16:00 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 29:16
2018-01-21, 10:00 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 17:16
2018-01-21, 10:50 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 9:15
2018-01-21, 11:40 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Tērvete Celtnieks Rīga 35:7
2018-01-21, 12:30 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Dobeles SS 14:9
2018-01-21, 13:20 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 23:18
2018-01-21, 14:10 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Tērvete 21:21
2018-01-21, 15:00 Tērvete U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Skrīveri 10:13
2018-01-28, 11:00 Dobele U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 20:16
2018-01-28, 11:50 Dobele U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 13:19
2018-01-28, 12:40 Dobele U-14 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 21:9
2018-01-28, 13:30 Dobele U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 12:17
2018-01-28, 14:20 Dobele U-14 (2004.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 16:14
2018-01-28, 15:30 Dobele U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 24:20
2018-02-07, 17:00 Ludza U-19 (1999.g.), meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 29:18
2018-02-07, 18:30 Ludza U-19 (1999.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 16:29
2018-02-07, 20:00 Ludza U-19 (1999.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 17:27
2018-02-10, 12:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 10:26
2018-02-10, 13:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 20:21
2018-02-10, 14:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 29:22
2018-02-10, 15:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 9:23
2018-02-10, 15:00 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 16:17
2018-02-10, 15:40 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Ogres SC 9:27
2018-02-10, 16:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 24:31
2018-02-10, 16:20 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 17:9
2018-02-10, 17:00 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 9:10
2018-02-10, 17:40 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Jūrmalas SS Olaines SC 31:10
2018-02-10, 18:20 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 21:7
2018-02-10, 19:00 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 17:16
2018-02-10, 19:40 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Jūrmalas SS 8:28
2018-02-11, 09:00 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 12:18
2018-02-11, 10:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 10:24
2018-02-11, 10:00 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Olaines SC 6:8
2018-02-11, 10:50 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Jūrmalas SS 11:22
2018-02-11, 11:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 25:21
2018-02-11, 11:40 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 16:7
2018-02-11, 12:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 18:15
2018-02-11, 12:30 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Salaspils SS 5:19
2018-02-11, 13:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 19:22
2018-02-11, 13:20 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Jūrmalas SS 13:15
2018-02-11, 14:00 Jēkabpils U-16 (2002./2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 31:25
2018-02-11, 14:10 Ludza U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Olaines SC 27:5
2018-02-24, 10:30 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Vangaži Ulbrokas SK 7:23
2018-02-24, 11:30 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Rīga 12:20
2018-02-24, 12:25 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 7:21
2018-02-24, 13:20 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 17:8
2018-02-24, 14:15 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Rīga Ludzas NSS 13:17
2018-02-25, 10:00 Dobele U-14 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 19:27
2018-02-25, 11:00 Dobele U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 16:16
2018-02-25, 12:10 Dobele U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 7:24
2018-02-25, 12:15 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Vangaži 18:4
2018-02-25, 13:10 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 10:14
2018-02-25, 13:10 Dobele U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Ogres SC 23:13
2018-02-25, 14:05 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Rīga Vangaži 23:6
2018-02-25, 14:20 Dobele U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 28:17
2018-02-25, 15:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 15:19
2018-02-25, 15:20 Dobele U-14 (2004.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 14:24
2018-02-25, 15:55 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Rīga 13:10
2018-03-03, 13:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Vangaži 34:15
2018-03-03, 14:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Jūrmalas SS 9:29
2018-03-03, 15:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 7:44
2018-03-03, 16:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 2 33:18
2018-03-03, 17:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Jūrmalas SS Ludzas NSS 12:27
2018-03-04, 10:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Jūrmalas SS Skrīveri 22:15
2018-03-04, 11:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Vangaži 18:27
2018-03-04, 12:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 13:37
2018-03-04, 13:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Jūrmalas SS 12:34
