Brāļi Butani Zviedrijas turnīra pusfinālā piekāpjas līderkomandai un zaudē ceļazīmi uz finālu

03.05.2023 09:45

Sestdien, 29. aprīlī, brāļu Butanu pārstāvētā un Arņa Butana vadītā “Visby IF Gute HK” komanda aizvadīja Zviedrijā notiekošā “Best in the East” turnīra pusfinālu. Ar 25:26 piekāpjoties “Rimbo HK Roslagen” komandai “Visby IF Gute HK” jaunieši zaudējuši iespēju cīnīties finālā.

Kā ziņojām iepriekš, Stokholmā norisinās “Best in the East” (tulkots no zviedru “Bäst i Öst”) handbola turnīrs U19 un U16 vecuma grupu jauniešiem un jaunietēm, kurā piedalās arī latviešu handbolistu, brāļu Arza Bruņa un Haiko Gača Butanu pārstāvētā, kā arī trenera Arņa Butana vadītā Zviedrijas komanda “Visby IF Gute HK”.

“Visby IF Gute HK” komandas jaunieši, pateicoties gūtajai uzvarai pār “Balsta IF” komandu, turnīra izslēgšanas spēles kopvērtējumā noslēdza kā ceturtie, tādējādi iekļūstot pusfinālā.

Lai gan pusfināla spēlē pret turnīra līderkomandu “Rimbo HK Roslagen” lielākoties vadības groži atradās pretinieku rokās, “Visby IF Gute HK” komanda pirmo puslaiku spēja noslēgt ar neizšķirtu rezultātu (13:13). Otrajā spēles daļā Butanu komandai izdevās iekrāt divu vārtu pārsvaru (21:19), kuru spēles 40. minūtē panāca Haiko Gača Butans. Tomēr turpmākajā spēles gaitā viņiem iekrāto vārtu pārsvaru neizdevās noturēt, tādējādi piekāpjoties pretiniekam ar 25:26.

Šīs spēlēs rezultatīvākais spēlētājs ar septiņu vārtu guvumu bijis Arza Brunis Butans, savukārt Haiko Gača kontā šoreiz četru vārtu guvums.