1. līgā pārliecinošas uzvaras izcīna ONSC/HK Ogre un ZRHK Dobele/DSS komandas

01.04.2023 16:49

Latvijas čempionātā 1. līgā vīriešiem šodien pārliecinošs panākums izcīnīts ONSC/HK Ogre un ZRHK Dobele/DSS handbolistiem, kuri izbraukumā attiecīgi pieveica MSĢ II (34:26) un RPI-S komandas (41:25).

Pirmā puslaika vidū ogrēnieši panāca piecu vārtu izrāvienu (12:7), bet pārtraukumā devās ar +9 (20:11).

Otrā puslaika ievadā MSĢ II handbolisti ar trīs precīziem metieniem pēc kārtas samazināja rezultāta deficītu līdz septiņiem vārtiem, tomēr 43. minūtē ONSC/HK Ogre atkārtoti atgriezās deviņu vārtu attālumā, bet uzvaru izcīnīja ar astoņu vārtu pārakumu.

ONSC/HK Ogre komandā 12 no 13 metieniem realizēja Gustavs Batņa. Astoņu vārtu guvums MSĢ II spēlētājam Mārtiņam Misulim.

MSĢ II – ONSC/HK Ogre 26:34 (11:20)

MSĢ II – Mārtiņš Misulis 8/17, Artis Putra 5/13, Ričards Jānis Liepiņš 4/5, Kristofers Jonass 3/4, Ričards Galviņš 3/4

ONSC/HK Ogre – Gustavs Batņa 12/13, Rihards Bisters 6/9, Jānis Bauze 5/6, Reinis Sļusarevs 5/7

Jau spēles ievadā ZRHK Dobele/DSS handbolisti ar pieciem bezatbildes vārtiem panāca septiņu vārtu izrāvienu (10:3), tomēr RPI-S komanda līdz puslaika pātraukumam spēja samazināt rezultāta deficītu līdz pieciem vārtiem (13:18).

Laika intervālā no 30. līdz 45. minūtei ar 16 rezultatīviem metieniem pēc kārtas dobelnieki pārliecinoši palielināja savu pārākumu līdz 15 vārtiem (34:19), jau tad nodrošinot stabilu pamatu šīs dienas panākumam. Līdz spēles beigām RPI-S komandai tā arī neizdevās pietuvināt rezultātu, piekāpjoties dobelniekiem par 16 vārtiem.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs ar deviņu vārtu guvumu Kristers Suharevs. RPI-S komandā sešu vārtu guvums Uldim Vilsonam.

RPI-S – ZRHK Dobele/DSS 25:41 (13:18)

RPI-S – Uldis Vilsons 6/9, Artis Strēlis 5/7, Romualds Akimovs 5/14, Iñigo Aranguren Garralda 3/5

ZRHK Dobele/DSS Kristers Suharevs 9/10, Andris Vidovskis 7/8, Ričards Birulis 6/10, Rudolfs Elferts 6/6, Oskars Bisenieks 5/6

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma kopvērtējuma tabulas 1. līgas vīriešiem