Dudem vieni vārti “Limoges” uzvarā Francijas augstākajā handbola līgā

20.02.2021 11:51

Francijas augstākās handbola līgas “Lidl Starligue” mačā starp komandām “Limoges” un “Saint-Raphael” uzvaru izcīnīja Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases spēlētāja Ingara Dudes pārstāvētā komanda “Limoges” ar rezultātu 31:29.

Lai gan pēc pirmā puslaika “Limoges” nonāca iedzīnējos ar divu vārtu deficītu (15:17), jau otrā puslaika pirmajās divās minūtēs Dudes pārstāvētā komanda spēja atgūt iekavēto, drīz vien jau izvirzoties vadībā un līdz pat spēles beigām noturot iegūto pārsvaru.

Latvijas izlases spēlētājs Ingars Dude šajā spēlē no izdarītiem trīs metieniem guva vienus vārtus. Rezultatīvākais “Limoges” rindās bija Dragans Gajics ar astoņiem gūtiem vārtiem, savukārt “Saint-Raphael” rindās ar septiņiem vārtiem rezultatīvākā spēlētāja pozīciju ieņēma Adriens Dipanda.

Šī uzvara ļāva “Limoges” pakāpties turnīra tabulā uz pirmo trijnieku uzreiz aiz Daiņa Krištopāna pārstāvētās komandas Parīzes “Saint-Germain”, kā arī “Montpellier”. Pēc izcīnītām 10 uzvarām un diviem neizšķirtiem 16 spēlēs komanda “Limoges” kopumā ir ieguvusi 22 punktus. Tuvākie sekotāji turnīra tabulā ir “AIX” handbolisti ar 21 punktu, tomēr jāatzīmē, ka viņi ir aizvadījuši par četrām spēlēm mazāk nekā “Limoges”.