Virslīgas līdere “Stopiņu NHK” mājās uzvar LSPA

08.11.2020 21:39

Latvijas sieviešu handbola virslīgā svētdien ceturto panākumu aizvadītajās piecās spēlēs izcīnīja "Stopiņu NHK" komanda, kas mājās ar 32:21 uzvarēja LSPA .

"Stopiņu NHK" jau no mača sākuma apliecināja favorītstatusu un pēc 20 minūtēm bija ieguvusi ievērojamu pārsvaru – 12:4. Līdz pirmā puslaika beigām LSPA izdevās deficītu sadeldēt līdz sešiem vārtiem, bet pēc tam "Stopiņi" turpināja iesākto un palielināja pārsvaru, izcīnot 32:21 uzvaru.

Spēles rezultāta dinamika ik pēc piecām minūtēm "Stopiņu NHK" – LSPA 32:21 – 1:1(5'); 4:1(10'); 7:3(15'); 12:4(20'); 15:6(25'); 16:10(puslaiks); 20:11(35'); 23:13(40"); 23:15(45'); 26:17(50'); 30:18(55"); 32:21(spēle galā).

Uzvarētājām ar astoņiem precīziem metieniem izcēlās Lana Nikolajeva. Sešus vārtus guva Darja Savčenko, piecus – Elza Seržante, bet pa četriem – Elita Ekkerte un Daina Sergejeva. LSPA sastāvā rezultatīvākā ar septiņiem vārtu guvumiem bija Kristīne Daņiļenko. Sešas reizes izcēlās Anna Pudovska, bet piecas – Elīna Mārtiņa.

"Stopiņu NHK" piecos mačos ieguvusi deviņus punktus, kas dod pirmo vietu, savukārt LSPA četrās spēlēs palikusi bez punktiem un atrodas pēdējā vietā.