ASK Zemessardze/LSPA nepieļauj vēl vienu zaudējumu

31.03.2022 08:13

SynotTip handbola virslīgā pie panākuma tika ASK Zemessardze/LSPA komanda, kuri ar rezultātu 32:28 pieveica Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistus. Nedēļas turpinājumā mūs sagaida vēl piecas SynotTip handbola virslīgas un četras sieviešu virslīgas spēles. Zigmārs Sondors kā EHF delegāts pārstāvēs Latviju EHF Eiropas sieviešu līgas ceturtdaļfināla spēlē Norvēģijā, kur savā starpā spēlēs Sola HK un Rumānijas komanda – CS Minaur Baia Mare. Spēle notiks, svētdien, 3. aprīlī, plkst., 16:00.

MSĢ – ASK Zemessardze/LSPA    28:32 (12:19)

Līdz spēles 11. minūtei neviena no komandām neguva lielāku pārsvaru par diviem vārtiem, tad neliels izrāviens izdevās viesiem – ASK/LSPA komandai, tomēr lielāko un ievērojamāko starpību rezultātā rīdzinieki panāca tieši pirmā puslaika izskaņā, pēdējās astoņās minūtēs gūstos astoņu vārtus, bet pretiniekam ļaujot būt precīziem vien divas reizes. Puslaika rezultāts – 19:12. Otrā puslaika sākumā Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem izdevās nedaudz pretiniekam pietuvoties – 17:2, tomēr tuvāk ASK/LSPA viņus nepielaida, tieši pretēji mazliet vairāk nekā 15 minūtes līdz spēles beigām panāca plus astoņi – 28:20. MSĢ nebija ar to mierā un divas minūte līdz spēles beigām jau atkal bija sadeldējuši rezultāta starpību – 27:30, tomēr cīņai par uzvaru laiks pietrūka. Spēles rezultāts – 32:28 ASK Zemessardze/LSPA labā. MSĢ komandas sastāvā 10 vārti Raulam Serafimovičam, deviņi – Valdim Kalniņam, ASK/LSPA komanda septiņi vārtu guvumi Gunāram Liepiņam, bet pa pieciem vārtiem guva Ingus Kristians Jonuška, Gints Greikšs un Dmitrijs Petuhovs.

Valdis Kalniņš un Niks Lagzda pēc spēles atzina, ka pirmajā puslaikā komanda ir labi spēlējusi aizsardzībā, bet uzbrukumā nav izdevies realizēt savus metienus. Valdis izceļ savas vājās vietas (aizsardzība, ‘finti’ un metiens), pie kurām viņam jāpiestrādā un kuras spēlējot pret šādu pretinieku izceļas vēl vairāk. Savukārt Niks stāsta, ka otrajā puslaikā komanda iesākusi labi, bet pretiniekiem pieticis ar desmit minūtēm, lai spētu iegūt lielāku vadību un MSĢ komanda vairs nespētu pretiniekus panākt. Kopumā viņš spēli vērtē labi, noslēgumā sakot paldies par spēli un cīņu savai un pretinieku komandai.

MSĢ – Serafimovičs 10, Kalniņš 9, Kazlovskis 3, Rogonovs 2, Gūtmanis 1, Lagzda 1, Vilsons 1, Misulis 1
ASK Zemessardze/LSPA –
Liepiņš 7, Jonuška 5, Greikšs 5, Petuhovs 5, Kelerts 3, Ozols 3, Černousovs 3, Puriņš 1

Stopiņu PHK – REIR/Dobele SS (Sieviešu virslīga) 13:00Ulbroka
Sola HK – CS Miaur Baia Mare (EHF sieviešu Eiropas līga, Z. Sondors)16:00Norvēģija