“Tenax” piedzīvo zaudējumu pirmajā spēlē pret “Neva”

11.12.2020 21:34

Šodien, 11. decembrī, Dobeles “Tenax” aizvadīja pirmo spēli Eiropas Handbola federācijas (EHF) Eiropas kausa 3. kārtā pret Krievijas handbola klubu “HC Neva SPb” (“Neva”). Uzvaras laurus šajā mačā plūca “Neva” handbolisti, kas ar rezultātu 31:23 pārliecinoši uzvarēja dobelniekus.

Lai gan formāli šī bija “Neva” mājas spēle, iepriekš jau ziņojām, ka abas šīs kārtas spēles tiks aizvadītas Dobelē. Atbildes spēle sekos jau rīt, 12. decembrī, pulksten 17.00.

Spēle sākās līdzīgi, tomēr jau pēc neilga laika Sanktpēterburgas “Neva” izvirzījās nelielā vadībā un šādu pārsvaru turēja visu pirmo puslaiku. Līdz ar to, pirmais puslaiks noslēdzās ar četru vārtu deficītu “Tenax” komandai (17:13).

Otro puslaiku dobelnieki sāka ļoti pārliecinoši. Jau spēles 38. minūtē izdevās izlīdzināt rezultātu un tādējādi panākt komandu “Neva” ar rezultātu 19:19. Tomēr puslaika turpinājums vairs nebija tik veiksmīgs. Sanktpēterburgas handbolistiem vairākas reizes pēc kārtas izdevās realizēt savas epizodes, kamēr Dobeles handbolisti pieļāva salīdzinoši daudz kļūdu. Tādējādi dobelniekiem šo izrāvienu vairs neizdevās atgūt, un līdz puslaika beigām izdevās vairs gūt vien četru vārtus.

Rezultatīvākais spēlētājs Dobeles "Tenax" rindās ar deviņiem vārtiem bija Ņikita Pančenko, piecus vārtus guva Nils Miķelsons, vēl četri vārti Mārim Veršakovam, pa diviem vārtiem Andim Ērmanim, Egīlam Politeram un Oskaram Arājam, kā arī vienus vārtus guva Viktors Tarasenko.

Nākamā spēle dobelniekiem norisināsies jau rīt pret šo pašu komandu, kad tiks aizvadīta EHF Eiropas kausa 3. kārtas atbildes spēle. Šo spēli atkal būs iespējams vērot portālā DELFI Sports, handball.lv mājas lapā, kā arī Dobeles “Tenax” Youtube kontā un mājas lapā.