Baltijas līgā dobelniekiem otrā uzvara divās dienās, zaudējumi piedzīvoti ASK un HK Ogre komandām

15.01.2023 18:54

Svētdienas pēcpusdienā Baltijas Handbola līgā aizvadītas kopumā četras spēles. Arī šodien ASK Zemessardze/LSPA un HK Ogre/HYDROX komandas piedzīvojušas zaudējumu spēlēs pret HC Dragunas (32:27) un Granitas-Karys (34:33). Savukārt ZRHK Tenax Dobele 5. spēļu nedēļu noslēguši ar otro uzvaru, šoreiz pieveicot HC Tallinn ar 30:29 (18:14).

A grupa

Visas spēles garumā komandas spēlē vienlīdzīgi, vairākkārt rezultātu izlīdzinot. Granitas-Karys lielāko rezultāta izrāvienu, ar +4, izcīna 27. minūtē (16:12), taču līdz pirmā puslaika beigām HK Ogre rezultāta deficītu samazina līdz -2 (18:16).

Otrā puslaika laikā Granitas-Karys nopelna 7m soda metienu, kuru precīzi izpilda Matas Jurkevičius, panākot rezultāta starpību atkal ar +4 (31:27). Ogrēnieši spēj maksimāli pietuvināt rezultātu, spēles noslēgumā piekāpjoties mājiniecei ar 33:34.

Granitas-Karys – HK Ogre/HYDROX 34:33 (18:16)

Granitas-Karys – Modestas Štarolis 10/14, Matas Jurkevičius 7/15, Karolis Grigas 7/9, Manvydas Lazauskas 4/14, Andrius Monvilas 2/5, Pijus Eiva 2/6

HK Ogre/HYDROX – Aleksandr Patsykailik 9/15, Rihards Leja 7/12, Intars Jomants 4/9, Toms Lielais 4/9, Elvijs Borodovskis 3/5, Aliaksei Haisa 3/6, Aivars Čikuts 2/2, Rihards Bisters 1/2

Neskatoties uz to, ka ASK Zemessardze/LSPA otrā puslaika laikā maksimāli pietuvina rezultātu (20:21 un 21:22), spēles gaitu visas spēles garumā nosaka HC Dragunas. Lielākais rezultāta izrāviens, ar +7, HC Dragunas komandai pirmo reizi sasniegts 51. minūtē – 29:22. ASK spēj samazināt rezultāta deficītu un spēli noslēgt, piekāpjoties par pieciem vārtiem. Spēles beigās rezultāts 32:27, HC Dragunas izcīnot sezonas piekto uzvaru.

HC Dragunas – ASK Zemessardze/LSPA 32:27 (18:16)

HC Dragunas – Gytis Šmantauskas 8/10, Mykolas Lapiniauskas 7/10, Tomas Drakšas 7/9, Orestas Biknius 3/6, Ighor Odinokov 2/5, Laurynas Simonavičius 2/4

ASK Zemessardze/LSPA – Roberts Rancāns 9/16, Kristiāns Kelerts 6/6, Kristers Rihards Ozols 5/13, Gunārs Liepiņš 2/2, Ingus Kristiāns Jonuška 2/4\

B grupa

Linards Usāns un Antons Šuleiko veic trīs precīzus metienus un ZRHK Tenax Dobele spēli iesāk ar 3 vārtu izrāvienu (3:0). 15. minūtē dobelnieki ir priekšā pretiniekam ar +6 (12:6). HC Tallinn rezultāta deficītu samazina, pirmo puslaiku noslēdzot ar 14:18.

Līdz otrā puslaika pusei HC Tallinn nespēj pārkāpt -4 robežu, taču 57. minūtē Keret Kippari un Hugo Liiv veic trīs precīzus metienus un pietuvina komandas rezultātu līdz 28:29. Vēl pēdējā minūtē HC Tallinn spēlētāji raida divus metienus dobelnieku vārtos, bet vienu no tiem izdodas atvairīt, tādējādi ZRHK Tenax Dobele, ar rezultātu 29:30, izcīna savu otro uzvaru šajā nedēļas nogalē.

HC Tallinn – ZRHK Tenax Dobele 29:30 (14:18)

HC Tallinn – Volodymyr Shcherban 7/13, Hugo Liiv 6/6, Keret Kippari 6/8, Kalev Kütt 5/8, Markus Oliver Mädo 3/7

ZRHK Tenax Dobele – Kārlis Krūmiņš 7/9, Linards Usāns 6/9, Emīls Kurzemnieks 6/7, Ņikita Pančenko 3/7, Antons Šuleiko 3/4