Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''Latgols'' interesantā spēlē tiek galā ar ''Jūrmalas Sports'' pretestību

2018-09-30

SynotTip handbola Virslīgas turnīrā šovakar ''Latgols'' izcīnīja ceturto uzvaru četrās spēlēs, viesos ar 32:29 pieveicot ''Jūrmalas Sports'', kas vairākas reizes spēles gaitā spēja atspēlēties, taču izskaņā atzina pretinieku pārākumu.

Ludzas ''Latgols'' uz spēli Jūrmalā ieradās ar perfektu bilanci 3-0, kamēr ''Jūrmalas Sports'' līdz šim bija uzvarējusi tikai vienu spēli. Favorītu statusā neapšaubāmi bija ''Latgola'' handbolisti, kuri arī labāk iesāka spēli diezgan ātri iegūstot četru piecu vārtu pārsvaru.

Māris Grēberis ar vairākiem precīziem metieniem visa puslaika gaitā neļāva ''Latgolam'' aizbēgt tālāk, jo bija nogriežņi, kad viesiem iniciatīva bija diezgan izteikta. Puslaika izskaņā ''Jūrmalas Sports'' padevās pāris labas epizodes, kas ļāva noslēgt pirmās 30 minūtes ar četru vārtu deficītu (15:19).

Otrā puslaika ievadā līdera cienīgu sniegumu demonstrēt sāka Rolands Ivanovs, kā rezutātā ''Jūrmalas Sports" deldēja rezultāta starpību un 41. minūtē arī izlīdzināja rezultātu (22:22). Šajā brīdī divus vārtus īsā laikā guva ''Latgola'' līderis Normunds Seņkāns. Pārņemt vadību jūrmalniekiem vairs nedevās, ''Latgols'' droši nospēlēja galotni un uzvarēja 32:29.

''Latgols'' sastāvā nebija viena izteikta uzbrukuma līdera, rezultatīvākais ar septiņiem bija Normunds Seņkāns, pa pieciem vārtiem Jānim Pavlovičam un Kristapam Loginam. ''Jūrmalas Sports'' sastāvā 18 metieni un 11 vārti Rolandam Ivanovam, bet astoņi vārti Mārim Grēberim.