Jēkabpils SS pieveic LAT 2006 izlases meitenes un atgūst otro vietu

03.12.2022 15:13

Šodien sieviešu virslīgā Latvijas čempionāta spēle aizvadīta LAT 2006 stājoties pretim Jēkabpils SS komandai, kas šosezon nospēlējušas deviņas spēles, sešās no tām gūstot uzvaras. Arī šoreiz Jēkabpils SS plūc uzvaras laurus, apspēlējot LAT 2006 par 17 vārtiem (28:45). Uzvara ļāvusi pakāpties uz otro vietu turnīra tabulā, pabīdot Salaspils SS atpakaļ uz trešo.

Lai gan spēles pirmos vārtus guva LAT 2006 spēlētāja Elīza Bilkšte, pēc vairākiem neveiksmīgiem metieniem otrie vārti izcīnīti spēles 5. minūtē, kamēr pretinieču rezultāts jau četri. Spēles gaitā LAT 2006 centās panākt pretinieču rezultātu, taču neveiksmīgi. Jēkabpils SS izrāviens sākās spēles 21. minūtē un palielinājās otrajā puslaikā. Spēle noslēdzās ar pārliecinošu uzvaru Jēkabpils SS pusē – rezultāts 45:28 (23:10).

Jēkabpils SS trenere Vita Brikmane: “Pirmajā puslaikā sekmīgi tikām galā ar aizsardzību, kas ļāva ielaist tikai 10 vārtus, savukārt uzbrukumā varējām aizskriet un samest ātros un pusātros metienus. Patika vārtsargu darbība vārtos, un precīzās piespēles uz ātro. Otrajā puslaikā tika veiktas maiņas, kā rezultātā ielaidām vairāk metienus. Spēle bija ātra un iemestajiem vārtiem bagāta!”

Šodien izcils sniegums LAT 2006 spēlētājai Elīzai Bilkštei, gūstot teju pusi no komandas kopējā rezultāta (13 vārtus) ar 100% precizitāti. Jēkabpils SS pusē 11 vārtus no 12 metieniem guva Vitnija Paula Krodziniece, bet 9 no 13 Enija Anča.

LAT 2006 – Jēkabpils SS 28:45 (10:23)

LAT 2006 – Elīza Bilkšte 13 (100% precizitāte), Kristiāna Blažēvica 5, Evelīna Zvaigzne 3

Jēkabpils SS – Vitnija Paula Krodziniece 11, Enija Anča 9, Rometa Jukša 7, Sandra Brikmane 7, Linda Kaņepe 4

2022./2023. gada Latvijas čempionāta sieviešu virslīgas turnīra tabula pēc šodienas spēles

1.SK Latgols10802358:3164216
2.Jēkabpils SS9603325:2675812
3.Salaspils SS8503250:2232710
4.REIR / Dobele SS6303217:205126
5.LSPA7304200:226-266
6.LAT 20065005145:189-440
7.Stopiņu PHK5005134:203-690