Bronzas medaļas Sieviešu handbola virslīgā izcīna “Jēkabpils SS”

22.05.2021 20:48

Šodien Sieviešu handbola virslīgā tika noskaidrotas 3. vietas ieguvējas – komandas “Jēkabpils SS” spēlētājas. Lai gan šodienas spēlē pret turnīra līderēm “Stopiņu NHK” viņas piekāpās ar rezultātu 24:35, šī viņām bija pēdējā spēle.

Jēkabpils handbolistes šajā sezonā guva četras uzvaras 10 spēlēs, kā arī piedzīvoja sešus zaudējumus, kas kopumā viņām deva astoņus punktus un bronzas medaļas.

Šosezon rezultatīvākā spēlētāja “Jēkabpils SS” rindās bija Krista Minova, kura kopumā sezonas laikā guvusi 80 vārtus.

Savukārt, šodienas spēlē jau no paša sākuma pārākumu demonstrēja līderes. Jau pēc pirmā puslaika “Stopiņu NHK” handbolistes bija sasniegušas septiņu vārtu pārsvaru (16:9).

Otrajā puslaikā situācija nemainījās – līderes droši turpināja apspēlēt “Jēkabpils SS” handbolistes, uzvarot spēlē ar rezultātu 35:24.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākā spēlētāja bija Lana Nikolajeva ar astoņiem precīziem metieniem, savukārt “Jēkabpils SS” sastāvā ar sešiem vārtiem izcēlās Krista Minova.

Jau rītdien pulksten 12.00 Ludzā norisināsies izšķirošā spēle starp komandām “Latgols” un “Stopiņu NHK”, kurā noskaidrosies šīs sezonas čempiones. Lai gan Stopiņu spēlētājas šobrīd ar 17 punktiem ir Sieviešu handbola virslīgas līderes, tomēr rītdienas spēles rezultāts var izmainīt sezonas iznākumu.