Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''Latgols'' izcīna uzvaru un pietuvojas ''Celtniekam''

2018-12-07

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā pie uzvaras tika ''Latgols'', kas viesos itin saspringtā spēlē ar 31:28 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu ''MSĢ/LAT-Hertz''.

Jau pašā spēles sākumā ''Latgols'' īsā laikā ieguva divu trīs vārtu pārsvaru, bet nekur tālāk Murjāņu komanda pretiniekus nelaida, un 19. minūtē atkal panāca līdzsvaru (10:10). ''MSĢ/LAT-Hertz'' gan ļoti vāji nospēlēja puslaika noslēdzošo daļu, kad neizdevās spēle ne uzbrukumā, ne aizsardzībā, kā rezultātā ''Latgols'' handbolisti ieguva piecu vārtu handikapu - 18:13.

Otrā puslaika sākumā četras piecas minūtes viesu pārsvars saglabājās piecu sešu vārtu apmērā, bet no rezultāta 16:22 piecus vārtus pēc kārtas guva mājinieki, kuri pēc Armanda Usāna diviem precīziem metieniem 90 sekunžu laikā pietuvojās līdz 21:22. Izlīdzināt rezultātu ''MSĢ/LAT-Hertz'' nevienā brīdī tā arī nespēja, ''Latgols'' itin pārliecinoši nospēlēja izskaņu un izcīnīja uzvaru ar 31:28.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā bija ''Latgols'' komandas uzbrukuma līderis Normunds Seņkāns, kurš izcēlās ar 11 vārtu guvumiem. Endijs Kušners komandas uzvarā izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem. ''MSĢ/LAT-Hertz'' sastāvā septiņi vārti Ņikitam Pančenko un Edgaram Krieviņam, bet pa sešiem vārtiem guva Armands Usāns un Antons Šuleiko.

Pēc šīvakara spēles ''Latgols'' ar bilanci 9-4 un 18 punktiem pietuvojās otrajā vietā esošajai ''Celtnieks Rīga'' komandai, kurai ir tikai par punktu vairāk. ''MSĢ/LAT-Hertz'' ar 5-1-7 joprojām ir ceturtajā vietā, bet jāatgādina, ka šī vienība čempionātā startē ārpus konkurences.