Ar uzvaru un 5. vietu Latvijas čempionāta sezonu noslēdz Stopiņu PHK handbolistes

01.04.2023 14:33

Šodien Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonu ar uzvaru un 5. vietu noslēdza Stopiņu PHK handbolistes, kuras izbraukumā apspēlēja LSPA komandu (27:25). Abas komandas sieviešu virslīgas B grupā ierindojušās pēdējās vietās, tādējādi zaudējot iespēju iekļūt finālčetriniekā.

Spēles rezultātu atklāja Stopiņu PHK handbolistes, pirmajās 15 minūtēs vairākkārt panākot divu vārtu pārsvaru. Vienu reizi otrā puslaika laikā un jau divas reizes spēles ievadā LSPA handbolistēm izdevās likvidēt rezultāta deficītu (5:5, 6:6, 22:22) un pat iziet vadībā (7:6), tomēr spēles ritējumu lielākoties uzņēmās noteikt Stopiņu PHK handbolistes.

Stopiņu PHK komanda pirmo puslaiku noslēdza ar trīs vārtu pārsvaru (13:10), savukārt uzvaru izcīnīja ar +2 (27:25). Lielākais rezultāta izrāviens, ar sešiem vārtiem, panākts 34. minūtē (16:10).

Spēles izskaņā savainojumu guva viena no Stopiņu PHK līderēm Laura Lielā. Pēc spēles komentāru sniedza komandas trenere Ivita Asare: “Liels paldies meitenēm par uzvaru! Esam jauna komanda, guvām labu pieredzi un varēsim turpināt kļūt labākas! Ļoti ceru, ka Laura ātri atveseļosies. Visa komanda tur īkšķus un ir kopā ar viņu! Vēlreiz liels paldies visai komandai par šo sezonu!”

Šajā spēlē rezultatīvākā LSPA komandas spēlētāja ar astoņu vārtu guvumu bija Dinija Purviņa. Savukārt Stopiņu PHK komandā deviņus vārtu guva Lana Nikolajeva, bet astoņus Laura Lielā.

LSPA – Stopiņu PHK 25:27 (10:13)

LSPA – Dinija Purviņa 8/15, Kristīne Daņiļenko 7/12, Anna Makarova 5/6, Evija Daukste 3/9, Sintija Beāte Veide 2/2

Stopiņu PHK – Lana Nikolajeva 9/11, Laura Lielā 8/10, Annija Samohina 3/9, Elita Ekkerte 2/4, Nikola Bokaldere 2/2, Hanna Silvestrova 2/5, Elizabete Kazāka 1/1

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma kopvērtējuma tabulas virslīgas sievietēm