Ogre pārspēj “Jūrmalas Sports” un nokļūst SynotTip handbola virslīgas TOP3

03.04.2021 21:21

“Jūrmalas Sports” šodien savā laukumā uzņēma handbola kluba “Ogre” handbolistus, lai cīnītos par ceturto uzvaru SynotTip handbola virslīgā šosezon. Tomēr viņiem tas neizdevās un pārāki bija Ogres handbolisti, kas uzvarēja spēlē ar rezultātu 31:22.

Komandas savā starpā šajā sezonā tikās otro reizi un iepriekšējā spēlē uzvaras laurus plūca “Jūrmalas Sports” handbolisti, kas viesojoties Ogrē uzvarēja ar rezultātu 30:24.

Spēle Jūrmalā iesākās ļoti līdzīgi un tikai pirmā puslaika beigās Ogres handbolistiem pa īstam izdevās atrauties no mājiniekiem. Pēc Toma Lielā metiena viesi 29. minūtē nonāca pat ar pieciem vārtiem vadībā, tomēr vēl pirms puslaika signāla Alberts Gulbis raidīja precīzu metienu ogrēniešu vārtos līdz ar to puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 10:14.

Otrajā puslaikā mājiniekiem tā arī neizdevās atgūties un līdz spēles beigām handbola kluba “Ogre” spēlētāji jau bija iekrājuši deviņu vārtu pārsvaru, tādējādi uzvarot spēli ar rezultātu 31:22.

Rezultatīvākais “Ogre” rindās bija Toms Lielais, kas no izdarītiem 14 metieniem deviņas reizes bija precīcs, septiņi vārti Vjačeslavam Rutkam un četras reizes precīzi bija Renāts Hovratovičs un Edgars Iljinihs. Mājiniekiem rezultatīvākie spēlētāji bija Uldis Zariņš un Dairis Adamaitis, kuri abi guva pa pieciem vārtiem, kā arī Alberts Gulbis bija precīzs trīs reizes.

“Jūrmalas Sports” pēc šī zaudējuma SynotTip handbola virslīgas turnīra tabulā noslīdēja uz ceturto pozīciju, savukārt handbola klubam “Ogre” šī spēle ļāva ierindoties pirmajā trījniekā.

Jau rītdien gaidāmas vēl divas spēles SynotTip handbola virslīgā, kur pulksten 13.00 Ludzas sporta klubs “Latgols” savā laukumā uzņems “ASK/LSPA”, kā arī pulksten 14.00 handbola klubs “Ogre” aizvadīs vēl vienu spēli, kur spēkosies ar handbola klubu “Vaiņode”. Abas šīs spēles tiks translētas tiešraidē SynotTip handbola virslīgas Youtube kanālā, kā arī Latvijas Handbola federācijas mājas lapā handball.lv.