Krištopānam nepatīkams zaudējums, Klešnikam neizšķirts pret Pētersonu

20.02.2020 22:29

Šovakar Vācijas Bundeslīgā spēles aizvadīja divi Latvijas nacionālās izlases handbolisti. Daiņa Krištopāna "Fuchse Berlin" piedzīvoja negaidītu zaudējumus viesos, savukārt Evars Klešniks pie uzvaras neļāva tikt Latvijas handbola audzēknim Aleksandram Pētersonam.

Daiņa Krištopāna "Fuchse Berlin" iepriekšējā kārtā izcīnīja svarīgu uzvaru pret tiešo konkurenti "Magdeburg". Ceturtdienas vakarā Vācijas galvaspilsētas komanda viesojās pie "Minden", kur bija izteiktu favorītu statusā, ko gan laukumā vajadzīgajā rezultātā pārvērst nespēja.

"Fuchse Berlin" zaudēja abos spēles puslaikos, visā mačā atzīstot pretinieku pārākumu ar 25:30. Dainis šajā spēlē izpildīja deviņus metienus pa vārtiem un guva četrus vārtus. Latvietim arī viena rezultatīva piespēle un viens divu minūšu sods.

Citā Bundeslīgas mačā Latvijas handbola audzēkņa Aleksandra Pētersona pārstāvētā "Rhein-Neckar" uzņēma Latvijas izlases aizsardzības balsta Evara Klešnika "Lemgo Lippe". Klešnika komanda pēc pirmā puslaika negaidīti bija vadībā ar 18:14, taču visā spēlē galarezultātā tika fiksēts neizšķirts – 29:29.

Pētersons ar četru metienu palīdzību guva divus vārtus, kā arī atdeva divas rezultatīvas piespēles. Aizsardzības balsts Klešniks šajā spēlē izvairījās no noraidījumiem un bloķēja vienu pretinieku metienu.