Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Jaunākās galerijas

Čempionāta ievadā ''Celtnieks'' bez sava līdera Artūra Lazdiņa ierindā piedzīvoja negaidītu zaudējumu ar 30:32 pret ''Latgolu'', taču otrajā spēlē reabilitējās Ogrē un svinēja panākumu ar 35:29, kontrolējot spēles notikumus ar pašu spēles sākumu. ''Jūrmalas Sports'' tikmēr pirmajā spēlē ar 30:24 pieveica ''ASK/LSPA'', bet otrajā cīņā izjuta iepriekšējās sezonas čempiones ''Tenax Dobele'' spēku - 21:36.

''Jūrmalas Sports'' šovakar izdevās labs pirmais uzbrukums, kad vienīgo reizi šajā spēlē viesus vadībā izvirzīja Uldis Zariņš. Līdz 10. minūtei rezultāts uz tablo vēl attīstījās līdzīgi, bet tad īsā laikā divus vārtus guva Vladislavs Košmans, pa reizei izcēlās Artis Kurmēns un Rihards Leja, kā rezultātā ''Celtnieks'' ieguva plus četri - 9:5. Aizsardzībā ''Jūrmalas Sports'' netika galā ar rīdziniekiem, kuru sastāvā izcēlās daudzi spēlētāji, nevis bija viens izteikts līderis. Līdz puslaika beigām ''Celtnieks'' lielā mērā jau bija izšķīris spēles likteni - 19:10.

Otrais puslaiks startēja ar ''Celtnieka'' četru vārtu izrāvienu, kas noņēma pilnīgi visus jautājumus par uzvarētāju šajā spēlē - 23:10. Diemžēl ''Jūrmalas Sports'' vairs nespēja skatītājiem sarūpēt kaut mazāko intrigu, bet ''Celtnieks'' tikmēr priecēja ar ātru un rezultatīvu handbolu. Rīgas komandas pārsvars turpināja pieaugt, un ''Celtnieks'' kļuva par otro komandu šajā sezonā, kas spēlē sasniegusi 40 vārtu robežu, galarezultātā izcīnot panākumu ar 41:21.

Normunds Blome šajā spēlē iespēju deva visiem savas komandas handbolistiem, un vismaz divus vārtus šajā cīņā guva 12 spēlētāji. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar septiņiem vārtu guvumiem bija Artis Kurmēns, seši vārti Artūram Lazdiņam. ''Jūrmalas Sports'' rindās pa četriem vārtiem guva Rolands Ivanovs un Uldis Zariņš.

SynotTip handbola Virslīga, 19. septembris
Celtnieks Rīga - Jūrmalas Sports 41:21 (19:10)

Celtnieks Rīga: Kurmēns 7, Lazdiņš 6, Balceris 5, Popens 4, Freibergs 3, Košmans 3, Černousovs 3, Lisovskis 2, Leja 2, Čikuts 2, Petuhovs 2, Kļaviņš 2, Lejnieks, Jablonskis, Puriņš, Buračevskis
Jūrmalas Sports: Ivanovs 4, Zariņš 4, Gulbis 3, Narme 3, Grīnbergs 3, Grēberis 2, Zvejnieks 1, Vilsons 1, Korzāns, Ričards Frīdenbergs, Roberts Frīdenbergs, Piševs, Jaunzems

''SynotTip'' handbola Virslīgas turnīrā otro uzvaru izcīnījusi pagājušās sezonas fināliste ''Celtnieks Rīga'', kas savā laukumā pierādīja komandas uzbrukuma potenciālu, guva vairāk nekā 40 vārtus un ar rezultātu 41:21 sagrāva ''Jūrmalas Sports'' handbolistus.