1. līgā līderos atgriežas ONSC/HK Ogre, pārliecinoša uzvara arī Ulbroka SK komandai

10.01.2024 22:03

Šovakar Latvijas čempionātā aizvadītas divas spēles 1. līgā vīriešiem. “ONSC/HK Ogre” savā laukumā izcīnīja uzvaru un divus punktus spēlē pret “Salaspils SS” (30:19), tādējādi kopvērtējumā atgūstot līderpozīciju, ko iepriekšējā nedēļā bija izcīnījusi “RPI-S” komanda, pateicoties uzvarai pār “ZRHK Dobele/DSS” (27:25). Savukārt spēlē pret “MSĢ II” sesto sezonas panākumu šovakar guva “Ulbroka SK” (44:29).

Ogres novada sporta centra laukumā spēles ievadā virsroka bija salaspiliešiem, bet 6. minūtē to pārņēma laukuma saimnieki (4:3). 15. minūtē ogrēnieši jau bija attālinājušies piecu vārtu starpībā (10:5).

Pirmā puslaika beigās “ONSC/HK Ogre” atradās vadībā ar 14:8, bet spēles beigās uzvarēja ar 30:19.

• ONSC/HK Ogre – Salaspils SS 30:19 (14:8)

ONSC/HK Ogre – Zellis 6/6, Rudko 5/9, Plinte 4/5, Bisters 4/8, Averjanovs 4/4, Laganovskis 3/6, Sļusarevs 2/4, Rozenbergs 1/1, Bilders 1/2

Salaspils SS – Vidzis 8/11, Strautnieks 3/5, Karašovs 1/1, Galviņš 1/1, Rutkis 1/1, Štālmanis 1/2, Remess 1/2, Purviņš 1/4, Strautnieks 1/4, Gailums 1/5

Ogres komandai šis ir jau otrais panākums pār “Salaspils SS”, taču iepriekšējā reizē, 26. septembrī Salaspilī, ogrēnieši gan uzvarēja vien par mata tiesu – ar 30:29.

Otro reizi šajā sezonā tikās arī “Ubroka SK” un “MSĢ II” komandas, šovakar tiekoties Sauriešos. Novembrī Murjāņu sporta ģimnāzijas laukumā ar 37:27 uzvarējā “MSĢ II”, taču šajā reizē pārliecinošu uzvaru ar 44:29 izcīnīja Ulbrokas vienība.

• Ulbroka SK – MSĢ II 44:29 (21:14)

Ulbroka SK Grunde 11/18, Lazda 8/11, Bērziņš 6/8, Māziņš 5/6, Bērziņš 5/7, Oto 4/5, Gaiduks 2/4, Pakalniņš 1/1, Jēkabsons 1/1, Golubovs 1/1

MSĢ II – Misulis 12/22, Sproģis 5/8, Putra 5/8, Vaškevičs 2/2, Šnepsts 2/3, Jonass 1/1, Zolners 1/1, Toks 1/3

Iepriekšējā sestdienā Rīgā savstarpējā spēlē tikās “RPI-S” un “ZRHK Dobele/DSS” vienības. Ne bez sīvas pretinieku pretestības, uzvaru spēles beigās ar 27:25 izcīnīja Rīgas vienība, tādējādi kopvērtējumā izvirzoties līderos.

• RPI-S – ZRHK Dobele/DSS 27:25 (14:11)

RPI-S Mārtiņš Savickis 8/14, Uldis Vilsons 6/10, Armands Strazdiņš 4/5, Romualds Akimovs 3/4, Agris Kušners 3/5, Dmitrijs Lubgāns 2/4, Reinis Eikens 1/3

ZRHK Dobele/DSS – Artis Peškovs 5/5, Linards Reitmanis 4/5, Patriks Aleksejevs 3/4, Aleksis Smokro 3/3, Kevins Plaunovs 3/4, Anrijs Turiks 3/9, Kristers Suharevs 2/4, Endijs Leja 1/2, Uģis Jansons 1/3