Artūra Kuģa “Varberg” pārtrauc zaudējumu sēriju un uzvar “IFK Ystad”

16.02.2021 21:28

Zviedrijas augstākajā handbola līgā Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases vārtsarga Artūra Kuģa pārstāvētā komanda “Varberg” pārtrauc zaudējumu sēriju, viesos apspēlējot “IFK Ystad” ar rezultātu 30:27.

“Varberg” handbolisti līdz šim bija zaudējuši četras spēles pēc kārtas. Jau iepriekš Artūrs Kuģis skaidroja, ka tieši šajā mačā ir svarīgi punkti, kas ļautu komandai pakāpties pat uz desmito pozīciju, tomēr zaudētās spēles to padara par ļoti grūtu uzdevumu.

Šoreiz gan “Varberg” uzsmaidīja veiksme, un beidzot viņiem izdevās pārtraukt zaudējumu sēriju. Zīmīgi, ka tieši “IFK Ystad” šobrīd Zviedrijas augstākās handbola līgas turnīra tabulā ieņem desmito vietu.

Lai gan mačs kopumā noslēdzās ar trīs vārtu starpību, jau pirmajā puslaikā “Varberg” demonstrēja lielisku spēli. Viņiem to izdevās noslēgt pat ar piecu vārtu starpību (17:12). Otrajā puslaikā pretinieku pretestības dēļ vairs neizdevās palielināt iegūto pārsvaru, taču arī uzvaru no rokām “Varberg” neizlaida un kopumā spēli noslēdza ar rezultātu 30:27.

Artūrs Kuģis šajā spēlē vārtos nedevās, tomēr jāsaka, ka otrs “Varberg” vārtsargs Karls Aronius (Carl DELIAUNE Aronius) rādīja labu sniegumu. Kopumā no 41 izdarīta metiena pa viņa vārtiem Karlam izdevās atvairīt 14 bumbas, kas dod viņam 34,1% atvairīto metienu statistiku.

Rezultatīvākie spēlētāji “Varberg” rindās bija Johans Szibanovs (Johan SZYBANOW) un Karls Tooms (Karl TOOM), kuri abi guva pa septiņiem vārtiem.

“Varberg” pēc aizvadītām 24 spēlēm ieņem 12. vietu Zviedrijas augstākās līgas turnīra tabulā ar kopumā izcīnītiem 15 punktiem, septiņas reizes gūstot uzvaru, vienu reizi spēlējot neizšķirti, kā arī piedzīvojot 16 zaudējumus. Šī uzvara turnīra tabulā ļāva “Varberg” pakāpties par vienu pozīciju augstāk, tomēr, lai nebūtu sezonas beigās jāaizvada pārspēles, viņiem ir nepieciešams iegūt vismaz desmito vietu.