2018-03-04, 14:00 Koknese U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS Ludzas NSS 2
2018-03-13, 11:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Dobeles SS 2 33:16
2018-03-13, 12:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Salaspils SS 23:18
2018-03-13, 13:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Ogres SC 28:13
2018-03-13, 14:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Dobeles SS 2 21:20
2018-03-13, 15:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Vaiņode 13:32
2018-03-14, 09:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 23:24
2018-03-14, 10:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 2 16:27
2018-03-14, 11:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Salaspils SS 28:14
2018-03-14, 12:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Vaiņode 0:10
2018-03-14, 13:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 25:16
2018-03-15, 10:00 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Vaiņode 22:27
2018-03-15, 11:30 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ulbrokas SK 27:26
2018-03-15, 13:00 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 38:35
2018-03-15, 14:30 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 23:36
2018-03-15, 16:00 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 31:34
2018-03-16, 09:00 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Dobeles SS 42:25
2018-03-16, 10:30 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 30:23
2018-03-16, 12:00 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 22:38
2018-03-16, 13:30 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 18:23
2018-03-16, 15:00 Dobele U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Vaiņode 23:46
2018-03-24, 09:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Dobeles SS 13:13
2018-03-24, 09:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 10:14
2018-03-24, 10:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Olaine Jēkabpils SS 14:23
2018-03-24, 11:30 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Dobeles SS Salaspils SS 4:19
2018-03-24, 12:30 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 20:16
2018-03-24, 13:20 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS Olaine 15:12
2018-03-24, 14:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 11:18
2018-03-24, 14:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS 2 Skrīveri 13:16
2018-03-24, 15:40 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 18:15
2018-03-24, 16:20 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 2 19:6
2018-03-24, 17:20 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Ludzas NSS Skrīveri 21:13
2018-03-24, 18:00 Salaspils U-13 (2005.g.), meitenes Salaspils SS 2 Vaiņode 8:12
2018-04-14, 10:00 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Ogres SC 6:15
2018-04-14, 10:50 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Salaspils SS 7:15
2018-04-14, 11:40 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Tērvete Skrīveri 17:11
2018-04-14, 12:30 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 13:12
2018-04-14, 13:20 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 10:9
2018-04-14, 14:10 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Tērvete 25:18
2018-04-14, 15:00 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Ludzas NSS 20:19
2018-04-15, 10:00 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Ogres SC 4:13
2018-04-15, 10:50 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Dobeles SS Tērvete 11:18
2018-04-15, 11:40 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Skrīveri Salaspils SS 13:17
2018-04-15, 12:30 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Celtnieks Rīga Dobeles SS 7:15
2018-04-15, 13:20 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Ludzas NSS Tērvete 16:22
2018-04-15, 14:10 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Ogres SC Skrīveri 12:15
2018-04-15, 15:00 Ogre U-13 (2005.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 24:10
2018-04-21, 12:30 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Olaines SC 3:19
2018-04-21, 13:10 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Jūrmalas SS 7:21
2018-04-21, 13:50 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 17:9
2018-04-21, 14:30 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Salaspils SS 10:12
2018-04-21, 15:10 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Celtnieks Rīga Jūrmalas SS 7:29
2018-04-21, 15:50 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Olaines SC 15:10
2018-04-21, 16:30 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Jūrmalas SS 13:15
2018-04-21, 17:10 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 9:25
2018-04-22, 09:30 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 12:22
2018-04-22, 10:10 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 17:7
2018-04-22, 10:50 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Jūrmalas SS Olaines SC 20:8
2018-04-22, 11:30 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 5:15
2018-04-22, 12:10 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Salaspils SS Celtnieks Rīga 10:9
2018-04-22, 12:50 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Olaines SC Ogres SC 14:13
2018-04-22, 13:30 Ogre U-12 (2006.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 7:18
2018-04-28, Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Rīga 0:10
2018-04-28, Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Ogres SC Tērvete 10:0
2018-04-28, Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Tērvete Vangaži 0:10
2018-04-28, Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Tērvete 10:0
2018-04-28, 10:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Vangaži Ogres SC 13:18
