Dobeles “Tenax” izcīna astoto uzvaru pēc kārtas

17.10.2020 16:41

Dobeles "Tenax" sezonu turpina pārliecinoši. "SynotTip" handbola virslīgas līdere izcīnīja astoto uzvaru, viesos ar 36:20 pārspējot ASK/LSPA, kas rītdien tiksies pret "Vaiņodi".

Mačs sākotnēji bija plānots 1. novembrī, bet pēc abu klubu vienošanās tika nolemts spēli aizvadīt šonedēļ. ASK/LSPA šosezon vēl nav izcīnījusi uzvaru, ko neizdevās izdarīt arī šodien. Ja pēc desmit minūtēm rezultāts bija neizšķirts (3:3), tad pēc tam virslīgas kopvērtējuma līdere veica pamatīgu izrāvienu, nedodot iespējas ASK/LSPA atspēlēties. "Tenax" izcīnīja šosezon astoto uzvaru pēc kārtas – 36:20.

Spēles rezultāta dinamika ik pēc piecām minūtēm ASK/LSPA – Dobeles "Tenax" 20:36 – 1:1(5'); 3:3(10'); 4:9(15'); 5:9(20'); 5:13(25'); 7:16(puslaiks); 9:20(35'); 10:23(40"); 12:28(45'); 15:31(50'); 16:34(55"); 20:36 (spēle galā).

Pa astoņiem vārtiem "Tenax" rindās guva Antons Šuleiko un Andis Ērmanis, kamēr Oskaram Arājam – seši. ASK/LSPA rezultatīvākie ar četriem precīziem metieniem bija Kristiāns Kelerts, Kristers Rihards Ozols un Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs.