Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''Tenax Dobele'' turpina krāt uzvaras, Ogre apspēlē Jūrmalu

2018-12-01

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā pie uzvarām tika ''Tenax Dobele'' un ''Ogres'' komandas, pārspējot attiecīgi Ludzas ''Latgolu'' un ''Jūrmalas Sports''.

''Tenax Dobele'' un ''Latgols'' spēlē pirmajā puslaikā par aizsardzību maz domāja abas komandas, bija ātrs handbols, bumbas vārtos lidoja viena pēc otras, tādējādi abām komandām puslaika gaitā izdevās veikt izrāvienus, bet puslaika beigās tablo četru vārtu pārsvaru vēstīja ''Tenax Dobele'' komandai - 22:18. Jāpiemin, ka puslaika vidusdaļā ''Latgolam'' bija plus četri (13:9).

Otrā puslaika ievadā labāk darbojās ''Tenax Dobele'', kas spēja ātri iegūt diezgan būtisku pārsvaru - 26:20. Turpinājumā skrieties ar čempionāta līdervienību viesi vairs nebija gatavi. ''Tenax Dobele'' demonstrēja izcilu uzbrukuma handbolu, uzlaboja vēl arī aizsardzību, un galarezultātā mājinieki izcīnīja graujošu uzvaru ar 46:30, svinot 13. uzvaru tikpat aizvadītajās spēlēs.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar desmit vārtiem bija Nils Kreicbergs, sešus guva Andis Ērmanis un Oskars Arājs, bet piecus pievienoja Aleksandrs Krastiņš. ''Latgols'' sastāvā ar deviņiem precīziem metieniem izcēlās Jānis Pavlovičs.

Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma pāris izmaiņas sastāvā veikusī ''Ogre'' turpina apliecināt savu potenciālu. Pret ''Jūrmalas Sports'' ogrēnieši šodien pirmajā puslaikā ielika ļoti stabilus pamatus uzvarai visā spēlē - viesi labi spēlēja gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, 30 minūtēs iekrājot desmit vārtu handikapu (19:9). Mača otrajā daļā mājinieki neapdraudēja ''Ogres'' uzvaru, viesiem izcīnot panākumu ar 32:21.

''Ogres'' līderis Arvis Laganovskis bija rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā ar astoņiem gūtiem vārtiem. Seši vārti Ingum Kivleniekam. ''Jūrmalas Sports'' rindās ar septiņiem vārtiem izcēlās Rolands Ivanovs.

''Tenax Dobele'' ar 13 uzvarām 13 spēlēs tikai vēl vairāk nostiprinājās pirmajā vietā, bet ''Ogrei'' pēc šīvakara uzvaras izdevies ielauzties labāko četriniekā.