Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Viesos Handbola puslaikā - Laura Ņeverovska

2018-05-23

23. maija raidījumā "Handbola puslaiks", kas katru trešdienu notiek "Sporta mikrofona" Facebook profilā, viesos būs "REIR Dobele" līdere Laura Ņeverovska.

Raidījuma Handbola puslaiks viesos - Austris Tuminskis

2018-05-16

Iknedēļas raidījumā "Handbola puslaiks" šonedēļ viesos Latvijas čempions Dobeles "Tenax" rindās un Latvijas čempionāta labākais saspēles vadītājs Austris Tuminskis.

Veršakovs: Lai uzvarētu, bija jāneitralizē vismaz viens – Lazdiņš vai Puriņš

2018-05-09

Aizvadītās nedēļas nogalē ar Dobeles "Tenax" uzvaru sērijā 3-1 pret "Celtnieks Rīga" noslēdzās SynotTip handbola Virslīgas sezona. Uz izšķirošajām spēlēm atskatās sezonas labākais treneris Sandris Veršakovs (Tenax) un vērtīgākais spēlētājs Artūrs Lazdiņš (Celtnieks).

SynotTip Virslīgas finālspēļu prognozēs uzvar Aleksejs Babra

2018-05-08

Līdz ar SynotTip handbola Virslīgas noslēgumu beidzies arī prognožu konkurss, kurā bija jānosaka zelta un bronzas sēriju uzvarētāji, rezultāti sērijās, kā arī vērtīgākais spēlētājs.

Latgols handbolistes izcīna bronzas medaļas

2018-05-06

Šodien par Latvijas sieviešu čempionāta bronzas medaļniecēm kļuva Ludzas "Latgols" handbolistes, kas izbraukumā ar 27:24 pārspēja "REIR Dobele", sērijā būdamas pārākas ar 2-0.

Tenax pēc gada pārtraukuma triumfē Latvijas čempionātā (+foto)

2018-05-05

Šodien par SynotTip handbola Virslīgas uzvarētājiem pēc gada pārtraukuma un ceturto reizi pēdējo piecu gadu laikā kļuva Dobeles "Tenax" handbolisti, kas izbraukumā ar 30:22 pieveica "Celtnieks Rīga", sērijā triumfējot ar 3-1.

Celtnieks pret Tenax: līdzsvars sērijā vai jauns čempions?

2018-05-05

Sestdien plkst. 16:00 SynotTip handbola Virslīgā ceturto finālspēli aizvadīs pašreizējie čempioni "Celtnieks Rīga" un regulārā čempionāta uzvarētāji Dobeles "Tenax". Tiešraide kanālā Sportacentrs.com TV un internetā.

Sezonas vērtīgākie spēlētāji – Lazdiņš un Asare

2018-05-05

Par Latvijas čempionāta sezonas vērtīgākajiem spēlētājiem komandu pārstāvju balsojumā atzīti Artūrs Lazdiņš (Celtnieks Rīga) un Ivita Asare (Stopiņu NHK).

Stopiņu NHK trešo gadu pēc kārtas triumfē Latvijas čempionātā

2018-04-30

Par Latvijas čempionāta sievietēm uzvarētājām trešo gadu pēc kārtas kļuvušas Stopiņu NHK handbolistes, kas šodien izbraukumā ar 23:17 apspēlēja Jēkabpils sporta skolu un sērijā līdz divām uzvarām triumfēja ar 2-0.

Latgols otro gadu pēc kārtas izcīna bronzu

2018-04-29

Šovakar par SynotTip handbola Virslīgas bronzas medaļniekiem otro sezonu pēc kārtas kļuva Ludzas "Latgols" handbolisti, kas savā laukumā ar 28:26 pieveica "Ogre/Miandum" un sērijā līdz trim uzvarām izrādījās pārāki ar 3-1.

Latgols dāmas ar uzvaru sāk bronzas sēriju

2018-04-29

Latvijas čempionāta sievietēm bronzas sēriju ar uzvaru šodien uzsāka Ludzas "Latgols" handbolistes, kas savā laukumā ar 34:25 apspēlēja "REIR Dobeli".

Jansons saimnieko vārtos, Tenax uzvar un panāk sērijā 2-1

2018-04-28

SynotTip handbola Virslīgas finālsērijas trešajā spēlē Dobeles "Tenax", teicami spēlējot tās vārtsargam Uldim Jansonam, savā laukumā ar 25:19 pieveica Rīgas "Celtnieku", sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-1.

Stopiņu NHK handbolistes ar uzvaru sāk finālsēriju

2018-04-28

Šovakar ar uzvaru Latvijas čempionāta finālu sievietēm uzsāka esošās čempiones Stopiņu NHK, kas savā laukumā ar 27:24 pieveica Jēkabpili, sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Zelta fināls: kurš pārņems vadību sērijā?

2018-04-28

Sestdien, 28. aprīlī, plkst. 17:00 Dobelē tiks aizvadīta SynotTip handbola Virslīgas finālsērijas trešā spēle, kurā mājiniece "Tenax" uzņems Rīgas "Celtnieku". Tiešraide Sportacentrs.com TV.

Stopiņu NHK un Jēkabpils sāk cīņu par titulu

2018-04-28

Sestdien, 28. aprīlī, plkst. 17:00 Ulbrokā ar Stopiņu NHK un Jēkabpils sporta skolas dueli startēs Latvijas čempionāta sievietēm finālsērija, kas ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām.