Sezonas līderiem pa uzvarai

26.11.2022 20:03

Latvijas čempionātā šodien aizvadītas trīs spēles – divas sievietēm virslīgā, viena vīriešiem 1. līgā. SK Latgols izcīna savu desmito uzvaru spēlē pret REIR / Dobele SS, un nostiprina savu līderes pozīciju. Arī Jēkabpils SS komandai izcīnīta uzvara pret LSPA, nodrošinot 2. vietu turnīra tabulā. Stabila 2. vieta pagaidām arī 1. līgas vīriešu HK S&A komandai, kas šodien izcīnīja savu sesto uzvaru spēlē ar RPI-S komandu.

Jēkabpilietēm izbraukumā izdevās apspēlēt LSPA handbolistes jau pirmā puslaika laikā (14:17). Vislielāko pārsvaru (+11) Jēkabpils SS panāca spēles 49. minūtē (23:34). Spēles pēdējās 20 minūtēs LSPA komanda rezultātu pietuvināja ar 10 vārtu guvumu, taču ne pietiekami, lai spētu uzvarēt. Spēle beidzās ar 33:37 jēkabpiliešu labā.

LSPA – Jēkabpils SS 33:37 (14:17)

LSPA – Evija Daukste 9, Nika Strēle 7, Kristīne Daņiļenko 6, Anna Makarova 5

Jēkabpils SS – Vitnija Paula Krodziniece 10, Rometa Jukša 9, Sandra Brikmane 8, Enija Anča 6

Šīs nedēļas otro spēli aizvadīja REIR / Dobele SS handbolistes. Šoreiz dobelnieces spēkiem mērojoties ar sezonas līderi – SK Latgols. Sīva cīņa starp komandām, tikai vienu reizi sasniedzot 5 vārtu pārsvaru. Abas komandas pamīšus spēles gaitā izbaudīja pārākumu. Pirmais puslaiks beidzās ar 22:21 dobelnieču labā, taču SK Latgols handbolistes izrādījās spēcīgākas un spēli noslēdza ar 45:41. Uzvarētāju pusē pa 11 vārtiem guva Laura Rutkovska un Linda Krole, bet REIR / Dobele SS komandā 13 vārtus guva Elīza Bilkšte un 9 Ilvija Buivide.

REIR / Dobele SS – SK Latgols 41:45 (22:21)

REIR / Dobele SS – Elīza Bilkšte 13, Ilvija Buivide 9, Laura Millere 8

SK Latgols – Laura Rutkovska 11, Linda Krole 11, Madara Cibuļska 9, Juta Bindemane 8

1. līgā vīriešiem RPI-S laukumā stājās pretim HK S&A. Pirmajā puslaikā HK S&A apspēlēja RPI-S komandu ar septiņu vārtu pārsvaru (10:17). Otrajā puslaikā RPI-S izdevās pietuvināt rezultātu, taču spēles noslēgumā palika zaudētājos ar -5 (23:28). Uzvarētāju pusē rezultatīvākie bija Jorens Jānis Glods ar 6 un Mārtiņš Gailītis ar 5 gūtiem vārtiem. Savukārt RPI-S komandas pusē pa 6 vārtiem guva Uldis Vilsons un Mārtiņš Savickis.

RPI-S – HK S&A 23:28 (10:17)

RPI-S – Uldis Vilsons 6, Mārtiņš Savickis 6, Andris Strazds 4

HK S&A – Jorens Jānis Glods 6, Mārtiņš Gailītis 5, Ints Lauva 3, Ernests Aņisimovs 3

Rīt gaidāma šīs nedēļas nogales trešā spēle dobelniecēm. Viņas dosies viesos pie Salaspils SS komandas. Līdzjutēji aicināti spēli skatīties klātienē vai tiešraidē mūsu mājaslapā vai Youtube kontā