Krištopānam četri vārti Francijas augstākās handbola līgas spēlē pret “Creteil”

14.02.2021 14:51

Kārtējo uzvaru Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starligue” izcīnījis Latvijas handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna pārstāvētais handbola klubs Parīzes “Saint-Germain”, kas izbraukumā ar rezultātu 28:24 pārspēja “Creteil” handbolistus.

Jau pirmo puslaiku Parīzes komandai izdevās noslēgt ar četru vārtu pārsvaru. Lai gan spēle noslēdzās ar šādu pašu vārtu starpību, tomēr septiņas minūtes pirms spēles beigām parīziešiem izdevās sasniegt pat septiņu vārtu pārākumu. Līdz spēles beigām “Creteil” nedaudz atguvās, tomēr iekrātais vārtu deficīts vairs neļāva izvirzīties vadībā, tādēļ Parīzes “Saint-Germain” svinēja uzvaru ar rezultātu 28:24.

Dainis Krištopāns šajā mačā no izdarītiem sešiem metieniem četras reizes guva vārtus, kā arī saņēma dzelteno kartīti un nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Rezultatīvākais Parīzes “Saint-Germain” rindās bija Kamils Siprzaks (Kamil Syprzak), gūstot piecus vārtus no pieciem izdarītiem metieniem.

Parīzes “Saint-Germain” pēc aizvadītām 14 spēlēm Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starligue” šobrīd ieņem stabilu līderpozīciju ar kopumā izcīnītiem 28 punktiem, svinot uzvaru visās spēlēs. Tuvākie sekotāji Parīzes handbolistiem ir “Montpellier”, kas pēc 13 spēlēm ir ieguvuši 22 punktus.

16.Tremblay130112337:388-511

Nākamo spēli Parīzes handbola klubs “Saint-Germain” aizvadīs 17. februārī, kad Eiropas čempionu līgas ietvaros tiksies ar handbola klubu no Baltkrievijas – Brestas “Meshkov”.