Artūra Kuģa “Varberg” zaudē svarīgus punktus pret “Lugi HF”

03.02.2021 12:26

Šī gada pirmo spēli Zviedrijas augstākajā handbola līgā aizvadīja Latvijas vīriešu nacionālās izlases vārtsarga Artūra Kuģa pārstāvētā komanda “Varberg”, kas savās mājās cīnījās pret “Lugi HF”. Šajā spēlē zaudējumu piedzīvoja mājinieki ar rezultātu 29:32.

Artūrs Kuģis laukumā devās pēdējās 20 minūtēs un no 19 raidītiem metieniem (21,1%) pa viņa vārtiem atvairīja vien četrus. Sarunā pēc spēles Kuģis atzīst, ka tā bija ļoti svarīga, tomēr līdz galam nav izdevies izdarīt visu, ko vēlējušies.

”Bija mums iespēja arī uzvarēt. Piecas minūtes pirms spēles beigām bijām iedzinējos tikai ar vienu vārtu starpību. Mums bija uzbrukums, bet tiesneši nosvilpa uzbrukuma sodu. Komandas biedrs nebija mierā ar šādu lēmumu, diskutēja ar tiesnešiem, tāpēc dabūja 2+2 minūšu noraidījumu. No spēles pēdējām piecām minūtēm četras bijām mazākumā. Līdz ar to, nekas cits neatlika kā iet uz risku, lai kaut ko mainītu, bet, diemžēl, nesanāca,” par spēles noslēgumu komentē Kuģis.

“Kopumā mājās zaudējām ļoti svarīgus punktus. Pēc šādām spēlēm ir liels sarūgtinājums. Mums bija iespēja paņemt punktus, tomēr nevajadzīgi noraidījumi to neļāva. Nākamajās spēlēs vairs nevaram tā atļauties, bet tas paliek trenera ziņā.”

“Varberg” šobrīd ierindojas 13. vietā Zviedrijas augstākās līgas turnīra tabulā. Komanda pēc aizvadītas 21 spēles ir uzvarējusi sešās, vienreiz spēlējusi neizšķirti, kā arī piedzīvojusi 14 zaudējumus, kopumā nopelnot 13 punktus.