Minihandbolā aizvadītas sacensības Salaspilī, sākusies pieteikšanās Dobeles posmam

07/10/2019

27. septembrī Salaspils Sporta namā norisinājās pirmais Mini Handbola 2019./2020. festivāla turnīrs, kurš notika arī Eiropas sporta nedēļas ietvaros. Turnīru  organizēja Latvijas Handbola federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi. Kopā startēja 13 zēnu un 13 meiteņu komandas gan no Latvijas, gan Krievijas.

Turnīrs norisinājās piecās grupās atsevišķi zēniem un meitenēm: 
- 2008. gadā dzimušās meitenes (U-12)

- 2009. gadā dzimušās meitenes un jaunākas (U-11)
- 2009. gadā dzimušie zēni (U-11)
- 2010. gadā dzimušie zēni (U-10)
- 2011./2012. gadā dzimušie zēni un jaunāki (U-9);

Pirms sacensību sākuma dalībniekiem, sertificēta fizioterapeite Agate Ādiņa, sniedza izglītojošu sarunlekciju par veselīgu dzīvesveidu un ūdens nepieciešamību ikdienā un sportā, pēc kuras sekoja kopīga iesildīšanās sacensībām.

Paralēli sacensībām dalībniekiem bija iespēja piedalīties individuālajā stafetē, kurā tika pārbaudīta bērnu veiklība, koordinācija un izturība handbolā. Dalībnieki, kuri izpildīja uzdevumus viss veiksmīgāk saņēma balvas no mini handbola turnīru atbalstītāja SIA ‘’PopHouse’’, kā arī ātrākie dalībnieki savā īpašumā ieguva mini handbola bumbu. Sacensību rezultāti netika ņemti vērā viena turnīra ietvaros, taču ir iespējams apskatīt, kā komandām ir gājis savstarpējās spēlēs.

Salaspils posma rezultāti

Nākamais mini handbola turnīrs norisināsies 19. oktobrī Dobeles Sporta centrā, turnīram iespējams reģistrēties līdz 14. oktobrim aizpildot reģistrēšanās anketu: https://forms.gle/SR5oWmTdwDVQAL5o8

Turnīra nolikums apskatāms ŠEIT

SynotTip
Hertz
Molten
Virši-A
Sporta Centrs
Sporto.lv
Venden
Days Hotel
Balta Tour
Latvijas Valsts Meži
Krio
Live Riga
IBNC
LOK
Rīga
Jekabpils
Salaspils
Auce
Dobele
Inčukalns
Jūrmala
Ludza
Ogre
Olaine
Priekule
Skrīveri
Stopiņi