Pusfinālistiem pievojas HK Celtnieks vīri un Salaspils SS dāmas

10.06.2021 21:50

Šovakar Sporta Punkts Latvijas kausā tika aizvadītas divas spēles. Sieviešu komandu konkurencē spēli Dobelē aizvadīja REIR Dobele – Salaspils SS, bet vīru turnīrā, Ogrē, spēkiem mērojās HK Ogre ar HK Celtnieks.

Salaspilī, dāmu duelī, jau pirmais puslaiks noslēdzās ar lielu Salaspils SS komandas pārsvaru 22:11. Otrajā puslaikā Salaspils handbolistes turpināja spēlēt pārliecinoši, neradot nekādus jautājumus par spēles iznākumu. Arī Salaspils SS spēlētājas šovakar tieši tāpat kā dobelnieki vakar (51 vārti), guva handbolā tik bieži nesasniedzamos 40 vārtus.  Spēles beigu signālam atskanot, rezultāta tablo vēstīja 24:42 Salaspils komandas labā.

Ogres handbolisti pie sevis šovakar uzņēma HK Celtnieks komandu. Pirmajā puslaikā Celtnieks komanda spēlētāji spēja ne tikai izdarīt vairāk metienus pa pretinieku vārtiem, bet būt arī precīzāki. Puslaika rezultāts 13:22 HK Celtnieka labā. Spēles turpinājums neliecināja par krasu spēles ritējuma maiņu, šī bija kārtējā rezultatīvā spēle šajā Latvijas kausa izcīņā spēles rezultāts – 27:46.

Gan Salaspils SS, gan HK Celtnieks ar šī vakara uzvarām ir nodrošinājuši sev vietu pusfinālā. Pusfināla spēles notiks, sestdien, 12.06., Dobelē. Sievietēm pusfināla spēles plkst. 11:00 un 16:00, savukārt vīriešiem abas spēles ieplānotas plkst. 13:30 un 18:30.

REIR Dobele – Salaspils SS 24:42
REIR Dobele: Blažēvica 6, Zarovska 5, Veinberga 4, Bilkšte 3, Buivide 2, Peļņa 2, Dalbiņa 1, Koņušeka 1
Salaspils SS: Potapova 8, F. Binduka 8, Salmane 6, V.Binduka 5, Agarkova 5, Borisanova 4, Kozloviča 3, Kozlova 3, Alksne 1, Šarapova 1

HK Ogre – HK Celtnieks 27:46
HK Ogre: Rutka 8, Putniņš 4, Čikuts 4, Bauze 4, Sļusarevs 3, Lielais 2, Hovratovičs 1, Pozņaks 1
HK Celtnieks: Patcykailik 11, Leja 8, Haisa 7, Eglitis 5, Renfordt 4, Popens 3, Kļaviņš 2, Grunde 2, Petuhovs 2, Černousovs 1