Ar pirmo panākumu Latvijas čempionāta 2. posmu noslēdz HK Vaiņode komanda

25.03.2023 19:20

Virslīgā pirmo panākumu Latvijas čempionāta 2. posmā izcīnīja vīriešu virslības B grupas komanda HK Vaiņode, kas šodien savā laukumā pārliecinoši pieveica SK Latgols handbolistus (34:26). Savukārt 1. līgā neizšķirti spēli pabeidza 2.-4. vietas komandas HK S&A un ONSC/HK Ogre (33:33).

Pārliecinoši spēli iesāka HK Vaiņode handbolisti, pēc 22 nospēlētām minūtēm esot vadībā ar +10 (14:4). Arī turpmākajā spēles gaitā līdz pat otrā puslaika vidum SK Latgols komanda nespēj pietuvināties.

Laika intervālā no 38. līdz 44. minūtei HK Vaiņode komanda piedzīvoja sauso periodu, ko SK Latgols handbolisti izmantoja savā labā un tikmēr samazināja rezultāta starpību līdz pieciem vārtiem (20:25). Tomēr līdz spēles beigām vaiņodniekiem izdevās atkal palielināt rezultāta starpību un spēli noslēgt ar astoņu vārtu pārsvaru (34:26).

HK Vaiņode – SK Latgols 34:26 (20:11)

HK Vaiņode – Jurģis Strēlis 7/8, Gatis Taujēns 5/6, Jānis Orlovs 4/5, Valdis Bublauskis 4/5, Rihards Plūme 4/5, Deniss Pumpurs 3/6

SK Latgols Einārs Borisovs 7/10, Sandis Vaškevičs 7/11, Daniels Mikijanskis 4/5, Aivis Bondars 3/4, Elgars Kušners 3/7

Sīva cīņa šodien piedzīvota starp 1. līgas komandām, spēles izskaņā panākot neizšķirtu. Savukārt iepriekšējā savstarpējā spēlē ar 28:26 uzvaru izcīnīja ONSC/HK Ogre komanda.

Spēles pašā sākumā uz neilgu brīdi vadībā bija HK S&A komanda (4:3), tomēr pēcāk spēles vadību pārņēma ogrēnieši, kuri pirmā puslaika laikā lielākoties bija divu vārtu attālumā, bet vienu reizi panāca trīs vārtu pārsvaru (17:14). Arī otrajā spēles daļā lielākais pārsvars, ko ONSC/HK Ogre handbolisti panāca bija divi vārti.

Pēdējos trīs izšķirošos vārtus, kas HK S&A komandai ļāva spēli pabeigt ar neizšķirtu rezultātu, guva Jorens Jānis Glods. Viņš šajā spēlē bija arī rezultatīvākais spēlētājs precīzi izpildot 13 no 22 metieniem. Savukārt HK S&A komandā astoņas reizes rezultatīvs bija Reinis Sļusarevs.

HK S&A – ONSC/HK Ogre 33:33 (19:21)

HK S&A – Jorens Jānis Glods 13/22, Lauris Rūtiņš 6/8, Ernests Aņisimovs 3/4, Dāvis Zadovskis 3/4

ONSC/HK Ogre Reinis Sļusarevs 8/10, Artūrs Novickis 6/9, Gustavs Batņa 5/7, Rihards Bisters 4/6