Baltijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ZRHK Tenax Dobele piekāpjas HC Dragūnām

18.03.2023 16:33

Šodien Baltijas Handbola līgā aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles. Viesos Klaipēdā ZRHK Tenax Dobele ar 21:24 piekāpās Lietuvas HC Dragūnas komandai.

Jau pašā spēles sākumā vadībā izvirzījās HC Dragūnas komanda. ZRHK Tenax Dobele handbolisti Ņikita Pančenko un Antons Šuleiko divos metienos, tai skaitā vienā septiņu metru soda metienā, pie rezultātā 2:3 centās panākt neizšķirtu, taču neveiksmīgi. Pēcāk HC Dragūnas handbolisti attālinājās jau par pieciem vārtiem (7:2).

Lai gan dobelnieki samazināja rezultāta deficītu līdz četriem vārtiem, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 8:12, mājinieki tādu rezultāta starpību noturēja lielāko daļu spēles.

Otrā puslaika pusē HC Dragūnas atkārtoti panāca piecu vārtu pārsvaru (19:14), tomēr pēdējās desmit spēles minūtēs dobelniekiem izdevās pietuvināt rezultātu līdz trīs vārtu starpībai (21:24), taču ar to nebija pietiekami, lai izcīnītu panākumu pār HC Dragūnas komandu.

Šajā spēlē piecus vārtus ZRHK Tenax Dobele labā guva Nils Aivis Miķelsons, savukārt vēl pa četriem vārtiem komandas kopējo rezultātu papildināja Linards Usāns un Nils Kreicbergs.

HC Dragūnas – ZRHK Tenax Dobele 24:21 (12:8)

HC Dragūnas – Tomas Drakšas 8/11, Gytis Šmantauskas 5/9, Ighor Odinokov 3/5, Laurynas Simonavičius 3/5

ZRHK Tenax Dobele Nils Aivis Miķelsons 5/11, Linards Usāns 4/4, Nils Kreicbergs 4/9, Ričards Juzups 3/6, Oskars Arājs 3/6, Antons Šuleiko 1/2, Egils Politers 1/1

Atbildes spēle jau pēc nedēļas – 25. martā plkst. 16:00 Dobeles sporta hallē.

Baltijas Handbola līgas regulāro sezonu ZRHK Tenax Dobele B grupā noslēdza 2. vietā ar septiņām uzvarām 10 spēlēs un 14 punktiem. Savukārt HC Dragūnas A grupā ierindojās 3. vietā ar sešām izcīnītām uzvarām un 12 punktiem.