Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''MSĢ/LAT-Hertz'' vēlreiz uzvar un nostiprinās četriniekā

2018-11-02

SynotTip handbola Virslīgas turnīrā šovakar ceturto uzvaru astoņās spēlēs izcīnīja Arnolda Straumes vadītā ''MSĢ/LAT-Hertz'' komanda, kas viesos diezgan pārliecinoši ar rezultātu 31:24 pieveica ''Vaiņodes'' handbolistus, tādā veidā nostiprinoties turnīra tabulas ceturtajā pozīcijā.

Abas komandas sezonas sākumā bija demonstrējušas pietiekami veiksmīgu sniegumu, brīžiem pat pārsteidzot ar labo spēli un sasniegtajiem rezultātiem. Pirms šīvakara cīņas Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandas, kas startē ārpus konkurences ar 3-4 bilanci bija ceturtajā vietā turnīra tabulā, kamēr ''Vaiņodei' arī bija trīs uzvaras, bet vienu zaudējumu vairāk un attiecīgi piektā pozīcija.

''Vaiņode'' mača ievadā demonstrēja stabilu sniegumu, ātri ieguva divu vārtu pārsvaru un priekšā bija līdz pat puslaika otrajai daļai. ''MSĢ/LAT-Hertz" vadībā pirmo reizi izvirzījās tikai 21. minūtē pēc Andra Domanska izpildītā metiena. Niķita Pančenko un Kristiāns Ingus Jonuška ar vārtu guvumiem ieguva jau trīs vārtu handikapu (13:10), ko viesi saglabāja līdz pat puslaika beigām, pirmās 30 minūtes noslēdzot ar 16:13 pārsvaru.

''MSĢ/LAT-Hertz'' spēles otrajā daļā demonstrēja ļoti labu spēli aizsardzībā, kā rezultātā mājiniekiem nemaz nebija iespēju lauzt spēles gaitu. Puslaika ietvaros Straumes vadītā komanda ieguva arī septiņu vārtu handikapu, tādējādi bez lielas nervozitātes varēja aizvadīt mača izskaņu, galarezultātā izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 31:24, sezonā gūstot jau ceturto uzvaru aizvadītajās astoņās spēlēs.

Uzvarētāju komandā šajā spēlē nebija viena izteikta līdera, bet labākais vārtu guvējs ar sešiem precīziem metieniem bija Antons Šuleiko. Pa pieciem vārtiem guva Andris Domanskis, Ņikita Pančenko un Viktors Fadejevs. ''Vaiņodes'' sastāvā ar septiņi vārti Oskaram Pāvilam, bet pa pieciem Matīsam Mickum un Kristeram Plūmem.