ASK Zemessardze/LSPA pieveic HK Vaiņode komandu un iekļūst LČ finālčetriniekā

16.04.2023 15:30

Šodien vīriešu virslīgā aizvadīta noslēdzošā Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla cīņa, kurā “ASK Zemessardze/LSPA” pārliecinoši pieveica HK “Vaiņode” komandu (40:17). Divu spēļu sērijā, izcīnot divas uzvaras, kopsummā ar rezultātu 68:42, “ASK” komanda nodrošinājusi vietu čempionāta finālčetriniekā.

“ASK Zemessardze/LSPA” komanda drošu rezultāta starpību panāca jau puslaika vidusdaļā, līdz 18. minūtei iekrājot astoņu vārtu pārsvaru (12:4). Savukārt otrajā spēles daļā viņi aizvien pārliecinošāk izvirzījās vadībā, spēles beigās izcīnot uzvaru ar 23 vārtu pārākumu (40:17).

“Laukumā izgājām ar pilnīgu gatavību un pārliecību par katru epizodi aizsardzībā un uzbrukumā. Diemžēl Vaiņode šodien nebija ieradusies optimālākajā sastāvā, bet viņi cīnījās līdz galam. Protams, neskatoties uz rezultāta starpību, mēs arī pieļāvām tehniskās kļūdas, bet katrs spēlētājs izdarīja to, kas viņam bija jāizdara,” par spēli sacīja “ASK Zemessardze/LSPA” komandas spēlētājs Roberts Rancāns.

“Gandarījums par iekļūšanu final-4, bet ir skaidrs, ka mums tomēr nepieciešams uzlabot komandas saspēli, tāpēc nopietni gatavosimiem spēlei pret Tenax,” piebilda Rancāns.

13 no 17 metieniem “ASK Zemessardze/LSPA” komandā realizēja Roberts Rancāns. Savukārt HK “Vaiņode” komandas labā sešus vārtus 19 metienos guva Markuss Dīks.

ASK Zemessardze/LSPA – HK Vaiņode 40:17 (18:6)

ASK Zemessardze/LSPA – Roberts Rancāns 13/17, Renārs Grebeņņikovs 8/9, Ričards Jablonskis 6/8, Ingus Kristiāns Jonuška 5/8, Kristers Rihards Ozols 3/4

HK Vaiņode – Markuss Dīks 6/19, Rihards Plūme 3/8, Matīss Mickus 2/5, Jānis Orlovs 2/7, Deivids Strazds 2/4, Mariss Laugalis 2/3

Latvijas čempionāta finālčetrinieka spēles šajā sezonā tiks aizvadītas Dobelē. 13. maijā gaidāmi abu pāru pusfināli, bet 14. maijā bronzas un fināla spēles.