2018-04-28, 11:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Rīga Salaspils SS 16:15
2018-04-28, 12:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Dobeles SS 10:20
2018-04-28, 12:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 15:27
2018-04-28, 13:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 17:21
2018-04-28, 13:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Ogres SC Rīga 12:27
2018-04-28, 14:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ulbrokas SK Ludzas NSS 18:12
2018-04-28, 14:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Rīga Vangaži 29:7
2018-04-28, 15:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 16:26
2018-04-28, 15:00 Salaspils U-14 (2004.g.), zēni Salaspils SS Ogres SC 17:16
2018-04-29, 09:00 Salaspils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 10:17
2018-04-29, 09:50 Salaspils U-14 (2004.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 7:17
2018-04-29, 10:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 9:11
2018-04-29, 10:40 Salaspils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 23:13
2018-04-29, 11:00 Ulbroka U-14 (2004.g.), zēni Vaiņode Ulbrokas SK 21:19
2018-04-29, 11:30 Salaspils U-14 (2004.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 0:10
2018-04-29, 12:20 Salaspils U-14 (2004.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 28:14
2018-04-29, 13:10 Salaspils U-14 (2004.g.), meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 18:23
2018-05-04, 16:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS Vaiņode 22:21
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Skrīveri 0:10
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Vangaži 0:10
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Skrīveri 0:10
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Dobeles SS 2 10:0
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS 2 Salaspils SS 0:10
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS 2 Dobeles SS 2 1:1
2018-05-05, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Ludzas NSS 2 10:0
2018-05-05, 12:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 36:23
2018-05-05, 13:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 3:20
2018-05-05, 14:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 24:23
2018-05-05, 15:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Jēkabpils SS Vaiņode 24:22
2018-05-05, 16:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Dobeles SS 12:28
2018-05-05, 17:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Ludzas NSS 19:25
2018-05-05, 17:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Jūrmalas SS 21:18
2018-05-05, 18:15 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Ludzas NSS Jūrmalas SS 25:19
2018-05-05, 19:15 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Dobeles SS 29:31
2018-05-06, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Ludzas NSS 2 10:0
2018-05-06, Ludza U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Ludzas NSS 2 10:0
2018-05-06, 09:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 8:19
2018-05-06, 10:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 24:17
2018-05-06, 10:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Vaiņode Jūrmalas SS 24:22
2018-05-06, 11:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Vaiņode Salaspils SS 19:22
2018-05-06, 11:00 Vaiņode U-16 (2002./2003.g.), zēni Dobeles SS Ludzas NSS 18:22
2018-05-06, 12:00 Dobele U-16 (2002./2003.g.), meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 26:9
2018-05-08, 18:10 Salaspils U-16 (2002./2003.g.), zēni Salaspils SS Skrīveri 23:17
2018-05-08, 19:10 Salaspils U-16 (2002./2003.g.), zēni Skrīveri Vangaži 35:27
2018-05-09, 17:10 Ogre U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Ogres SC 23:24
2018-05-09, 18:10 Ogre U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Skrīveri 22:34
2018-05-13, 12:00 Vangaži U-16 (2002./2003.g.), zēni Vangaži Salaspils SS 20:32
2018-05-13, 12:00 Dobele U-19 (1999.g.), zēni Ludza Jūrmalas SS 40:18
2018-05-13, 13:00 Vangaži U-16 (2002./2003.g.), zēni Ogres SC Salaspils SS 10:32
2018-05-13, 13:45 Dobele U-19 (1999.g.), zēni Jūrmalas SS Tērvete 21:45
2018-05-13, 15:30 Dobele U-19 (1999.g.), zēni Tērvete Ludza 28:19
2018-05-19, 13:00 Ludza U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Ludzas NSS 8:23
2018-05-19, 14:00 Ludza U-17 (2001.g.), meitenes Dobeles SS Vaiņode 17:10
2018-05-19, 15:00 Ludza U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Vaiņode 18:13
2018-05-19, 16:00 Ludza U-17 (2001.g.), meitenes Skrīveri Dobeles SS 15:22
2018-05-19, 17:00 Ludza U-17 (2001.g.), meitenes Vaiņode Skrīveri 22:12
2018-05-19, 18:00 Ludza U-17 (2001.g.), meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 25:20
2018-05-26, 14:00 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Dobeles SS 31:19
2018-05-26, 15:30 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Ulbrokas SK 23:20
2018-05-26, 17:00 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Dobeles SS 36:21
2018-05-26, 18:30 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Tērvete 18:28
2018-05-26, 20:00 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Ludzas NSS 29:27
2018-05-27, 10:00 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Ulbrokas SK Dobeles SS 19:18
2018-05-27, 11:30 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Tērvete Ludzas NSS 18:17
2018-05-27, 13:00 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Dobeles SS Vaiņode 18:25
2018-05-27, 14:30 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 20:19
2018-05-27, 16:00 Ludza U-18 (2000./2001.g.), zēni Vaiņode Tērvete 25:13
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg