“Vaiņode” pieveic Murjāņus un tuvojas četriniekam

16.11.2019 22:00

Šodien SynotTip handbola Virslīgas turnīrā piekto uzvaru 11 spēlēs izcīnīja “Vaiņode”, kas savā laukumā ar 30:24 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000”.

“Vaiņode” un “MSĢ/LAT 2000” pirmajā puslaikā spēkojās ļoti līdzīgi. Abām padevās nelieli izrāvieni, kā rezultātā arī vadībā pabija abas komandas, bet tieši puslaika beigu daļā “Vaiņode” pamanījās gūt četrus vārtus pēc kārtas. Pēc 30 minūtēm “Vaiņode” bija vadībā ar 16:13.

Otrā puslaika ievaddaļā Murjāņiem bija lielas problēmas uzbrukumā, tāpēc “Vaiņode” droši audzēja pārsvaru un drīz vien jau bija priekšā ar 20:14. Tieši spēle aizsardzībā bija pamatā tam, lai spēles beigās mājinieku atbalstītājiem nebūtu jānervozē. Galarezultātā mājinieki svinēja pārliecinošu panākumu ar 30:24.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar deviņiem vārtiem bija Oskars Pāvils, Ainārs Pāvils šajā mačā guva septiņus vārtus, bet sešus pievienoja Deniss Pumpurs. “MSĢ/LAT 2000” sastāvā pa pieciem vārtiem Gintam Greikšam un Jurģim Strēlim, bet četrus guva Markuss Jurševskis.