Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram


Spēļu kalendārs "Jūrmala 2016"

9. jūlijs

Vīrieši (1. laukums) Rez. Sievietes (2. laukums) Rez.
10:00 HC Vityaz - Celtnieks 2:0 (31:19) 10:00 REIR Dobele - Salaspils SS 0:2 (20:24)
10:30 Blue Jackets - Minsk All Star Crew 2:1 (31:23) 10:30 Ogre - Jēkabpils SS 2:1 (24:22)
11:00 HK Ogre/Miandum - HK RVR 2:0 (27:14) 11:00 LSPA - Reval Sport 2:0 (19:17)
11:30 Celtnieks Rīga - Tenax Dobele 0:2 (27:31) 11:30 Taiesti Savi - REIR Dobele 1:2 (27:27)
12:00 Minsk All Star Crew - ASK/LSPA 1:2 (32:37) 12:00 Jēkabpils SS - HC Tallinn 2:1 (24:21)
12:30 HK RVR - Ludza 0:2 (16:32) 12:30 Reval Sport - Olaines Dīvas 2:1 (28:19)
13:00 Tenax Dobele - Vityaz 2:0 (25:21) 13:00 Salaspils SS - Taiesti Savi 2:0 (23:19)
13:30 ASK/LSPA - Blue Jackets 1:2 (34:35) 13:30 HC Tallinn - Ogre 0:2 (19:23)
14:00 Ludza - HK Ogre/Miandum 2:0 (33:16) 14:00 Olaines Dīvas - LSPA 1:2 (23:30)
14:30 (A1) Tenax Dobele - (C3) HK RVR 2:0 (31:23) 14:30 (A1) Salaspils - (C3) Olaines Dīvas 2:1 (39:25)
15:00 (B1) Blue Jackets - (A3) Celtnieks Rīga 2:0 (26:18) 15:00 (B1) Ogre - (A3) Taiesti Savi 0:2 (13:24)
15:30 (C1) Ludza - (B3) Minsk All Star Crew 2:0 (27:15) 15:30 (C1) LSPA - (B3) HC Tallinn 2:0 (23:16)
16:00 (C3) HK RVR - (B2) ASK/LSPA 2:0 (24:13) 16:00 (C3) Olaines Dīvas - (B2) Jēkabpils SS 0:2 (22:30)
16:30 (A3) Celtnieks Rīga - (C2) HK Ogre/Miandum 0:2 (13:40) 16:30 (A3) Taiesti Savi - (C2) Reval Sport 2:0 (26:16)
17:00 (B3) Minsk All Star Crew - (A2) HC Vityaz 1:2 (33:42) 17:00 (B3) HC Tallinn - (A2) REIR Dobele 0:2 (15:23)
17:30 (B2) ASK/LSPA - (A1) Tenax Dobele 2:1 (40:38) 17:30 (B2) Jēkabpils SS - (A1) Salaspils 0:2 (22:27)
18:00 (C2) HK Ogre/Miandum - (B1) Blue Jackets 2:0 (30:20) 18:00 (C2) Reval Sport - (B1) Ogre 0:2 (17:23)
18:30 (A2) HC Vityaz - (C1) Ludza 0:2 (23:31) 18:30 (A2) REIR Dobele - (C1) LSPA 1:2 (28:23)

10. jūlijs

Vīrieši (1. laukums) Rez. Sievietes (2. laukums) Rez.
10:00 7. v. - 9. v.: HK RVR - Celtnieks 2:1 (35:31) 10:00 7. v. - 9. v.: Reval Sport - HC Tallinn 2:0 (22:10)
10:30 4. v. - 5. v.: Blue Jackets - ASK/LSPA 2:0 (31:25) 10:30 4. v. - 5. v.: Taiesti Savi - REIR Dobele 2:1 (31:24)
11:00 9. v. - 8. v.: Celtnieks - MInsk All Star Crew 2:1 (35:25) 11:00 9. v. - 8. v.: HC Tallinn - Olaines Dīvas 1:2 (23:25)
11:30 3. v. - 6. v.: HK Ogre/Miandum - Vityaz 2:1 (26:25) 11:30 3. v. - 6. v.: Ogre - Jēkabpils SS 0:2 (16:24)
12:00 8. v. - 7. v.: Minsk All Star Crew - HK RVR 2:0 (38:31) 12:00 8. v. - 7. v.: Olaines Dīvas - Reval Sport 1:2 (23:25)
12:30 Best4: Ludza - Blue Jackets 1:2 (28:29) 1230 Best4: Salaspils - Taiesti Savi 2:1 (33:31)
13:00 Best4: Tenax Dobele - HK Ogre/Miandum 0:2 (28:36) 13:00 Best4: LSPA - Jēkabpils SS 2:1 (29:30)
13:30 Azarta 1. pusfināls: Vityaz - Minsk All Star 2:1 (36:20) 13:30 Azarta 1. pusfināls: Ogre - Reval Sport w:0
14:00 Azarta 2. pusfināls: Celtnieks - ASK/LSPA 2:0 (32:14) 14:00 Azarta 2. pusfināls: REIR Dobele - Olaines Dīvas 2:0 (26:15)
14:30 Best4: Blue Jackets - HK Ogre/Miandum 0:2 (25:29) 14:30 Best4: Taiesti Savi - Jēkabpils SS 0:2 (24:29)
15:00 Best4: Ludza - Tenax Dobele 2:0 (35:15) 15:00 Best4: Salaspils - LSPA 2:1 (25:20)
15:30 Azarta kausa fināls: Vityaz - Celtnieks 2:0 (25:18) 15:30 Azarta kausa fināls: Ogre - REIR Dobele 2:1 (25:21)
16:00 Best4: Tenax Dobele - Blue Jackets 1:2 (29:24) 16:00 Best4: LSPA - Taiesti Savi 1:2 (22:21)
16:30 Best4: HK Ogre/Miandum - Ludza 0:2 (22:35) 16:30 Best4: Jēkabpils SS - Salaspils 2:1 (34:28)
17:00 APBALVOŠANA
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • ldz-rss.jpg
  • inbox.jpg
  • tvnet.jpg
  • tradzjaa;s.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • 11625.jpg
  • lkssa.jpg
  • joma-s.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg