Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''Latgols'' otrajā puslaikā salauž ''Jūrmalas Sports'' pretestību

2018-11-24

Sestdienas vakarā SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika tikai viena spēle, kurā Ludzas ''Latgols'' savā laukumā visai sarežģītā spēlē galarezultātā ar 36:31 pieveica "Jūrmalas Sports'' handbolistus.

''Latgols'' līdz šai spēle ar 6-3 bilanci bija visai drošā trešajā vietā, taču iepriekšējā spēlē Ludzas komanda spēja gūt tikai 16 vārtus un viesos zaudēja ''Ogrei''. ''Jūrmalas Sports'' tikmēr Ludzā ieradās ar bilanci 3-1-6 un septīto vietu astoņu komandu konkurencē, bet uzvaras gadījumā jūrmalniekiem bija visas iespējas atgriezties cīņā par labāko četrinieku.

Mača pirmajā puslaikā abas komandas demonstrēja rezultatīvu handbolu un šādā spēlē nevienai no vienībām būtisku pārsvaru iegūt neizdevās - pēc 30 nospēlētām minūtēm ''Latgols'' bija vadībā ar minimālu 16:15 pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā ''Latgolam'' visu laiku bija divu trīs vārtu handikaps, bet nekur tālāk mājinieki nespēja aizbēgt, un 46. minūtē Rolands Ivanovs ar precīzu metienu atkal panāca līdzsvaru - 24:24. Izskaņā ''Latgols'' spēlēja krietni pārliecinošāk, ''Jūrmalas Sports'' nekādi netika galā ar saviem uzdevumiem aizsardzībā, un ar rezultatīvu handbolu ''Latgols'' arī nodrošināja sev uzvaru spēlē - 36:31.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar deviņiem gūtiem vārtiem šajā vakarā bija Normunds Seņkāns, kurš kopumā izpildīja 11 metienus pa vārtiem. Jānis Pavlovičs spēli noslēdza ar septiņiem vārtiem, bet pa pieciem pievienoja Endijs Kušners un Aivars Strazds. ''Jūrmalas Sports'' sastāvā labākais ar 11 vārtiem bija Rolands Ivanovs. Albertam Gulbim šajā spēlē septiņi vārti, bet Māris Grēberis izcēlās ar pieciem.